Dundagas novadā talkā atbrīvoti koki retajam sveķotājkoksngrauzim
Ierasto klusumu Sīkragā trešdien pārtrauca talcinieki, kuri Slīteres Nacionālā parka teritorijā uzlaboja ļoti retas un pamazām izzūdošas vaboles dzīves vidi. Izmērā pavisam nelielajam sveķotājkoksngrauzim tīk saules apspīdēti priežu stumbri, tāpēc dabas draugi palīdzēja atēnot vairākus senus kokus. 

Uzbrucējs Londonā sadūris mošejas kalpotāju
Londonas policija aizdomās par slepkavības mēģinājumu ceturtdien aizturējusi kādu vīrieti, kurš atbilstoši liecinieku teiktajam pilsētas centra mošejā sadūris muedzinu - draudzes kalpotāju, kurš vada lūgšanas.
Nacionālās apvienības Rīgas mēra amata kandidāts būs Einārs Cilinskis
Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK (VL-TB/LNNK) Rīgas nodaļa trešdien, 20. februārī, kopsapulcē lēmusi par Rīgas mēra amata kandidātu virzīt bijušo Saeimas deputātu un vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Eināru Cilinski, liecina apvienības Rīgas nodaļas priekšsēdētāja Edvarda Ratnieka paziņojums vietnē "Twitter".
Blakusesošas brūkošas ēkas dēļ aizliedz izmantot Tukuma Sporta skolas lielo šautuvi
Tukumā gandrīz pirms diviem gadiem par bīstamu tika atzīta daļa ēkas Melnezera ielā 1, tomēr domnieki tā arī nepieņēma lēmumu par ēkas remontēšanu vai nojaukšanu.  Tagad ''laika zobs'' darījis savu, un, baidoties, ka konstrukcija var uzkrist virsū blakus esošajam korpusam, pieņemts lēmums aizliegt izmantot tajā esošo Tukuma Sporta skolas lielo šautuvi.    
Latvijas goda konsula Ukrainā automašīnā atrod kontrabandas cigaretes
Par nepakļaušanos robežsargu prasībām trešdien uz Ukrainas–Ungārijas robežas īslaicīgi aizturēts Latvijas goda konsuls Ukrainā Jurijs Ihnatko. Viņa mašīnā atrastas pilnas somas ar kontrabandas cigaretēm - vairāk nekā 6500 paciņu. Reaģējot uz notikušo, Ārlietu ministrija Ihnatko no amata atsaukusi. 
Jaunuzņēmumi: Valsts atbalsts biznesa sākšanai – pagaidām formāls
Tehnoloģiju konferences "TechChill" zem viena jumta "Hanzas peronā" pulcē vairākus simtus jaunuzņēmumu pārstāvju, kuriem ikgadējais notikums ir sava veida svētki un darba diena reizē, jo daudzi atnākuši ar mērķi savai biznesa idejai piesaistīt investorus. Par spīti tam, ka Latvijas jaunuzņēmumi no 2012. līdz 2018. gadam investīcijās piesaistījuši 303 miljonus eiro, pagaidām valsts atbalsts jaunuzņēmumiem ir formāls. Tā uzskata gan paši uzņēmēji, gan Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Jaunuzņēmumu atbalsta nodaļas vadītāja Olga Barretu-Gonsālvisa.
ASV «ļoti norūpējušās» par «Huawei» lomu Lielbritānijas 5G tīkla izveidē
Baltā nama administrācijas vadītājs Miks Mulvanijs norādījis, ka Amerikas Savienotās Valstis (ASV) ir "ļoti norūpējušās" par Ķīnas tehnoloģiju kompānijas "Huawei" lomu Lielbritānijas 5G tīkla izveidē. Viņš uzsvēris – ja britu valdība turpinās atļaut "Huawei" piegādāt aprīkojumu tīkla izveidē, tam varētu būt tieša un dramatiska ietekme uz izlūkošanas informācijas apmaiņu starp ASV un Lielbritāniju.
Epidemioloģe: Gripas epidēmijas beigas gaidāmas marta sākumā
Pašlaik tikai vienā no Slimību profilakses un kontroles centra uzraudzības teritorijām saslimstība ar gripu pārsniedz epidēmijas slieksni jeb 100 gadījumus uz 100 000 iedzīvotāju. Pēc tam, kad arī pēdējā reģionā saslimstība nokritīs zem norādītā sliekšņa, jāpaiet divām nedēļām, pirms var pasludināt epidēmijas beigas.
Foto