Dzīve & stils
Vecāki un bērni
Veselība
Vēsture
#LV99plus: Latvijas padomju valdība salīdzina Jēzus mocības krustā ar proletariāta ciešanām
Publikācija veidota LSM.lv seriāla #LV99plus ietvaros, kas stāsta par notikumiem Latvijā un reģionā pirms 100 gadiem. Tā ir daļa no mūsdienīgas hronoloģiskas notikumu rekonstrukcijas no 1917. līdz 1919. gadam, kas ļāva dibināt un izcīnīt neatkarīgu Latvijas valsti. Publikācijas autore ir viena no mūsu virtuālajiem tēliem, kas ir izdomāta, bet nekādā gadījumā ne "feika". Šī varone mums palīdz rekonstruēt tā laika notikumus, procesus un sadzīvi.
Vide un dzīvnieki
Jauns putnu vērošanas tornis atklāts pie Durbes ezera
Durbes ezers kļūst arvien pieejamāks un interesantāks dabas tūrismam. Jau esošajam piedāvājumam – pastaigu takām, velonomai un citām iespējām – piepulcējies skatu tornis pie Durbes ezera, kas piemērots putnu vērošanai. Skatu tornis tapis Latvijas un Lietuvas pārrobežu sadarbības projekta ietvaros, piesaistot ''Interreg'' finansējumu.
Tehnoloģijas un zinātne
Ko mobilo telefonu lietošana atklāj par reģioniem? Intervija ar pētnieku Gundaru Bērziņu
Ko mobilo telefonu lietošanas intensitāte, kas mērīta dienas, nedēļas un sezonas intervālos, var atklāt par ekonomisko aktivitāti Latvijas reģionos? Kādas ir skaidras un bezskaidras naudas norēķinu priekšrocības un mīnusi? Kas ir Latvijas ekonomikas augšupejas klupšanas akmens, un kā pētnieki var palīdzēt to pārkāpt? Par šiem un citiem jautājumiem radio NABA raidījumā “Zinātnes vārdā” ar Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes dekānu Gundaru Bērziņu sarunājas Ivars Austers.
Cilvēkstāsti
Tautas sports
Izklaide
Virtuve
Galerijas