Uzņēmumu radītā pievienotā vērtība, milj. eiro, 2017.g

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 25 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 25 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

7 vietas Latvijas Zaļā partija
3 vietas "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
2 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
2 vietas "Latvijas attīstībai"
1 vietas Jaunā VIENOTĪBA
Ziņas
Apzina postījumus sprādzienā cietušajā daudzdzīvokļu ēkā Saldus novadā
Aizvien tiek apzināti postījumi pēc postošā gāzes sprādziena Saldus novada Novadnieku pagasta daudzdzīvokļu mājā "Mežcieceres". Valsts policijā ir sākts kriminālprocess par noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu. Cietušās ēkas iedzīvotāji ir atraduši pagaidu dzīves vietas, bet kaimiņi no blakus mājas joprojām ar satraukumu atceras nesenos notikumus.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Jaunauces pils Lietuvas pierobežā – aizraujoši stāsti un papildinātās realitātes ekspozīcija
Lietuvas pierobežā, Saldus novada Jaunauces pagastā, slejas Jaunauces pils. Tā pieder pašvaldībai, bet pils sirds un dvēsele ir Inguna Balcere. Viņa ir gan tūrisma speciāliste, gan vada biedrību "Mēs – Jaunaucei" un raksta projektus, lai piesaistītu finansējumu pils atjaunošanai. Jaunauces pils tiek atjaunota pamazām, un darbu kvalitāti apliecina 2020. gadā iegūtā Latvijas partnerības balva "Dižprojekts", kā arī pērn saņemtā Latvijas dizaina gada balva par pilī izveidoto papildinātās realitātes ekspozīciju.
Ezeres muitas namā izveidota ekspozīcija par Otrā pasaules kara beigām Kurzemē
Tuvojas 8. maijs – diena, kas 1945. gadā pasaulei atnesa mieru pēc nežēlīgā un postošā Otrā pasaules kara. Latvijai tas nozīmēja tikai karadarbības beigšanos, jo kara sekas turpinājās vēl ilgus gadus. Vienošanās par to, kā karadarbība beigsies Latvijas teritorijā, notika Ezeres muitas namā. Patlaban vēsturiskajā ēkā ir novadpētniecības materiālu krātuve un izveidota mūsdienīga ekspozīcija par Otrā pasaules kara beigām Kurzemē.
No zālēm līdz 4x4 auto – Latvijas cilvēki gādā nepieciešamo vietvarām kara plosītajā Ukrainā
Teju katrai pašvaldībai Latvijā ir kāda sadraudzības pilsēta ārpus valsts robežām, arī Ukrainā. Savstarpējie sadarbības līgumi paredz arī sadarbības jomas. Lielākoties tā ir kultūras, tūrisma, izglītības un sporta joma, iekļauta arī uzņēmējdarbība. Krievijas agresija Ukrainā sadarbībai piešķīrusi pavisam citu jēgu un aspektu – atzina gan Latvijas Pašvaldību savienībā (LPS), gan uzrunātajās vietvarās. Pašvaldības sniedz ne tikai vispārēju atbalstu Ukrainai, bet uztur sakarus un palīdz savām partnerpilsētām tieši ar tām nepieciešamāko.
Pašvaldības aktīvi lauž sadraudzības līgumus ar pilsētām Krievijā un Baltkrievijā
Pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā pašvaldības apturējušas vai lauzušas sadraudzības līgumus ar vietvarām Krievijā un Baltkrievijā. Visai bieži šo līgumu saistības vairākus gadus bijušas tikai uz papīra, atzina Latvijas Radio aptaujātie pašvaldību pārstāvji. Vienlaikus pašlaik sadraudzības līgumi ar pilsētām Ukrainā palīdz organizēt tiešu palīdzības sniegšanu.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt