Latvijā
Novadu reformas perspektīvas: Viļaka
Kādas perspektīvas pēc novadu reformas paveras Viļakai, kas, līdzīgi kā pārējie mazie novadi, nespēj nopelnīt pat pusi no savai uzturēšanai vajadzīgās naudas.
10 mūzikas festivāli, kas Latvijā notiks no septembra līdz decembrim
Lai gan festivālu laiks ierasti saistās ar vasaru, izbraukumiem ārpus pilsētas un nakšņošanu teltī, patiesībā mūzikas festivālu sezona nebeidzas līdz pat ziemas salam. Stilistiski daudzveidīgi mūzikas festivāli līdz pat šīgada nogalei norisināsies Rīgā un citviet Latvijā.

Lielbritānijas leiboristi nolemj saglabāt neitralitāti par «Brexit»
Lielbritānija otrdien, 24. septembrī, gaida vēsturisku Augstākās tiesas spriedumu par premjera Borisa Džonsona lēmuma likumību tieši pirms "Brexit" uz vairāk nekā mēnesi apturēt parlamenta darbu. Ja spriedums būs nelabvēlīgs, tad parlaments varētu nekavējoties atsākt darbu, bet Džonsons nav izslēdzis, ka varētu mēģināt to apturēt vēl vienu reizi. Tikmēr galvenā opozīcijas partija leiboristi kongresā nolēmusi, ka saglabās neitralitāti jautājumā par "Brexit", neiestājoties ne par izstāšanos, ne palikšanu Eiropas Savienībā (ES). Šāda nostāja leiboristiem gan maksājusi vēlētāju atbalstu.
«Attīstībai/Par!» rosina likumā atjaunot konkurenci atkritumu apsaimniekošanā
“Attīstībai/Par!” rosina grozīt Atkritumu apsaimniekošanas likumu un atjaunot konkurenci atkritumu apsaimniekošanas jomā, liekot pašvaldībām nodrošināt vairāku operatoru darbību savā teritorijā un ļaujot uzņēmumiem pašiem tirgū izvēlēties pakalpojumu sniedzēju, paziņojumā medijiem informēja “Attīstībai/Par!” Saeimas frakcija.
Aleksandrijā pret ūdens līmeņa kāpumu nodrošinās ar betona blokiem
Laikā, kad pasaules valstu vadītāji ANO mītnē Ņujorkā cenšas vienoties par rīcību pret globālo sasilšanu, ārvalstu medijos parādās arvien vairāk informācijas par dzīvnieku sugām, ledājiem, pilsētām un valstīm, kas jau izjutušas klimata izmaiņas. Starp tām arī Aleksandrija – leģendām apvītā Ēģiptes ostas pilsēta, kas ir ievērojams valsts ekonomikas centrs un mājvieta pieciem miljoniem iedzīvotāju. 
ASV dislocēs Polijā papildu karavīrus
Amerikas Savienotās Valstis (ASV) izvietos Polijā papildu karavīrus. Attiecīgo vienošanos par sadarbību aizsardzības jomā pirmdien parakstīja abu valstu prezidenti - Donalds Tramps un Andžejs Duda.
Izsludina jaunu iepirkumu JRT pārbūvei
VAS “Valsts nekustamie īpašumi” (VNĪ) izsludina iepirkumu Jaunā Rīgas teātra (JRT) būvniecībai, kas paredz būvniecības realizāciju atbilstoši arhitektes Zaigas Gailes iecerei un teātra vajadzībām. Svarīgākās atšķirības no iepriekšējā konkursa – tajā iestrādāts “projektē un būvē” princips, kas paredz vienotu atbildību teātra pārbūves ieceres īstenošanai, informēja VNĪ valdes locekle Sigita Janvāre.
ASV diplomāte: ES un ASV ir atšķirīgs stratēģisks redzējums attiecībās ar Ķīnu un Krieviju
Eiropas Savienības (ES) un Amerikas Savienoto Valstu (ASV) izaicinājums drošības sadarbībā ir atšķirīgs stratēģisks redzējums attiecībās ar Krieviju un Ķīnu. Tā uzskata amerikāņu diplomāte, bijusī ASV vēstniece Lietuvā Debora Makartija. Sarunā ar Latvijas Radio viņa uzsvēra, ka ASV lēmums par līdzekļu novirzīšanu no militārajiem projektiem Eiropā, lai uzceltu „Trampa sienu”, nenozīmē, ka ASV neturpinās atbalstīt Eiropu drošības jomā.  
Pašlaik nav signālu, ka «Rīgas namu pārvaldnieks» atgūs «PNB bankā» iestrēgušos sešus miljonus
Pašlaik nav indikāciju, ka galvaspilsētas dzīvojamo māju apsaimniekotājs uzņēmums «Rīgas namu pārvaldnieks» no maksātnespējīgās «PNB bankas» kontā iesprūdušajiem sešiem miljoniem eiro varētu atgūt vairāk par garantētajiem simt tūkstošiem. Tā liek domāt gan Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) piesardzīgais komentārs, gan paša domes uzņēmuma nerunāšana, gan arī galvaspilsētas mērijas paziņojums, ka no domes maka nekompensēs zaudējumus, kas dzīvokļu īpašniekiem var rasties nepienācīgi pārvaldītas kapitālsabiedrības dēļ.
Foto