Krīze Turcijā var skart arī Eiropu
Turcijas liras kurss otrdien, 14.augustā, sarucis līdz kārtējam rekordzemajam līmenim. Liras kursa kritums turpina satricināt pasaules biržas, jo pastāv bažas, ka krīze Turcijā varētu negatīvi ietekmēt pasaules ekonomiku. Analītiķi brīdina, ka finanšu krīze Turcijā varētu izplatīties arī pārējā Eiropā.  
Apturēts PVN izkrāpēju un naudas atmazgātāju grupējums
Šī gada augustā Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu un muitas policijas amatpersonas apturēja noziedzīgu pievienotās vērtības nodokļa (PVN) izkrāpšanas shēmu, kurā bija iesaistīti septiņi reāli strādājoši un vismaz 50 fiktīvi uzņēmumi. Valsts budžetam nodarīto zaudējumu apjoms ir aptuveni divi miljoni eiro. Lietas izmeklēšanā viena persona ir apcietināta.
Daudzbērnu ģimenēm būs lielākas atlaides reģionālajos autobusos
Ministru kabinets apstiprinājis grozījumus Braukšanas maksas atvieglojumu noteikumos – Latvijas Goda ģimenes apliecību "3+ Ģimenes karte" lietotāji varēs iegādāties autobusu biļetes par puscenu, bet skolēni un studenti no daudzbērnu ģimenēm – pat ar 90% atlaidi, informēja Satiksmes ministrijā.
EM: Latvija atbalsta atteikšanos no laika maiņas
Latvija ir gatava atteikties no ierastās pulksteņa rādītāju grozīšanas ziemā un vasarā, atstājot nemainīgu laiku. Šādu nacionālo lēmumu, kuru plānots iesniegt Eiropas Komisijai (EK), otrdien apstiprināja valdībā. 
Ar diviem jauniem torņiem stiprinās Latvijas mediju apraidi pierobežā
Pagājušās nedēļas nogalē valdībā aiz slēgtām durvīm apstiprināja divu apraides torņu būvniecību pierobežā - pie Viļakas un Krāslavas novada Skaistā. Tā būs viena no iniciatīvām informatīvās telpas drošības plāna pasākumos, kas vērsti uz medijpratības stiprināšanu, cīņu ar melu ziņām un bezmaksas virszemes apraides paplašināšanu.
Francijā atbalstīs alternatīvu un videi draudzīgu iepakojumu ražošanu un izmantošanu
Francija nākamajā gadā plāno ieviest soda sistēmu, kas palielinās izmaksas precēm ar nepārstrādātas plastmasas iepakojumu. Šāda projekta mērķis ir panākt tikai pārstrādāta plastikāta iepakojuma izmantošanu valstī līdz 2025. gadam. Pastiprinot cīņu pret klimata pārmaiņām, plānots piešķirt lielāku atbalstu arī uzņēmējiem, kas ražo alternatīvus un videi draudzīgus iepakojumus. Lai arī eksperti kopumā šo iniciatīvu sauc par ļoti vērtīgu, tiek norādīts uz nepieciešamību mazināt plastikāta iepakojumu īpatsvaru kopumā.
Foto