Dzīve & stils / Vecāki un bērni
Bērnu seksuālā audzināšana
Dienas darbiņš
Mācāmies lasīt!
Kastaņu burti burtotājiem! Dienas darbiņš
Rudenī jāsalasa krietni daudz kastaņu, lai pietiek visai garajai ziemai. Tie noder spēlēs, rotaļās, apgleznošanai, apkrāsošanai, līmēšanai un aplicēšanai.
Mācāmies skaitīt un rēķināt!
Bērnu audzināšana
Grāmatas bērniem
«Augstāk par zemi» - gudra grāmata bērniem par arhitektūru. Atvēršanas svētki
Grāmata bērniem "Augstāk par zemi" vēsta par Rīgu un tās virsotnēm. To varēs izmantot gan kā ceļvedi Rīgas torņu iepazīšanai, gan kā uzziņu literatūru, bet vienlaikus tā ir arī saistoša lasāmviela bērniem. Grāmata, kas 2018. gada nogalē klajā nāca  izdevniecības “Droši un Koši” paspārnē, atvēršanas svētkus svinēs Gaismas pilī.
Interesanti par bērnu vārdiem
Bērni
Ilze Tigule mudina jaunajā gadā ikvienam atļaut sev iemācīties ko jaunu
"Ģimenes studija" ciemojas Cēsīs, kur no Rīgas pirms četriem gadiem pārcēlušies Ilze un Artūrs Tiguli. Ilze ir „BurbergaRada” rotu māksliniece, viena no viņas firmas zīmēm ir savdabīgi auskari, kas sastāv no pašas veidotām pērļu ieskautām sejiņām, dažādām bārkstīm un spalvām. Pati par sevi viņa raksta: "Esmu amatniece un rokdarbniece, radu rotas un aksesuārus savu trīs bērnu ieskauta, pa kājām pinoties sunim un kaķim, pa logu veroties Gaujas nacionālajā parkā." Jau kādu laiku Ilze gan mājās vairs nestrādā, un arī tikšanās ar Ilzi, Artūru un diviem lielākajiem bērniem - Astrīdu un Ernestu notiek viņas rotu darbnīcā kopstrādes mājā "Skola6".
Skaties!
Pasākumi bērniem
Bērnu drošība
Bērnu datu aizsardzība
Klausies!
Vecākiem

Vairāk