Hokeja fani skumst par nenotikušo čempionātu
Latvijai pirmo reizi ir iespēja kļūt par pasaules čempioni virtuālajā hokejā. Lielais fināls pret Somiju un izšķirošais balsojums noslēgsies šovakar pulksten 23.20. Latvijas hokeja fani seko līdzi arī attālinātajam čempionātam, taču tās emocijas, ko sniedz čempionāts klātienē, nespēs aizstāt nekas. Tā saka vairāki hokeja fani, kuri katru gadu tieši čempionāta laikā ņem atvaļinājumu, lai dzīvo līdzi Latvijas hokejam.

Skolas piens tiek maznodrošinātām un daudzbērnu ģimenēm
Kaut gan skolu kafejnīcas un ēdnīcas jau divus mēnešus ir tukšas un klusas, 43 tonnas piena, kas bija paredzētas skolēniem programmas “Skolas piens” ietvaros, nepaliks neizdzertas. Uzņēmums “Food Union” šo pienu nodos 16 000 bērnu no maznodrošinātajām un daudzbērnu ģimenēm visā Latvijā.
Zemessargi apgūst bezceļu 6x6 transportlīdzekļu vadību
Stiprinot Zemessardzes mobilitāti, pērn tika iegādāti Latvijas apvidum piemēroti bezceļu sešriteņu transportlīdzekļi. Lai apgūtu to specifisko vadības stilu, karavīriem ir nepieciešams iziet speciālo apmācības kursu. Šobrīd šādi kursi notiek Zemessardzes 25. kājnieku bataljonā.
Saeimas Budžeta komisija spriež par atbalstu studentiem Covid-19 krīzes laikā
Saeimas Budžeta komisija pirms galīgā lasījuma izskatīja priekšlikumus Covid-19 krīzes pārvarēšanas likumam. Grozījumiem likumā kopumā bija iesniegts 21 priekšlikums, lielākoties no opozīcijas deputātiem cerībā panākt lielāku atbalstu krīzes skartajiem iedzīvotājiem. Daudzus priekšlikumus koalīcijas deputāti jau iepriekš nav atbalstījuši. Šoreiz deputāti diskutēja arī par grūtībās nonākušo studentu atbalstu.  
Vācijas Federālā augstākā tiesa liek «VW» atpirkt «dīzeļgeitas» skartos automobiļus
Vācijas autobūves uzņēmumam "Volkswagen" jāatpērk automobiļi ar konkrēta tipa dīzeļdzinējiem, kuriem uzstādīta kaitīgo izmešu mērījumu falsificēšanas programmatūra. Tā šodien nolēmusi Vācijas Federālā augstākā tiesa. Šis tiesas lēmums nosaka svarīgu precedentu desmitiem tūkstošu cilvēku, kuri iegādājušies ar šādu programmatūru aprīkotas automašīnas.
Polijas prezidents sāk zaudēt līderpozīcijas priekšvēlēšanu cīņā
Pašreizējais Polijas prezidents Andžejs Duda sāk zaudēt līderpozīcijas priekšvēlēšanu cīņā. Kopš lielākā opozīcijas partija ir nomainījusi savu kandidātu uz valsts vadītāja krēslu, Dudas reitings nokritis zem 50%. Un tas nozīmē, ka uzvarētāja noskaidrošanai varētu būt nepieciešamas divas balsošanas kārtas.
ASV nosaka ceļošanas ierobežojumus Brazīlijai
ASV ieviesušas aizliegumu ieceļot valstī ārvalstniekiem, kuri pēdējo divu nedēļu laikā bijuši Brazīlijā. Lēmums pieņemts pēc tam, kad Brazīlija strauji kļuvusi par otru Covid-19 vissmagāk skarto valsti pasaulē. Tikmēr Savienotajās Valstīs bažas rada daudzviet ignorētie sociālās distancēšanās noteikumi aizvadītajā nedēļas nogalē.
Nekontrolēti lidojošais drons izmēģināts nesaskaņoti
Uzņēmuma “UAVFactory” drona lidojums, kura laikā maija sākumā tika zaudēta kontrole pār bezpilota lidaparātu, nebija saskaņots ar Civilās aviācijas aģentūru (CAA). Vienlaikus uzņēmumam atjaunota atļauja lidojumiem ar cita tipa bezpilota gaisa kuģiem - “Penguin C”.
Foto