Sadaļas Sadaļas
Ziņas
Atšķirīgo Ādažu un Carnikavas novadu apvienošanā iedzīvotājiem sarežģījumus nesaskata
Ādažu novada un Carnikavas novada apvienošanu to tagadējā vadība atzīst par loģisku soli, lai gan Carnikavas novada pašvaldība ar iebildumiem vērsās Satversmes tiesā. Kopīgajā novadā apvienosies aizvien augoša Pierīgas pašvaldība ar daudzām ražotnēm un piejūras teritorija ap Carnikavu. Kopīgā novada nākotnei tapis attīstības plāna projekts līdz pat 2037. gadam.  

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Ādažos un Carnikavā izveido jaunus bērnudārzus, bet rindas neizzūd
Īsi pirms atkal apvienošanās gan Carnikavas, gan Ādažu novadā izveidotas jaunas pirmsskolas izglītības iestādes. Tā Ādažos rinda uz pašvaldības bērnudārzu tikšot samazināta par simt, bet Carnikavā – par divsimt bērniem. Lai apmierinātu pieprasījumu jaunajā Ādažu novadā, tuvākajos gados gan būšot jādomā par vēl vismaz divu bērnudārzu būvniecību.
Plūdu risku dēļ ceturtdienas rītā Gaujā pie Carnikavas plāno spridzināt ledu
Carnikavā Gaujā veidojas ledus sablīvējumi, tādēļ upē Carnikavā un Ādažos ceļas ūdens līmenis, apdraudot cilvēku, vides un īpašuma drošību apdzīvotos rajonos pie Gaujas. Carnikavā jau applūdušas vairākas mājas, un, ja situācija ceturtdien, 4. martā, neuzlabosies, plānots atsevišķos upes posmos spridzināt ledu.
«Jaunā laikmeta» bērni un viņu izglītošana. «Mācītspēks» skolotājas pieredze
Viņi ir savādāki – izaicinošāki, intuitīvāki, konfrontējošāki, jūtīgāki, inteliģentāki, garīgāki nekā iepriekšējās paaudzēs. Viņiem nepatīk mācības skolā, viņi nepakļaujas pavēlēm, ir aktīvi, izaicinoši, bet ar augstu intelektu, necieš melus, stāsta par kārtību Visumā – tāds, manuprāt, ir indigo un kristāliskā bērna portrets. "Jaunā laikmeta’’ bērnus mūsu sabiedrībā neievērot vairs nav iespējams.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt