Latvijā
Par Rīgas mēru ievēlēts Oļegs Burovs
Burovs uzrunā deputātiem norādīja, ka galvenie domes darbi būs saistīti ar gatavošanos nākamā gada budžetam un "Rīgas satiksmes" problēmu risināšanu.
Papildināts 22:53

Carnikavā pievadceļu pieslēgumi bremzē investīciju piesaisti
Pievadceļa pieslēgums galvenajam autoceļam nedrīkst apdraudēt satiksmes drošību, tā nosaka likums “Par autoceļiem”. Taču nespēja rast kompromisu starp uzņēmēja vēlmēm, pašvaldības iespējām un satiksmes drošību var kļūt par šķērsli investīciju piesaistei. Šāda problēma radusies Carnikavā, kur kāds uzņēmējs jau vairākus gadus nevar saņemt saskaņojumu par tiešā pievadceļa pieslēgumu reģionālajam autoceļam.     
Bārbeles zēnu skolas attīstībai rīko labdarības koncertu
Nedēļas nogalē akcijā “Uzcel savu skolu” jau otro reizi tika vākti ziedojumi Bārbeles zēnu pamatskolas attīstībai. Šoreiz labdarības koncerta apmeklētāji saziedojuši vairāk nekā 1200 eiro. Tie tiks ieguldīti skolas parka piemērošanai sportiskām aktivitātēm un strauta sakārtošanai, kas nākotnē ļaušot skolēnus iepazīstināt arī ar akvakultūru.     
Ar lāpām rokās dodas apskriet Latvijas valsts robežu
Šis ir simtgades gads vairākiem valsts aizsardzības dienestiem, bez kuriem neatkarīga Latvija nevarētu pastāvēt. Tāda ir arī Valsts robežsardze, kura savu simtgadi ar dažādiem pasākumiem atzīmē visu gadu. Pirmdien, 19. augustā, robežsargi un citi iekšlietu dienesta darbinieki devās skrējienā apkārt valsts robežai, rokās turot iedegtu lāpu, kas simbolizē mūžīgo uguni un kritušo piemiņu.
Liepājā «PNB bankas» klienti veido garas rindas citu banku filiālēs
Liepājas pašvaldība ir viena no tām Lejaskurzemes teritorijām, kuru visjūtamāk iespaidojusi “PNB bankas” darbības apturēšana, aizkavējot vairāku pabalstu izmaksu. Līdz ar to daļai iedzīvotāju trūkst līdzekļu, un pirmdien, 19. augustā, viņi meklēja palīdzību pilsētas domē un veidoja garas rindas pie citu banku filiālēm.
Kanāriju salās ugunsgrēka dēļ evakuēti tūkstošiem cilvēku
Spānijai piederošajā un tūristu iecienītajā Grankanārijas salā jau vairākas dienas plosās milzu savvaļas ugunsgrēks, kura dēļ evakuēti astoņi tūkstoši cilvēku. Nav ziņu, ka ugunsgrēkā būtu cietušie, taču liesmas izpostījušas daudzas mājvietas.
Somija sarežģī vīzu iegūšanu Krievijas pilsoņiem
Somijas konsulātos Krievijā veidojas garas rindas, Krievijas pilsoņiem cenšoties apmeklēt kaimiņvalsti, pirms stājas spēkā stingrāka vīzu piešķiršanas kārtība. Pārmaiņas saistītas ar Eiropas Savienības prasībām, kas izbeigs līdz šim atviegloto Šengenas vīzas izsniegšanu Somijā. Tiek prognozēts, ka stingrākie noteikumi Somijā varētu palielināt Krievijas pilsoņu plūsmu uz Igauniju.
Merkele tiekas ar Orbānu «Paneiropas piknika» atcerei
Pirms 30 gadiem Ungārija uz robežas ar Austriju sarīkoja tā saukto “Paneiropas pikniku”, kura laikā austrumvācieši bēga uz Rietumiem un kas vēlāk veicināja Berlīnes mūra krišanu. Lai pieminētu šo notikumu, ciemos pie Ungārijas premjerministra Viktora Orbāna ieradusies Vācijas kanclere Angela Merkele.
No 20. augusta vilcienu e-biļetēm piemēros 5% atlaidi
Lai mudinātu pasažierus vēl aktīvāk izmantot iespēju vilcienu biļetes iegādāties elektroniski, visām vilcienu biļetēm, kuras tiks iegādātas internetā un mobilajās lietotnēs, sākot no 20. augusta piemēros 5% atlaidi, paziņojumā medijiem informēja “Pasažieru vilciens”.
Irānas tankkuģis pametis Gibraltāru
Irānas tankkuģis, kas pusotru mēnesi bija arestēts Lielbritānijas aizjūras teritorijā Gibraltārā saistībā ar aizdomām par Sīrijai noteikto Eiropas Savienības sankciju pārkāpšanu, svētdienas, 18.augusta vakarā atstājis Gibraltāru. Kuģa galamērķis ir Kalamatas osta Grieķijā. Piektdien, 16.augustā ASV Tieslietu ministrija nosūtīja Gibraltāram pieprasījumu kuģi atkal arestēt, tomēr Gibraltārs noraidīja ASV prasību.
Foto