Dzīve & stils / Vecāki un bērni
Dienas darbiņš
Bērnu audzināšana
Cukīni un siera kēksiņi brīvdienu pusdienu kastītei
Ja jūs dodaties garākā brīvdienu pastaigā, skatīties Dziesmu un deju svētku gājienu, uz mākslas darbnīcu visai ģimenei, jādomā par ēdienu un dzērienu bērniem un pieaugušajiem. Kopīgi pagatavojiet ko gardu un ielieciet pusdienu kārbiņā! Būs prieks kopā gatavot un kopā mieloties!
Mācāmies lasīt!
Mācāmies skaitīt un rēķināt!
Grāmatas bērniem
Interesanti par bērnu vārdiem
Bērni
Daugavpils novadā piedāvā atelpu vecākiem, kam ir bērni ar invaliditāti
Projekta “Atelpas brīža” pakalpojums ir viens no pirmajiem, kuru Daugavpils novada pašvaldības sociālais dienests piedāvā saviem klientiem valsts psihiatriskās palīdzības sniegšanas reformas ietvaros. Tas paredz bērna ar invaliditāti īslaicīgu aprūpi un uzraudzību specializētajā iestādē, lai vecāki varētu veltīt laiku savām vajadzībām. Ģimenes var izmantot šo iespēju līdz 30 diennaktīm gadā. Daugavpils novadā to ir  izmantojušas pirmās piecas ģimenes.
Dejotājas mazuļus aprūpē pop-up «štābiņā»
Dziesmu un deju svētkos dalībnieki savus pirmsskolas vecuma bērnus mēģinājumu vietās šoreiz ievest nedrīkst drošības apsvērumu dēļ. Taču vecāki, kam ir mazi bērni un pārliecība, ka tas nav šķērslis dalībai svētkos, tomēr atraduši paši savu risinājumu – svētku nedēļā pie dejotāju stadiona izveidota tā sauktā pop-up "Bērnu māja".
Bērnu datu aizsardzība
Bērnu drošība
Skaties!
Pasākumi bērniem
Klausies!
Vecākiem

Vairāk