Sadaļas Sadaļas
Ziņas
Pašvaldības pirms vēlēšanām piesardzīgas par iespējamām izmaiņām pēc novadu reformas
Ir palikušas trīs nedēļas līdz pašvaldību vēlēšanām. Šīs vēlēšanas ir pavisam citādākas nekā iepriekšējās – vēlam deputātus jau jaunajos novados. Apvienotās pašvaldības uzsāks darbu pēc pašvaldību pirmās sēdes 1. jūlijā. Taču, lai sagatavotos apvienošanās procesam, pašvaldībās tiek izstrādāti plānošanas dokumenti, lai saprastu, kā strādās jaunie novadi. Šim plānam ir arī valsts mērķdotācija. Vienam projektam pieejamais finansējums paredzēts 18 750 eiro.
«Tautas panorāma»: Rēzeknes novadā vēlas darbu un labākus ceļus
Rēzeknes novads ir viena no tām pašvaldībām, kurai nebūs sava attīstības centra. Tas bija viens no iemesliem, kāpēc novadam negribēja pievienoties blakus esošās pašvaldības. Pēc  apvienošanās Rēzeknes novads, kas teritorijas ziņā tā jau ir ievērojams, kļūs vēl lielāks.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Sociālās aprūpes centra «Malta» klientus uz remonta laiku izmitina vidusskolas kopmītnēs
Rēzeknes novada veselības un sociālās aprūpes centrā "Malta" šonedēļ tiks uzsākti sanitāro mezglu pārbūves darbi. Centra klienti izmitināti netālu esošajā Maltas vidusskolas dienesta viesnīcā. Sākotnēji gan bija iecerēts, ka remontdarbu laikā centra iedzīvotājiem nenāksies pamest savu ierasto dzīvesvietu, taču Covid-19 stingrie ierobežojumi nosaka, ka vienlaikus ar klientiem citi cilvēki, tajā skaitā būvdarbu veicēji, aprūpes centrā nedrīkst atrasties.
Rēzeknes novada Pārtavas ezera krastā dzīvojošie dusmīgi par aizliegumu zvejot
Saņemto zvejas atļaujas atteikumu Rēzeknes novada iedzīvotāji, kuri dzīvo Pārtavas ezera krastā vērtē īsi – "esam situācijas ķīlnieki valstī spēkā esošo neizprotamo likumu dēļ". Viss ezerā pieļaujamais tīklu limits izsniegts komersantam komerciālajai zvejai, kaut arī Pārtavas ezera zeme ir ne vien pagasta, bet arī privātīpašnieku īpašums.
Keramiķu Vogulu dzimtas mīlestība rod iemiesojumu mālā un dzejā
Vogulu dzimtas vārdam skanēt plašāk dzimtajā Rēzeknes novada Lendžu pusē, gan visā Latvijā un ārzemēs licis keramikas vecmeistars Voldemārs Voguls. Viņš reģionā  pirmais atjaunoja melnās svēpētās keramikas tradīcijas, izveidoja Latgalē lielāko atklātās uguns keramikas cepli, izdeva vairākus dzejoļu krājumus un savas amata prasmes nodeva arī abiem dēliem.  
Rēzeknes novadā sievieti sakož klaiņojoši suņi; aicina ziņot par šādiem uzbrukumiem
Klaiņojoši, bez saimnieka, bet vēl biežāk – saimnieku nepieskatīti suņi nereti uzbrūk cilvēkiem. Šāds gadījums nupat noticis Rēzeknes novada Pušas pagastā, kur kādu sievieti vienlaikus sakoda vairāki suņi. Atbildīgās institūcijas uzsver – kamēr nemainīsies mājdzīvnieku turētāju attieksme, nav vērts domāt par izmaiņām likumos. Lai vismaz pasargātu citus, par katru šādu uzbrukumu jāziņo Valsts policijai, kas tālāk kopā ar ekspertiem izvērtēs suņa bīstamību.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt