Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 28 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 28 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

9 vietas Zaļo un Zemnieku savienība
5 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
3 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
2 vietas Jaunā VIENOTĪBA
Ziņas
Dienvidkurzemes novada dome brīvpusdienas atdot nesola; varētu segt nākotnes sadārdzinājumu
Dienvidkurzemes novada dome brīvpusdienas atdot nesola, taču varētu segt nākotnes sadārdzinājumu. Dienvidkurzemes novada iedzīvotāji turpina rūgt par lielā novada domes attieksmi un komunikācijas trūkumu.  Proti, runa ir par šopavasar skolēniem un bērnudārzniekiem atņemtajām brīvpusdienām – pret tādu domes rīcību sacēlušies daļa Pāvilostas iedzīvotāju, kas cēluši iebildes, bet jēdzīgu atbildi no pašvaldības nav saņēmuši.
Grobiņas iedzīvotāji protestē pret bīstamo atkritumu pārstrādes rūpnīcas celtniecību
Teju 800 Grobiņas un apkaimes iedzīvotāji parakstījuši iesniegumu, kurā viņi aicina pašvaldību nepieļaut bīstamo atkritumu, proti – izlietotu naftas katalizatoru pārstrādes rūpnīcas būvniecību atkritumu poligona teritorijā. Novada domē uzsvēra, ka ņems vērā iedzīvotāju viedokli, ja būs jāpieņem lēmums, vai atļaut rūpnīcas celtniecību, taču vispirms vēlas sagaidīt ietekmes uz vidi novērtējuma rezultātus.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Jūrmalciemā mežā notiks Jūras spēku Mīnu kuģu eskadras mācības
No 19. līdz 21. aprīlim Dienvidkurzemes novada Nīcas pagasta Jūrmalciema meža teritorijā norisināsies Jūras spēku Mīnu kuģu eskadras personālsastāva plānveida mācības, informēja Nacionālajos bruņotajos spēkos (NBS), norādot, ka tajās izmantos salūtmunīciju, kas rada īslaicīgu troksni.
Šogad Kurzemes piekrastē 600. gadadienu svin Ziemupes ciems
Šogad aprit 600 gadi kopš Ziemupes ciems Kurzemes piekrastē ir minēts vēstures rakstos. Lai atzīmētu šo notikumu, Ziemupes ciema ļaudis un biedrība „Ziemupīte” jau sākusi svinēt šo notikumu, piedāvājot ikvienam interesentam noskatīties par Ziemupi veidotās filmas, kā arī sagaidot pie sevis dabas entuziastu Helmutu no "Domas dabā", kurš veltījis Ziemupei velobraucienu.
Lielajā Dienvidkurzemes novadā šis gads solās būt izaicinājumu pilns
Izaicinājumu pilns šis gads solās būt lielākajam Latvijā izveidotajam Dienvidkurzemes novadam. Piecas pilsētas palikušas bez klātesošas pilsētas domes un deputātiem, taču tajās darbu uzsākuši vietējie pārvaldnieki. Viens no uzdevumiem būs pārskatīt arī esošo izglītības iestāžu darbību, kā arī stiprināt varēšanu Grobiņā esošajai pašvaldības vadībai pārvaldīt novadu no Lietuvas pierobežai līdz pat Pāvilostai piekrastes vidienē.
Kurzemē Kalpaka 140. dzimšanas dienu atzīmē pārgājienā pa pulkveža pēdām
Dzimis Zvaigznes dienā, spilgti iemirdzējies Latvijas neatkarības sākumā un tās nosargāšanā – tas ir pulkvedis Oskars Kalpaks. Iespējams, ka bez viņa degsmes, līdera dotībām un pārliecības Latvijas liktenis būtu citāds. Ceturtdien, atzīmējot Kalpaka 140. dzimšanas dienu, arī Kuldīgas novada Rudbāržos notika vairāki atceres pasākumi, viens no tiem – pārgājiens pa Kalpaka reiz ieto ceļa posmu. 

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt