Latvijā
Skolas piens tiek maznodrošinātām un daudzbērnu ģimenēm
Kaut gan skolu kafejnīcas un ēdnīcas jau divus mēnešus ir tukšas un klusas, 43 tonnas piena, kas bija paredzētas skolēniem programmas “Skolas piens” ietvaros, nepaliks neizdzertas. Uzņēmums “Food Union” šo pienu nodos 16 000 bērnu no maznodrošinātajām un daudzbērnu ģimenēm visā Latvijā.
Zemessargi apgūst bezceļu 6x6 transportlīdzekļu vadību
Stiprinot Zemessardzes mobilitāti, pērn tika iegādāti Latvijas apvidum piemēroti bezceļu sešriteņu transportlīdzekļi. Lai apgūtu to specifisko vadības stilu, karavīriem ir nepieciešams iziet speciālo apmācības kursu. Šobrīd šādi kursi notiek Zemessardzes 25. kājnieku bataljonā.
Saeimas Budžeta komisija spriež par atbalstu studentiem Covid-19 krīzes laikā
Saeimas Budžeta komisija pirms galīgā lasījuma izskatīja priekšlikumus Covid-19 krīzes pārvarēšanas likumam. Grozījumiem likumā kopumā bija iesniegts 21 priekšlikums, lielākoties no opozīcijas deputātiem cerībā panākt lielāku atbalstu krīzes skartajiem iedzīvotājiem. Daudzus priekšlikumus koalīcijas deputāti jau iepriekš nav atbalstījuši. Šoreiz deputāti diskutēja arī par grūtībās nonākušo studentu atbalstu.  
Nekontrolēti lidojošais drons izmēģināts nesaskaņoti
Uzņēmuma “UAVFactory” drona lidojums, kura laikā maija sākumā tika zaudēta kontrole pār bezpilota lidaparātu, nebija saskaņots ar Civilās aviācijas aģentūru (CAA). Vienlaikus uzņēmumam atjaunota atļauja lidojumiem ar cita tipa bezpilota gaisa kuģiem - “Penguin C”.
Pie Saeimas pieteikti divi piketi pret novadu reformu
Otrdien, 26. maijā, pie Saeimas no plkst.14 līdz 15 pieteikti divi piketi, kuros tiks pausta neapmierinātība par administratīvi teritoriālās reformas izskatīšanu Saeimā trešajā lasījumā, informēja Latvijas Zaļā partija.
Teikas iecirkņa policijas inspektori apsūdz par kukuļa pieprasīšanu
Rīgas pilsētas Centra rajona prokuratūras prokurore tiesai nodevusi krimināllietu par kukuļa pieprasīšanu un pieprasītā kukuļa pieņemšanu, ko izdarījusi valsts amatpersona – bijusī Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Teikas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas vecākā inspektore.
Jaunākie
Interesanti