Ārpus ētera / Komiksi
Karikatūrista skats: Algu jautājums
Neilgi pēc atalgojuma palielinājumu valsts amatpersonām arī Rīgas domē nolēmuši būtiski palielināt  sev atalgojumu. Piemēram, Rīgas mēra alga varētu pieaugt 1,7 reizes, vicemēru alga – 1,6 reizes, bet deputātu algām plānots pieaugums par vairāk nekā 600 eiro.   
Cūku komikss: Ledus parāde
Sals, kas sekoja atkusnim, veicināja vižņu veidošanos un iešanu visā Daugavas garumā. Lieli ledus sablīvējumi sākotnēji radās Pļaviņās, bet vēlāk situācija kļuva bīstama arī Jēkabpilī. Tā kā turpina nākt jauni vižņi un ledus parāda savu spēku, ūdens līmenis Daugavā pie Jēkabpils turpina paaugstināties, bojājot pilsētas aizsargdambi. Pilsētā izsludināts sarkanais brīdinājums, plūdi gāž kokus, appludina mājas, cilvēki evakuējas un glābēji nemitīgi uzrauga situāciju.
Karikatūrista skats: Roberta Cinkusa piemiņai
Šis zīmējums ir veltījums izcilajam latviešu animatoram un karikatūristam Robertam Cinkusam, kurš diemžēl pāragri, neilgi pirms savas sešdesmit gadu jubilejas, devies mūžībā.
Cūku komikss: Kultūrstabilitāte Latvijā
Vienā stāstā savijušies divi Latvijas lepnumi, ar ko parasti dižojas tautieši – kultūra un meži. Līdz ar plāniem izbeigt "Latvijas valsts mežu" īstenoto ziedošanas praksi apdraudēta vairāku Valsts kultūrkapitāla fonda programmu norise, tostarp tādu, kas saistītas ar kultūras nodrošinājumu reģionos, kā arī koru un tautas deju tradīcijas attīstību. Kultūras ministrs teic, ka premjers solījis palielināt kultūrkapitāla fonda budžetu, tomēr kultūras darbinieki bažījas, ka viss būs pašu rokās, un ceļ trauksmi.
Karikatūrista skats: Braukt dzērumā izmaksā dārgi
Diemžēl, kā liecina pēdējo dienu notikumi, pat nesen pieņemtās izmaiņas Krimināllikumā, paredzot auto konfiskāciju un kriminālatbildību par auto vadīšanu reibumā virs 1,5 promilēm, neaptur dažus Latvijas pilsoņus turpināt vadīt spēkratus "kunga dūšā", kaut arī tas var izmaksāt ļoti dārgi pārgalvīgā autovadītāja budžetam.
Cūku komikss: Siltā sagaidīšana
Tikpat ātri kā kupenas nomainīja peļķes, tā paskrējusi nedēļa starp Ziemassvētkiem un Vecgada vakaru. Stāvot uz, iespējams, vēsturē siltākās gadumijas sliekšņa, vaicājam: ko nesīs 2023. gads? No tā, ko jau zinām, gribas izcelt pozitīvo: tēti varēs iet bērna kopšanas atvaļinājumā un kopā ar mammām saņemt lielākus pabalstus, minimālā alga pieaugs no 500 līdz 620 eiro mēnesī un sabiedriskā transporta biļetes Rīgā kļūs lētākas.
Atklātne no Krievijas: Laimīgu Jauno gadu!
Pārdomās par gadumiju, ko sagaidām, Krievijai turpinot karu Ukrainā, dalās Latvijas izcelsmes Krievijā dzīvojošs mākslinieks un grāmatu ilustrators Igors Stepanovs.
Cūku komikss: Ja svētkos sašļūk šņukurs
Lai gan Ziemassvētki ir laiks, kurā vairāk domājam par labo, tomēr tas neizdzēš visas nebūšanas un cūcības, ar kurām saskaramies. Ir tikai normāli, ka arī svētkos sašļūk šņukurs, jo lietas ne vienmēr notiek, kā vēlamies. Šī ir atbalsta kartīte ikvienam, kam vajadzīgs viens draudzīgs uzmundrinājums, viens drusku sarains un raupjš apkampiens.
Karikatūrista skats: Egles Ziemassvētkos
Ja jums pie mājas aug egles, varbūt apsveriet kādas citas alternatīvas nocirstas eglītes iegādei Ziemassvētku un Jaunā gada sagaidīšanai!
Karikatūrista skats: SPRK metodiku novērtētāji
Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) 15. decembrī atzinusi AS "Gaso" dabasgāzes sadales sistēmas pakalpojuma tarifus par metodikai atbilstošiem. Jaunie tarifi spēkā stāsies 2023. gada 1. janvārī un paredz izmaiņas visās lietotāju grupās mainīgajai un fiksētajai daļai, kā arī sezonālajam sadales tarifam. Tarifi būs spēkā tarifu periodam līdz 2023. gada 31. decembrim.
Cūku komikss: Kultūras ministra priekšnesums
Vairāk nekā 400 kultūras nozares darbinieki atklātā vēstulē kritizēja kultūras ministra Naura Puntuļa (Nacionālā apvienība) balsojumu pret visu ģimeņu aizsardzību kā esošu pretrunā nozares definētajai iekļaujošajai politikai un aicināja strādāt atbilstoši Satversmē noteiktajām pamatvērtībām. Uz vēstuli ministrs atbildēja, uzstājoties no Saeimas tribīnes, un norādīja, ka to ir "godam veicis", kā arī uzsvēra: "Ikvienam demokrātiskas sabiedrības pārstāvim ir tiesības izteikties no pozīcijas "manuprāt" un tad, atrodot domubiedrus, apvienoties vēstulēs, organizācijās vai politiskos spēkos un tad jau kopā teikt "mūsuprāt". Arī Nacionālajai apvienībai ir tiesības uz jebkuru jautājumu vai tā iespējamo risinājumu skatīties no skatupunkta "mūsuprāt"."
Svarīgākais šobrīd