Sadaļas Sadaļas

Vidusskolēnu skaits 2019./2020.g

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 24 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 24 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

11 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
3 vietas "Latvijas attīstībai"
2 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
2 vietas Jaunā konservatīvā partija
1 vietas Zaļo un Zemnieku savienība
Ziņas
Aktieris Juris Hiršs Vecumnieku novadā īstenojis sievas sapni par lauku māju
Zvirgzdes upes krastā Vecumnieku novadā Latvijas Nacionālā teātra aktieris Juris Hiršs kopā ar sievu, televīzijas režisori Lauru mežmalā iekopuši zemes pleķīti, kurā lielākoties aug draugu dāvināti augi, kā arī izglābtas Ziemassvētku egles. Hirši pārliecināti, ka ar augiem jāsarunājas un jāizturas kā pret cilvēkiem, tad tie labi jutīsies, zaļos un plauks.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Tautas panorāmas sižeta ētera datums:20. maijs

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Pašvaldības ne vienmēr rīko konkursu izpilddirektoru un pārvaldnieku izvēlei
Neilgi pēc jauno novadu domju ievēlēšanas tajās jāizraugās arī izpildvaras vadība. Lai gan labākā prakse paredzētu izpilddirektoru, pilsētu un pagastu pārvaldniekus izraudzīt atklātā konkursā, spēkā esošais likums to neprasa, un ne vienmēr tā notiek. Ir gadījumi, kad konkurss rīkots tikai tāpēc, ka domes deputāti nav spējuši vienoties par labu kādam kandidātam. 
1. jūlijā no 119 Latvijas pašvaldībām paliks 42. Kāds būs ģerboņu liktenis?
2018. gada vasarā tika atklāta ģerboņu siena Torņa ielā 4 ar nosaukumu "Latvijas pilsētas un novadi valsts simtgadei". Katra pašvaldība kopīgajā dāvanā valstij apmaksāja sava ģerboņa uzgleznošanu. No šā gada 1. jūlija ģerboņu siena zaudēs aktualitāti, jo no līdzšinējām 119 Latvijas pašvaldībām Latvijā paliks vairs tikai 42.
Sāk tūrisma akciju «Iepazīsti kaimiņus Zemgalē»
Uz Latvijas–Lietuvas robežas jau piekto gadu notiek tūrisma akcija "Iepazīsti kaimiņus Zemgalē". Četrās aizvadītajās sezonās tūristi no Latvijas iepazina 64 mazāk zināmos tūrisma objektus Lietuvā, savukārt lietuvieši iepazinās ar Latvijas pierobežu. Lai pandēmijas laika robežšķērsošanas noteikumi neietekmētu dalību akcijā, šogad tikšanās ar kaimiņiem notiek tikai virtuāli, katram apmeklējot savas valsts tūrisma objektus.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt