Dzīve & stils
Vecāki un bērni
Veselība
Vēsture
#LV99plus: Lielinieki ieņem Daugavpili
Šī publikācija ir daļa no lsm.lv seriāla #LV99plus, kas stāsta par notikumiem Latvijā un reģionā pirms 100 gadiem. Tā ir daļa no mūsdienīgas hronoloģiskas notikumu rekonstrukcijas 1917. un 1918. gadā, kas ļāva dibināt neatkarīgu Latvijas valsti. Publikācijas autore ir viena no mūsu virtuālajiem tēliem, kas ir izdomāta, bet nekādā gadījumā ne "feika". Šī varone mums palīdz rekonstruēt tā laika notikumus, procesus un sadzīvi.
Vide un dzīvnieki
Kolkas raga pludmale ierindota pasaules neskartāko pludmaļu TOP 50
Pasaulē vadošā Kanādas ceļojumu lapa "flightnetwork.com" Slīteres Nacionālā parka Kolkas raga pludmali iekļāvusi 2018. gada pasaules neskartāko pludmaļu TOP 50. Viena no neparastākajām Latvijas pludmalēm ierindota 20. vietā, informē Dabas aizsardzības pārvaldē (DAP).
Tehnoloģijas un zinātne
Jaunie zinātnieki Ventspilī pēta iespējas palīdzēt epilepsijas slimniekiem
Par vienu no bāzes vietām Latvijā jaunajiem zinātniekiem kļuvis Ventspils Augstskolas Viedo tehnoloģiju pētniecības centrs, kas vienlaikus ir arī tehnoloģiskais atbalsts jebkuras nozares spēlētājam. Pasaulē attīstītās valstīs ir pieejams finansējums medicīnas nozarei. Daži Ventspils Augstskolas pētnieki izmantoja iespēju strādāt šajā virzienā Francijā, padziļināti pētot epilepsijas pacientus. Jomas, kurās var notikt pētījumi, ir dažādas, taču, strauji mainoties pasaulei, vēl jo vairāk pieaug zinātnieku līdzatbildība šajos procesos.
Cilvēkstāsti
Tautas sports
Izklaide
Virtuve
Galerijas