Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 29 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 29 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

10 vietas Jaunā VIENOTĪBA
3 vietas "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
2 vietas VIDZEMES PARTIJA
2 vietas "Latvijas attīstībai"
1 vieta Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
1 vieta "Kustība "Par!"", "PROGRESĪVIE"
Ziņas
Veloceliņa izbūve Cēsu pusē atklāj, ka īpašnieka zeme tagad pieder pašvaldībai
Māris no Cēsu novada Līvu ciema 20 gadus cītīgi apkopa savu īpašumu, kas atrodas pašā ceļa malā. Pavisam nesen viņš uzzināja, ka tā nemaz neesot viņa zeme, pastāstīja Latvijas Televīzijas raidījums "4. studija", bet 1500 kvadrātmetri tagad piederot pašvaldībai. Valsts zemes dienestā norādīja, ka nobīdes iespējamas ar dažādām metodēm dažādos laikos veiktu zemes mērījumu dēļ. 
Latvieša spēks ir dabā – lai atjaunotu lauku māju, Ekertu ģimene Straupē audzē cidonijas
Maija un Ritvars Ekerti ik dienu pēc darba dodas uz lauku īpašumu, lai audzētu un pārstrādātu cidonijas. Katrs no 15 tūkstošiem stādu pa vienam tika likti zemē, – šobrīd tie dod iespēju no peļņas atjaunot savu lauku māju. Nav daudz, bet pietiek, jo viņi to visu dara bērnu dēļ. Arī karoga masta pagalmā vēl nav, bet noteikti būs, Ekerti stāstīja Latvijas Televīzijas raidījumā "Zemes stāsti". 

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Lopkopis, mežzinis un zemessargs jau 30 gadus Māris Bērziņš no Taurenes pagasta jaunajiem māca šaut
Māris Bērziņš ir mežzinis, lauksaimnieks un zemessargs. Viņš dzīvo Cēsu novada Taurenes pagasta "Taurenēs", kur audzē 47 gaļas liellopus un divus zirgus, bet ikdienā ir Cēsu mežniecības Amatas nodaļas Kosas apgaitas mežzinis. Māris jau 30 gadus ir arī zemessargs un joprojām nedēļas nogales bieži vien pavada mežā, zemessargu nometnēs, viņš stāstīja Latvijas Radio raidījumā "Stiprie stāsti". 
Reģionu peldbaseini energocenu krīzē mēģina noturēties virs ūdens
Gandrīz katrā lielā Latvijas pilsētā ir peldbaseins, kas ir būtiska sporta infrastruktūra gan iedzīvotājiem, gan bērnu peldētprasmes attīstīšanai. Kovida krīzi pārcietušie peldbaseini tagad sastapušies ar ievērojamu energoresursu sadārdzinājumu. Tagad tie atkal mēģina noturēties virs ūdens. Vēl augustā biedrība "Peldēt droši" aktualizēja šo jautājumu, uzsverot to, ka peldbaseinus reģionos lielā mērā izmanto tieši skolēni un sporta skolu audzēkņi.
Bijušās Jāņmuižas profesionālās vidusskolas ēku posta vandāļi
Jau vairāk nekā desmit gadus Cēsu novada Jāņmuižā tukša un pamesta stāv profesionālās vidusskolas ēka. Pēdējā laikā namu aizvien biežāk posta vandaļi, nesen izcēlies pat ugunsgrēks. Tikmēr privātīpašniekiem pagaidām nav skaidra redzējuma, ko darīt ar ēku. Plānus izjauca pieaugošās būvniecības izmaksas.