Vidusskolēnu skaits 2019./2020.g

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 32 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 32 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

4 vietas "Latvijas attīstībai"
4 vietas Latvijas Zaļā partija
2 vietas APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI
2 vietas Jaunā konservatīvā partija
2 vietas JĒKABPILS REĢIONĀLĀ PARTIJA
2 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
1 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība", Partija "VIENOTĪBA"
1 vietas "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
1 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
Ziņas
Jēkabpils novadā pēc uzlabošanas darbiem bāzes stacijā pazūd mobilie sakari
Jau vairākus mēnešus Elkšņu pagasta Apserdes ciema iedzīvotājiem ir problēmas ar mobilajiem sakariem. Latvijas Televīzijas (LTV) raidījumā “4. studija” vērsās skatītāja, lai informētu, ka sakari pazuduši, bet LMT patieso situāciju šajā teritorijā nepārbaudot, atbildi nesniedzot, iemeslus nepaskaidrojot.  
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas būvdarbi būtiski iekavēti
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas ēkā pirms nepilniem diviem gadiem tika sākta vērienīga rekonstrukcija, bet nu jau vairākus mēnešus objektā nenotiek strādnieku rosība. Darbi ir būtiski iekavēti, un tas rada neērtības gan pedagogiem, gan skolēniem.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Brūvē vīnu arī no bietēm un tomātiem. Radošais Jēkabpils puses lauksaimnieks Andris Zībergs
Andris Zībergs Jēkabpils novada Gārsenes pagasta "Rubeņos" 3,5 hektāros audzē ābeles, mazākās platībās arī saldos ķiršus, bumbierus, jāņogas, upenes, avenes un citas ogas. Andrim  patīk eksperimentēt un gatavot vīnu, kas top ne tikai no augļiem un ogām, bet arī no sarkanajām bietēm un pat tomātiem, viņš stāstīja Latvijas Radio raidījumā "Stiprie stāsti". 
Salas ciema trūcīgākajiem senioriem samaksai par apkuri jāatvēl lielākā daļas pensijas
Rēķini par siltumu aizvadītajā apkures sezonā bijuši tik lieli, ka trūcīgākajiem pensionāriem to apmaksai nācies atvēlēt lielāko daļu pensijas. To atzina Jēkabpils novada Salas ciemā sastaptie seniori. Siltumtarifs gāzes cenas dēļ kopš septembra tur mainījies vairākas reizes, tāpēc drošāki par nākotni jūtas tie, kas šobrīd daudzīvokļu māju pagalmos jau kārto nākamajai ziemai sarūpēto malku.  

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt