Karavīru stāsti: Jānis Pētersons. Nonāk gūstā un kļūst par muižas pārvaldnieku
Latvijas armijas simtgadi veltītā stāstu sērija, ko Latvijas Radio palīdzējis veidot vēsturnieks Mārtiņš Mitenbergs, iepazīstina ar vairākiem tuvinieku atstātajiem stāstiem par savas dzimtas karavīriem visdažādākajos karos. Šoreiz stāsts par Jāni Pētersonu, kurš Pirmā pasaules kara laikā nosūtīts cīnīties Austrumungārijas teritorijā un kura dienests aprāvies ar gūstu.

Līgo svētkos gaidāmas izmaiņas 500 reģionālo autobusu maršrutu
Saistībā ar Līgo svētkiem laikā no sestdienas, 22. jūnija, līdz pirmdienai, 25. jūnijam, gaidāmas izmaiņas nepilnos 500 reģionālo autobusu maršrutu, kuros sabiedriskā transporta pakalpojumus nodrošina 25 pasažieru pārvadātāji, informē valsts SIA "Autotransporta direkcija".
Taizemē arestē itāliešu krāpniekus «Boniju un Klaidu»
Taizemē aizturēts krāpnieku pāris, kas izmantoja populārā aktiera Džordža Klūnija vārdu, lai izkrāptu naudu. 58 gadus vecais Frančesko Galdelli un viņa mīļotā bēguļoja kopš 2013. gada, izpelnoties salīdzinājumu ar bēdīgi slaveno gangsteru pāri Boniju un Klaidu.
LTRK: Lai ierēdņi un uzņēmēji nedzīvotu uz dažādām planētām, rīkos akciju «Ierēdnis ēno uzņēmēju»
Dažreiz rodas sajūta, ka uzņēmēji un ierēdņi dzīvo uz dažādām planētām, tāpēc, lai palīdzētu labāk saprasties, septembrī notiks līdz šim nebijusī akcija – “Ierēdnis ēno uzņēmēju”, kuras laikā ierēdņiem būs iespēja vienu dienu strādāt pie uzņēmējiem, intervijā Latvijas Radio pastāstīja Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš.
Skaitļi un fakti: Aviokompānijām reisu kavēšanās dēļ rodas lieli zaudējumi
Pavadīt ilgu laiku lidostā, kad tik ļoti jāsteidzas uz mājām vai kādā biznesa darījumā, nav tā patīkamākā nodarbe. Taču tikpat nogurdinoši tas ir arī brīžos, kad gribas ātrāk nokļūt valstī, kur gaida atpūta. Kāpēc arvien biežāk un arvien vairāk pasažieriem nākas savu laiku pavadīt, gaidot savu lidmašīnu? Problēmas aviācijā ir samilzušas.
Atkārtotai skatīšanai tiesā nodod atsevišķas epizodes lietā par vairāku uzņēmēju slepkavībām un Vaškeviča auto spridzināšanu
Augstākās tiesas (AT) Krimināllietu departaments atkārtotai skatīšanai Rīgas apgabaltiesā nodeva atsevišķas epizodes krimināllietā, kurā trīs vīrieši apsūdzēti vairāku uzņēmēju pasūtījuma slepkavībās, kā arī kādreizējā Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas kriminālpārvaldes priekšnieka Vladimira Vaškeviča slepkavības mēģinājumā, aģentūra LETA uzzināja Augstākajā tiesā.
Ar plānu psihiskās veselības aprūpes pieejamībai cer arī mazināt pusaudžu pašnāvības
93 bērni un jaunieši šogad mēģinājuši beigt dzīvi pašnāvībā. Četrus no viņiem glābt nav izdevies. Satraucošā statistika un dramatiskais bērnu psihiatru trūkums licis valdībai pieņemt plānu, kā situāciju uzlabot. Par šogad piešķirtajiem 6,7 miljoniem eiro plāno gan vairāk maksāt bērnu psihiatriem, gan veidot īpašus aprūpes centrus. Bet galvenais – radīt jaunu programmu, lai prastu saskatīt un mazināt pusaudžu vēlmi atņemt sev dzīvību.
Foto