Sadaļas Sadaļas
Ziņas

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Tautas panorāmas sižeta ētera datums:19. maijs

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Jaunajā Jēkabpils novadā būs jāmeklē kompromiss starp pilsētu un mazajiem novadiem
Zemgales reģionā pašvaldību vēlēšanās ar vislielāko sarakstu skaitu – 12 – startē Jēkabpils novads, kas pēc teritoriālās reformas apvienos Jēkabpils pilsētu un piecus novadus. Kādas noskaņas pirms jaunās domes vēlēšanām valda topošajā Jēkabpils novadā, kuram vēl aizvien nevēlas pievienoties Salas novads, kurš gaida šajā jautājumā Satversmes tiesas spriedumu?
 «Jēkabpils ūdens» novērsis KP aizrādītās neatbilstības asenizācijas jomā
Konkurences padome (KP) ir noslēgusi pārrunu procedūru ar Jēkabpils pašvaldības kapitālsabiedrību “Jēkabpils ūdens”, beidzot jautājuma izpēti par konkurences neitralitātes pārkāpumu SIA “Jēkabpils ūdens” darbībās. Uzņēmums ir ņēmis vērā KP ieteikumus un novērsis iespējamos konkurences neitralitātes pārkāpumus, kas izrietēja no sākotnējā līguma projekta. 
Jēkabpils kriminālprocesā aizturētajiem – saites ar uzņēmumu «Energoterms»
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) neatklāj, par ko pagājušās nedēļas izskaņā aizturēts Jēkabpils mērs Aivars Kraps ("Latvijas attīstībai") un vēl vairākas amatpersonas. Tomēr aizturēto biznesa saites liecina, ka izmeklētājiem aizdomas varētu būt radušās par kompānijas “Energoterms” uzvarām publiskajos iepirkumos. Mērs nenoliedz, ka arī viņa ģimenes kompānija sadarbojusies ar “Energoterms”. 

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt