Sadaļas Sadaļas

Vidusskolēnu skaits 2019./2020.g

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 32 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 32 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

5 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
4 vietas "Mēs - Talsiem un novadam"
3 vietas Jaunā VIENOTĪBA
3 vietas "Talsu novada attīstībai", "Latvijas attīstībai"
2 vietas Latvijas Zaļā partija
2 vietas "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
Ziņas
Neļauj izvietot ceļazīmes lībiešu valodā
Ventspils novads, nu jau bijušie Rojas un Dundagas novadi, kā arī vietējie lībieši vēlas Ziemeļkurzemes vēsturiskajā lībiešu teritorijā izvietot ceļa zīmes lībiešu valodā, tomēr VSIA "Latvijas Valsts ceļi" zīmju izvietošanu nesaskaņo.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Talsu novadā izveidota vieta atvadām no knupīšiem
Agra Rikardi no Talsu novada Valdgales vāc knupīšus, kurus bērni pazaudējuši vai no to lietošanas izauguši. Viņas sapnis ir kļūt par knupīšu krustmāti Latvijā un izveidot vietas, kur bērni kopā ar vecākiem varētu atvadīties no knupīšiem, un grūtos brīžos iet tos apciemot. Pirmā šāda vieta ir Talsu Ģimeņu un bērnu attīstības centrs “Brīnumiņš”.
Talsu novada mežā atrastais dzelzceļa robežstabs nonāk muzejā
Šonedēļ uz Talsu novada Lubes mežiem devās Dzelzceļa muzeja darbinieki, lai mājup dotos ar 60 kilogramus smagu atradumu – muzeja kolekcijai pievienojās pagājušā gadsimta trīsdesmito gadu robežstabs, ko mežā atrada mežizstrādes plānotājs. Kad “Latvijas Valsts meži” sociālajos tīklos dalījās ar vēsturisko atradumu, to komentēja desmitiem cilvēku, kas arī šādus stabiņus manījuši visā Latvijā. Dzelzceļa muzejs aicina tos ārā nerakt.
Talsu novadā bērniem ar īpašām vajadzībām pieejama hidroterapija un īpašas šūpoles
Doties uz terapiju un procedūrām galvaspilsētā vai lielajos rehabilitācijas centros bērniem ar īpašām vajadzībām un viņu ģimenēm ir sarežģīti gan praktiski, gan finansiāli, gan arī bērni labāk jūtas sev pazīstamā vidē. Talsu novada ģimenes ūdens dziedinošo spēku turpmāk varēs izmantot tuvāk mājām. Turklāt pirmo reizi bērni ratiņkrēslos varēs izbaudīt šūpošanās prieku, kas atšķirībā no citiem bērniem viņiem līdz šim bija liegts.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt