Dzīve & stils / Vecāki un bērni
Bērnu seksuālā audzināšana
Dienas darbiņš
Mācāmies lasīt!
Kastaņu burti burtotājiem! Dienas darbiņš
Rudenī jāsalasa krietni daudz kastaņu, lai pietiek visai garajai ziemai. Tie noder spēlēs, rotaļās, apgleznošanai, apkrāsošanai, līmēšanai un aplicēšanai.
Mācāmies skaitīt un rēķināt!
Bērnu audzināšana
Grāmatas bērniem
Mazajiem lasītājiem stāsts par dinozauru ģimeni - Lilijas Berzinskas «Meža pasaka»
Mazie ķipari un lielie bērni jau tikušies ar četrām mākslinieces un rakstnieces Lilijas Berzinskas grāmatām – pašas sacerētiem un ilustrētiem pasakainiem stāstiem, kuru varoņi dzīvo pļavās un mežos, upju un jūru krastos. Izdevniecības "Dienas Mediji" izdevums “Meža pasaka” ir piektā un ļoti īpaša grāmata, jo aizsāk sēriju “Lilijas pasakas”. To notikumi virknējas ap dinozauru ģimeni – tēti, mammu un viņu dēlēnu Viljamu, kurš vēl nav izaudzis līdz skolas solam. “Meža pasaka” ieved sirsnīgā un lādzīgā pasaulē, kas nebūtu pilnīga, ja tai nepiemistu šķipsniņa delverību.
Interesanti par bērnu vārdiem
Bērni
Vecāku atbalstam atzīmēs Pasaules priekšlaicīgi dzimušo bērnu dienu
2018. gada 17. novembrī pulksten 13.00 Rīgas Anglikāņu Sv. Pestītāja baznīcā, Anglikāņu ielā 2, tiks atzīmēta Pasaules priekšlaicīgi dzimušo bērnu diena.  Vecāki, kuri bērniņi ieradušies pasaulē pirms laika, šajā dienā aicināti sanākt kopā, lai baudītu sirsnīgu koncertu,  dalītos pieredzē un kļūtu viens otram par atbalstu un iedvesmas avotu.
Vecāki maz uzticas ģimenes ārstam, informāciju gūst internetā
Šodien Bērnu slimnīcā notiks diskusija „Vecāku biežāk pieļautās kļūdas, rūpējoties par bērnu veselību”. Tajā akcentēs vecāku nezināšanu un kļūdas bērnu aprūpē, sadarbību ar ģimenes ārstu un palīdzības iespējām bērna saslimšanas gadījumā.
Bērnu datu aizsardzība
Bērnu drošība
Skaties!
Pasākumi bērniem
Klausies!
Vecākiem

Vairāk