Sadaļas Sadaļas
Dzīve & stils / Ceļošana
Kā plānot lielisku pārgājienu pretī zelta rudenim?
Plānojot pārgājienu pretī zelta rudenim, ieteicams izmantot jau izveidotos maršrutus, taču jārēķinās, ka dabā situācija var atšķirties no kartē redzamā, Latvijas Radio raidījumā "Kā labāk dzīvot" norādīja ārpustelpu pasākumu organizatore un vadītāja  Zane Kaire.
Černobiļā attīsta arī velotūrismu
Cenšoties piesaistīt jaunus apmeklētājus, Černobiļas aizliegtajā zonā sākuši attīstīt arī velotūrismu. Interesentiem gan jāievēro strikti noteikumi.
Honkongā atklās atjaunotu ūdens atrakciju parku
Nošļūkt pa kādu cauruli vai ļauties mākslīgajiem viļņiem – tas var būt jautri un saistoši ne tikai bērniem un jauniešiem, bet arī pieaugušajiem. Honkongā šomēnes atklās jaunu ūdens atrakciju parku, kurā ir milzum daudz cauruļu un citu aizraujošu atrakciju.
Muzejā Krievijas reģionā apskatāmas vairāk nekā 5000 karotes
Cik karošu izmantojam vienās brokastīs? Vienu, lai samaisītu kafiju. Vēl vienu, lai varbūt apēstu putru. Bet jāsaka, ka vienai ēdienreizei nav nepieciešams bezgalīgi daudz karošu. Bet Nitvas karošu muzejā Krievijā atrodams vairāk nekā 5000 karotes, kas atvestas no vairāk nekā 80 valstīm.
Vecie dzelzceļi kļūst par «zaļajiem» velomaršrutiem – no Rīgas gandrīz līdz Pleskavai
Pa ekoloģiski zaļiem ceļiem no Rīgas līdz Pleskavai tagad var doties gan kājām, gan jāšus, gan ar velosipēdu. Taču diemžēl pandēmijas dēļ ceļš pagaidām atvērts tikai līdz Latvijas un Krievijas robežai. Augustā kopā ar Vidzemes Tūrisma asociācijas speciālistiem pa maršruta “Greenways Riga-Pskov” zaļajiem ceļiem brauca vairāki žurnālisti, viņu vidū arī Rus.lsm.lv autore.
Dāņu pāris apprecas uz Troļļa mēles
Norvēģijā kāds pāris izvēlējās neparastas kāzas un apprecējās Trolltunga jeb Troļļa mēles kalna virsotnē, kur līdz šim to neviens cits vēl nebija darījis.
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt