Ārzemēs
Francijā atbalstīs alternatīvu un videi draudzīgu iepakojumu ražošanu un izmantošanu
Francija nākamajā gadā plāno ieviest soda sistēmu, kas palielinās izmaksas precēm ar nepārstrādātas plastmasas iepakojumu. Šāda projekta mērķis ir panākt tikai pārstrādāta plastikāta iepakojuma izmantošanu valstī līdz 2025. gadam. Pastiprinot cīņu pret klimata pārmaiņām, plānots piešķirt lielāku atbalstu arī uzņēmējiem, kas ražo alternatīvus un videi draudzīgus iepakojumus. Lai arī eksperti kopumā šo iniciatīvu sauc par ļoti vērtīgu, tiek norādīts uz nepieciešamību mazināt plastikāta iepakojumu īpatsvaru kopumā.
Rumānijā sāk izmeklēšanu par policijas vardarbību protestu laikā
Rumānijas prokuratūra sākusi izmeklēšanu par policijas vardarbību nedēļas nogalē notikušo masu protesta akciju laikā. Pret korupciju protestējošo demonstrāciju dalībnieku un drošības spēku sadursmēs ievainojumus guva 450 cilvēki, ieskaitot 30 policistus. Policijas pārstāvji viņiem izvirzītās apsūdzības noraida.
ASV viceprezidents Maiks Penss: ASV ir jāizveido Kosmosa spēki
Amerikas Savienotajām Valstīm (ASV) ir jāizveido Kosmosa spēki, un pamati tiem jāieliek līdz 2020. gadam. Tā pagājušajā nedēļā paziņoja ASV viceprezidents Maiks Penss, izklāstot plānu Savienoto Valstu bruņoto spēku sestā atzara dibināšanai. 
Turcijā apmeklētājiem atver pasaulē vecāko templi
Turcijas dienvidos apmeklētāju apskatei atkal atvērts templis, kurš tiek uzskatīts par pasaulē vecāko lūgšanu vietu. Ar to Turcija cer piesaistīt reģionam vairāk tūristu, kuru skaits sarucis kaimiņos esošā Sīrijas konflikta dēļ.
Jaunākie
Populārākie
Interesanti