Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 32 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 32 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

4 vietas "Latvijas attīstībai"
4 vietas Latvijas Zaļā partija
2 vietas APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI
2 vietas Jaunā konservatīvā partija
2 vietas JĒKABPILS REĢIONĀLĀ PARTIJA
2 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
1 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība", Partija "VIENOTĪBA"
1 vietas "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
1 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
Ziņas
Ne tikai Uzvaras parka piemineklis – simtiem padomju monumentu Latvijā sludina Kremļa agresiju
Kamēr Krievijas armija iznīcina Ukrainu, simtiem padomju pieminekļu un apbedījumu vietu Latvijā sludina Kremļa agresiju. Cilvēkam, kurš brīvprātīgi palīdz aizstāvēt Ukrainu no Krievijas okupantiem, Latvijā draud kriminālatbildība par veca Padomju armijas pieminekļa sabojāšanu. Tikmēr valdības partija, kas vārdos cīnās par padomju pieminekļu demontāžu, darbos apgrūtina to novākšanu.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Salas ciema trūcīgākajiem senioriem samaksai par apkuri jāatvēl lielākā daļas pensijas
Rēķini par siltumu aizvadītajā apkures sezonā bijuši tik lieli, ka trūcīgākajiem pensionāriem to apmaksai nācies atvēlēt lielāko daļu pensijas. To atzina Jēkabpils novada Salas ciemā sastaptie seniori. Siltumtarifs gāzes cenas dēļ kopš septembra tur mainījies vairākas reizes, tāpēc drošāki par nākotni jūtas tie, kas šobrīd daudzīvokļu māju pagalmos jau kārto nākamajai ziemai sarūpēto malku.  
Jēkabpils novadā meklē iespējas nodrošināt lētāku apkuri
Šīs ziemas straujais dabasgāzes cenas pieaugums mudina daudzas pašvaldības izvērtēt iespējas mainīt līdzšinējo siltumenerģijas pakalpojumu sniegšanas sistēmu. Jēkabpils novadā iecerēts uzstādīt jaunus apkures katlus. Tas ļautu nodrošināt siltumenerģijas pakalpojumus pēc iespējas lētāk.
No zālēm līdz 4x4 auto – Latvijas cilvēki gādā nepieciešamo vietvarām kara plosītajā Ukrainā
Teju katrai pašvaldībai Latvijā ir kāda sadraudzības pilsēta ārpus valsts robežām, arī Ukrainā. Savstarpējie sadarbības līgumi paredz arī sadarbības jomas. Lielākoties tā ir kultūras, tūrisma, izglītības un sporta joma, iekļauta arī uzņēmējdarbība. Krievijas agresija Ukrainā sadarbībai piešķīrusi pavisam citu jēgu un aspektu – atzina gan Latvijas Pašvaldību savienībā (LPS), gan uzrunātajās vietvarās. Pašvaldības sniedz ne tikai vispārēju atbalstu Ukrainai, bet uztur sakarus un palīdz savām partnerpilsētām tieši ar tām nepieciešamāko.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt