Latvijā
Četri Covid-19 paštesti uzrāda pozitīvu rezultātu, laboratorijas tests – negatīvu. Kāpēc tā?
Kopš Covid-19 paveidu saimei piebiedrojies vīrusa omikrona variants, speciālisti vērš uzmanību uz to, ka paštesti, kas patlaban tiek izmantoti ļoti daudz un bieži, var būt viltus negatīvi. Proti, ja ir Covid-19 simptomi, bet paštests rāda negatīvu rezultātu, noteikti nedrīkst paļauties uz redzamo vienu svītriņu, bet jāpiesakās uz laboratorijas testu. Lai gan reti, taču mēdz būt arī pretēji gadījumi – paštesti pozitīvi, bet laboratoriskais tests – nē.
Studentu apvienības vadītājs: Jādomā, kā papildus stimulēt studējošos
Energoresursu cenu kāpums līdzās kovida krīzei ietekmēs arī jauniešu iespējas studēt, kā arī šogad iespējams studentu atbirums, prognozē Studentu apvienība. Tāpat organizācija norāda uz studentu mentālās veselības problēmām, savstarpējā atbalsta trūkumu, jo daļai studējošo akadēmiskā pieredze pagaidām bijusi tikai mainīgos un lielākoties attālinātos apstākļos. Par šiem un citiem tematiem plašāk Latvijas Radio sarunā ar Latvijas Studentu apvienības (LSA) vadītāju Kristaferu Zeiļuku.
1991. gada janvārī barikādes būvēja arī Bauskā pie tilta pār Mēmeli
Visā Latvijā turpinās 1991. gada janvāra barikāžu piemiņas pasākumi. Šodien ugunskurs iedegts Bauskas muzeja pagalmā. Turpat aplūkojami to dienu liecinieki – barikāžu dalībnieku gāzmaskas, apģērbi un pārnēsājamie radioaparāti. Izrādās, ka barikādes pirms 31 gada bija uzceltas ne tikai valsts galvaspilsētā Rīgā, bet arī Bauskā. 
Šonedēļ vairākas skolas izvēlējušās attālinātās mācības
Šonedēļ vairākas skolas paziņojušas, ka kovida izplatības dēļ tās uz laiku pilnībā pārgājušās uz attālinātajām mācībām. Vīrusam arvien vairāk izplatoties tieši skolas vecuma bērnu vidū, mācību process nemitīgi jāpārplāno. Tas rada trauksmi kā skolu personālā, tā pašos audzēkņos. Attālinātās mācības uz laiku izvēlējusies arī Ogres 1. vidusskola.
Arī Tērvetē atceras 1991. gada barikādes
Šonedēļ, atceroties 1991. gada barikāžu laiku, piemiņas pasākumi notiek un atmiņu ugunskuri tiek kurti teju visā Latvijā. Pirms 31 gada notikušos svarīgos notikumus ceturtdien, 21. janvārī, atcerējās arī Tērvetē, kur vietējie saka – svarīgākais, lai nepieciešamības gadījumā mēs spētu vēlreiz būt tikpat vienoti.
Levits atvainojas par cepures nenoņemšanu himnas laikā (papildināts)
Valsts prezidents Egils Levits atvainojas par to, ka Gunāra Astras pieminekļa atklāšanas pasākumā pirms valsts himnas atskaņošanas nebija noņēmis cepuri. Par to Latvijas Televīziju informēja prezidenta padomniece Aiva Rozenberga. Likums par valsts himnu nosaka, ka sabiedriskos pasākumos Latvijas valsts himnas izpildījuma laikā vīrieši noņem cepures. 
Izdevēji neplāno vērsties pret poligrāfijas grupu «Mūkusala» par piektdienas avīžu nenodrukāšanu
Latvijas Televīzijas (LTV) aptaujātie avīžu izdevēji vismaz pagaidām neplāno vērsties pret poligrāfijas grupu "Mūkusala" ar kādām prasībām par zaudējumu piedziņu saistībā ar piektdienas avīžu nenodrukāšanu. Tam par iemeslu kļuva vakardienas ugunsgrēks poligrāfijas grupas "Mūkusala" tipogrāfijā, kur tiek drukāta liela daļa Latvijas laikrakstu.  
Par «Attīstībai/Par!» valdes līdzpriekšsēdētājiem ievēlēti Pavļuts un Plešs
Apvienības “Attīstībai/Par!”, ko veido politiskās partijas “Latvijas attīstībai”, Kustība “Par!” un “Izaugsme”, pārstāvju sapulcē par līdzpriekšēdētājiem ievēlēti veselības ministrs Daniels Pavļuts, kā arī vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Artūrs Toms Plešs, informēja apvienībā.
Populārākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt