Audžumamma: «Nepaej garām» nometne bērniem iemāca patstāvību
Latvijas Bērnu fonds un Latvijas Televīzija jau daudzus gadus kopīgi veido akciju “Nepaej garām”, lai vāktu līdzekļus vasaras nometnēm īpašajiem bērniem. Viņiem tā nav tikai atpūta un jauki pavadīts laiks, bet dod arī sajūtu, ka neesi viens un daudz ko vari izdarīt pats. 

Norvēģijas vēstnieks Latvijā: Norvēģija līdz 2024. gadam Latvijā ieguldīs ap 100 miljonu eiro
Ir pagājuši 15 gadi, kopš Latvijā darbojas Norvēģijas finanšu instruments jeb granti. Ar tiem vairāk nekā 100 miljonu eiro ir investēti izglītībā, izpētē, vidē, reģionu attīstībā, kultūrā un daudzās citās jomās. Intervijā Latvijas Televīzijai Norvēģijas vēstnieks Latvijā Kristians Ēdegors uzsver, ka Latvija Norvēģija ir interesanta no investīciju nodokļa un stāsta, ka tās tās mērķis ir mazināt atšķirības un palīdzēt nostabilizēties ekonomiski un sociāli. 
Mājsaimniecības kūtras saules enerģijas ieguvē. Kas to kavē un cik tas izmaksā?
Elektrības ražošana, pašiem izmantojot saules paneļus, Latvijā gūst arvien lielāku piekrišanu. Mājsaimniecību skaits, kas uzstādījušas saules paneļus, jau mērāms simtos, tomēr tas tik un tā ir salīdzinoši neliels. Kas Latvijā kavē cilvēku lielāku interesi par saules paneļu uzstādīšanu, cik tas maksā, un kādas tendences tepat kaimiņos un pasaulē?
Ukrainas prezidenta vēlēšanas: Porošenko vai Zelenskis?
Ukrainā svētdien notiek prezidenta vēlēšanu otrā kārta. Tajā par valsts vadītāja amatu sacentīsies pašreizējais prezidents Petro Porošenko, kā arī aktieris un komiķis Volodimirs Zelenskis. Sabiedriskās domas aptaujas liecina, ka pārliecinošu uzvaru varētu gūt tieši Zelenskis.
Ādažu novadā apmēram 150 metru attālumā no dzīvojamām mājām sprādzis lādiņš
Negaidīti skaļa un trauksmaina Lielā piektdiena izvērtās vairākām ģimenēm Ādažu novadā. Tur privātā teritorijā, aptuveni 150 metru attālumā no dzīvojamajām mājām, sprāga militāro apmācību laikā raidīts prettanku lādiņš. 
Negadījumā neviens nav cietis, bet aptuveni 600 kvadrātmetru platībā izdedzis izcirtums. Nacionālajos bruņotajos spēkos par notikušo uzsākta dienesta izmeklēšana. 
Foto