Sadaļas Sadaļas
Ziņas
Valdība atbalsta Dundagas novada domes atlaišanu
Valdības atbalstītais likums nosaka, ka Saeima atlaidīs Dundagas novada domi, ņemot vērā, ka dome nav spējīga atbilstoši likumam ievēlēt domes priekšsēdētāju un viņa vietnieku, “tādējādi netiek nodrošināta likumos noteikto pienākumu un uzdevumu izpilde un netiek ievērotas valsts un attiecīgās administratīvās teritorijas iedzīvotāju intereses.”

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Tautas panorāmas sižeta ētera datums:18. maijs

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Talsu novadā ar mūsdienu tehnoloģijām atjauno partizānu bunkuru
Šobrīd Talsu novada mežos tiek atjaunots Pētera Čevera partizānu grupas pēdējais bunkurs. Tā plānota ne tikai kā piemiņas, bet arī patriotiskās audzināšanas vieta. Daži gan uzskata, ka bunkurs netiek atjaunots precīzi vēsturiskajā izskatā, taču idejas realizētāji pārmetumus noraida, jo ar mūsdienu tehnoloģijām atjaunotais bunkurs būs pieejams vēl daudzus gadu desmitus un būs vieglāk sasniedzams arī gados cienījamiem partizānu piemiņas interesentiem.
Sabilē darīs vīnu pēc senas gruzīnu metodes
Sabilē vīna darīšanas tradīcijas ir ļoti senas. Pilsētā atrodas Vīna kalns, kas izveidots 14.–16. gadsimtā, un dārzā audzēto vīnogu vīnu baudījuši hercogistes galmos. Vīna kalns ierakstīts Pasaules Ginesa rekordu grāmatā kā vistālāk uz ziemeļiem esošais vīna dārzs, kur brīvā dabā aug vīnogas. Un tieši tāpēc gruzīns Romāns Kučuhidze nolēmis Sabilē darīt vīnu pēc tradicionālas metodes, kas līdz šim nav izmantota ne Baltijā, ne Skandināvijā.
Talsu vizuālajā identitātē atgriežas brunča krāsas
Pagājušajā vasarā vairāk nekā pustūkstotis talsinieku apvienojās grupā ar nosaukumu "Atdodiet brunčus!", lai pilsētas vizuālajā identitātē atgrieztos svītru kods Talsu brunča krāsās. Lai gan sākums nebija viegls, tomēr pēc deviņiem mēnešiem talsiniekiem izdevies savai pilsētai atgūt košās krāsas. Viņi to nodēvējuši par brunča brīvlaišanu.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt