Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 7 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 7 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

8 vietas VIDZEMES PARTIJA, "Latvijas attīstībai"
5 vietas Jaunā VIENOTĪBA, "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
2 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
Ziņas
«Zaudētais siltums»: Kā panākt daudzdzīvokļu mājas nosiltināšanu?
Patlaban daudzdzīvokļu namu siltināšanas atbalsta programmā netiek pieņemti jauni pieteikumi, bet jaunos projektus māju saimnieki varēs iesniegt rudenī. Ekonomikas ministrija sola, ka nosacījumi būtiski nemainīsies un atbalsta intensitāte būs ap 50% no projekta izmaksām. Taču iedzīvotājus aicina gatavoties laikus, jo tieši priekšdarbi, kas jāpadara pašiem mājas saimniekiem, parasti prasa visilgāko laiku – iespējams, vairākus gadus.
Pēc Kārķu pieredzes stafeti lauku māju atdzīvināšanā pārņems Ērģemes pagasts
Lai arī ir augusi interese iegādāties lauku īpašumus, tomēr daudzviet laukos vēl var redzēt tukšas, pamestas mājas. Lai palīdzētu tām iegūt jaunus saimniekus, aizvadītā gada rudenī Valkas novada Kārķu pagasts sāka apzināt tukšās lauku mājas un to īpašniekus un veicināja pircēju atrašanu. Rezultāts bijis veiksmīgs, un tagad līdzīgi plāno rīkoties Ērģemes pagastā, bet vēlāk, iespējams, visā Valkas novadā.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

KNAB piemēro divus sodus Valkas mēram Krauklim
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) piemērojis divus administratīvos naudas sodus Valkas mēram Ventam Armandam Krauklim (Vidzemes partija), aģentūra LETA noskaidroja KNAB.
Valkas novads Ukrainai ziedo ugunsdzēsības auto
Valkas novads nolēmis uz kara postīto Ukrainu sūtīt īpašu palīdzību – ugunsdzēsības auto. Vietējo uzņēmēju un iedzīvotāju dāvinājumu papildināts, auto trešdien vēlu vakarā devās ceļā, lai dzēstu liesmas Ukrainā.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt