Ārzemēs
Jauno Dānijas valdību vadīs sociāldemokrātu līdere Mete Frederiksena
Pēc partiju sarunām otrdienas vakarā kļuvis skaidrs, ka Dānijas jauno mazākuma valdību vadīs Sociāldemokrātiskās partijas līdere Mete Frederiksena. Sociāldemokrātu un vēl trīs kreiso partiju vienošanās panākta pēc trīs nedēļu ilgām sarunām. 41 gadu vecā politiķe kļūs par jaunāko premjerministri Dānijas vēsturē.
Stoltenbergs atkārtoti aicina Krieviju ievērot raķešu līgumu
NATO ģenerālsekretārs Jenss Stoltenbergs aicinājis Krieviju iznīcināt jauno raķešu sistēmu un saglabāt dalību Līgumā par vidējā un tuvā darbības rādiusa raķešu likvidāciju. Par šo jautājumu trešdien diskutēs arī bloka dalībvalstu aizsardzības ministri. 
Apritējuši 10 gadi kopš Maikla Džeksona nāves
Otrdien apritēja desmit gadi kopš mūziķa Maikla Džeksona nāves. Par spīti tam, ka jaunākajā dokumentālajā filmā „Atstājot Nekurzemi” izteiktas ļoti spēcīgas apsūdzības saistībā ar nepilngadīgu bērnu seksuālu izmantošanu, daudzi fani visā pasaulē joprojām turpina godāt viņa radīto mūziku un personību.
Gruzijā turpinās protesti pret  valdību
Gruzijā jau sesto dienu turpinās plaši iedzīvotāju protesti pret valdību. Aktīvistus nav nomierinājis valdošās partijas “Gruzīnu sapnis” līdera Bidzina Ivanišvili solījums valstī īstenot parlamenta vēlēšanu sistēmas reformu.  
Irānas un ASV attiecības kļūst arvien saspīlētākas
Mentāli atpalikuša cilvēka rīcība – tik skarbi ASV prezidenta Donalda Trampa lēmumu vērst sankcijas pret Irānas valdošajiem politiķiem raksturojis Irānas prezidents. Irāna arī paziņoja, ka sankciju dēļ abu valstu diplomātiskās attiecības tiks izbeigtas. Tikmēr Tramps aizstāv savu lēmumu, sakot, ka to izprovocēja Irānas agresija. 
«Eesti Post» lūdz paaugstināt universālo pasta pakalpojumu cenas Igaunijā
Igaunijas valsts pasta kompānija "Eesti Post" iesniegusi pieteikumu konkursā par universālo pasta pakalpojumu sniegšanu valstī, norādot, ka tādus pakalpojumus sniegs, ja cenas tiks saskaņotas ar izdevumiem, tiks segti zaudējumi par pasta tīkla pārvaldību un nodrošināts regulējums saprātīgas peļņas maržas nodrošināšanai.
Krievijai atjauno balsstiesības Eiropas Padomes Parlamentārajā asamblejā
Pēc piecu gadu pārtraukuma atjaunotas Krievijas balsstiesības Eiropas Padomes Parlamentārajā asamblejā, kas tika apturētas pēc Krimas aneksijas. Šāds lēmums pieņemts otrdien balsojumā, neskatoties uz Ukrainas stingriem iebildumiem. Kā atbildes soli Kijeva apsver savas darbības apturēšana asamblejā.
Gruzijā varētu mainīt parlamenta vēlēšanu sistēmu
Gruzijas valdošās partijas “Gruzīnu sapnis” līderis Bidzina Ivanišvili apsolījis valstī īstenot parlamenta vēlēšanu sistēmas reformu. Lēmums saistīts ar plašajiem iedzīvotāju protestiem pret valdošajiem politiķiem.  
Apstiprina ziņas par Trampa un Putina tikšanos
Krievijas un citu valstu mediji, atsaucoties uz oficiālām amatpersonām, apstiprinājuši informāciju par ASV un Krievijas prezidentu Donalda Trampa un Vladimira Putina tikšanos šīs nedēļas nogalē Japānā. Līderi pārrunās situāciju Irānā, Ukrainā, Tuvajos Austrumos, kā arī atbruņošanās problēmas. 
Malmstrēma: Ar tirdzniecības līgumiem vien pasauli nemainīt, bet tiem var būt zināma loma
Eiropas Komisija jau pavisam drīz varētu pabeigt sarunas par jauno, pasaulē lielāko tirdzniecības līgumu. Tā ir vienošanās starp Eiropas Savienību (ES) un piecām Dienvidamerikas valstīm. Tajās kopumā dzīvo aptuveni 260 miljoni iedzīvotāju. Šī vienošanās ir arī diezgan simboliska, jo tā varētu tikt panākta laikā, kad ASV iet pretējā virzienā un ievieš arvien jaunus tarifus un barjeras.
ES Tiesa: Polijas Augstākās tiesas reforma ir pretrunā ar ES normām
Polijas likums par Augstākās tiesas tiesnešu pensionēšanās vecuma samazināšanu ir pretrunā ar Eiropas Savienības (ES) normām – atzina Eiropas Savienības Tiesa. Prasību pret Poliju bija iesniegusi Eiropas Komisija, kas pauda satraukumu par valdošo politiķu mēģinājumiem mazināt tiesas neatkarību.
Jaunākie
Interesanti