Sadaļas Sadaļas
Ziņas
Grobiņā vienā ugunsgrēkā degušas sešas ēkas
Aizvadītajā diennaktī paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika dzēsts Grobiņā, kur no 600 kvadrātmetru platībā degoša angāra liesmas spēcīgā vēja dēļ izplatījās tālāk uz blakus esošajām garāžām un daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas jumtu. Ugunsnelaimē cieta viens ugunsdzēsējs, bet 33 cilvēki tika evakuēti. Vietējie iedzīvotāji stāsta, ka šis nav pirmais gadījums, kad konkrētajā angārā kaut kas deg, bet Valsts policija ļaunprātīgu degšanu nekonstatēja.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Jaunais Dienvidkurzemes novads: No purva pierobežā līdz jūras piekrastei
No purva pierobežā līdz pat jūras piekrastei – tā topošo Dienvidkurzemes novadu, kuru veidos līdzšinējie novadi, kas ieskauj Liepājas pilsētu, raksturo laikraksta "Kurzemes Vārds" žurnāliste Linda Kilevica. Vēlēšanām jaunajā Dienvidkurzemes novadā iesniegti astoņi kandidātu saraksti. Jaunizveidotajai novada domei būs neskaitāmi izaicinājumi, īpaši ceļu infrastruktūra mazāk apdzīvotās lauku teritorijās un citi. Jauno Dienvidkurzemes novadu pārvaldīs 19 deputāti.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt