Sadaļas Sadaļas
Dzīve & stils
Vecāki un bērni
Ineses Paklones grāmatas «Okeāns un tuksnesis» izziņas piedzīvojums
 “Okeāns un tuksnesis” ir rakstnieces Ineses Paklones grāmata, kuras ideja radās pēc diviem ilgākiem ceļojumiem uz Čīli – tālo, gandrīz 4000 kilometrus garo valsti, kurā sastopamas visas iespējamās ģeogrāfiskās zonas – augsti kalni, dažnedažādi ūdeņi, sniegi un ledi, meži un tuksneši, zemes un cilvēku radītas bagātības. Kopā ar suvenīriem – mazām adītām pirkstiņlellītēm – pie autores atnāca smaidīgā lama Atakama un gudrinieks pingvīnēns Humbolts Humbolts.
Veselība
Vēsture
Kāda loma bija Abrenes konferencei Francijā ceļā uz Latvijas neatkarības atjaunošanu?
Trīsdesmit vienu gadu pēc Latvijas neatkarības atgūšanas pavisam droši var teikt, ka Abrenes konference, kas notika 1989. gada maijā Francijā latviešiem piederošā pilī "Abrene", bija pavērsiena brīdis Latvijas ceļā uz neatkarības atjaunošanu 1990. gada 4. maijā. Abrenes konference bija notikums, kurā pirmo reizi oficiāli satikās Latvijas Tautas frontes pārstāvji un trimdas organizācijas. Šodien to sauc par lūzuma punktu, par pavērsienu ceļā uz pilnīgu Latvijas neatkarības atjaunošanu raidījumā “Globālais latvietis. 21 gadsimts” sacīja konferences dalībnieki.
Vide un dzīvnieki
Kaķa 9 dzīvības nav tikai mīts, bet stāsts par izdzīvotāju Valīti
Stāstiem par ilgdzīvotājiem bieži ir viena kopīga iezīme – vienmēr tiek uzsvērts, ka seniors bijis možs, priecīgs, enerģijas pilns un arī slimojis ir reti. Ar kaķi Valentīnu jeb Valīti viss ir pilnīgi pretēji. Viņa dzīvē nekad nav bijis posms, kad viņš būtu pilnīgi vesels.
Gaisa trose – viens no veidiem, kā sunim apgūt iešanu pie pavadas
Kristīne un Varis bija ilgi sapņojuši, kā viņi kopā ar suni brīvdienu rītos eleganti un skaisti kopā dosies pastaigās. Taču suns Pūpols uzvedas pavisam citādi – pie pavadas suns iet neprot, saimniekiem neklausa, un, atstāts sētā, mūk projām. Kamēr norit apmācības, suņa uzturēšanos pagalmā jānodrošina bez riska aizbēgt, un šajā ziņā var palīdzēt gaisa trose, Latvijas Televīzijas raidījumā "Ķepa uz sirds" sacīja kinologs Ivo Svenne.
Tehnoloģijas un zinātne
Cilvēkstāsti
Tautas sports
Izklaide
Virtuve
Galerijas

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt