Latvijā
Bārbeles zēnu skolas attīstībai rīko labdarības koncertu
Nedēļas nogalē akcijā “Uzcel savu skolu” jau otro reizi tika vākti ziedojumi Bārbeles zēnu pamatskolas attīstībai. Šoreiz labdarības koncerta apmeklētāji saziedojuši vairāk nekā 1200 eiro. Tie tiks ieguldīti skolas parka piemērošanai sportiskām aktivitātēm un strauta sakārtošanai, kas nākotnē ļaušot skolēnus iepazīstināt arī ar akvakultūru.     
Ar lāpām rokās dodas apskriet Latvijas valsts robežu
Šis ir simtgades gads vairākiem valsts aizsardzības dienestiem, bez kuriem neatkarīga Latvija nevarētu pastāvēt. Tāda ir arī Valsts robežsardze, kura savu simtgadi ar dažādiem pasākumiem atzīmē visu gadu. Pirmdien, 19. augustā, robežsargi un citi iekšlietu dienesta darbinieki devās skrējienā apkārt valsts robežai, rokās turot iedegtu lāpu, kas simbolizē mūžīgo uguni un kritušo piemiņu.
No 20. augusta vilcienu e-biļetēm piemēros 5% atlaidi
Lai mudinātu pasažierus vēl aktīvāk izmantot iespēju vilcienu biļetes iegādāties elektroniski, visām vilcienu biļetēm, kuras tiks iegādātas internetā un mobilajās lietotnēs, sākot no 20. augusta piemēros 5% atlaidi, paziņojumā medijiem informēja “Pasažieru vilciens”.
Ķesterciemā «Nāc līdzās!» radošajā nometnē bērni jau gatavojas Ziemassvētkiem
Pirmdien Ķesterciema “Albatrosā” sākusies "Fonda Nāc līdzās!" radošā nometne. Tā turpināsies visu nedēļu un noslēgsies ar koncertu svētdien 14.00. Nometnē visu nedēļu skanēs Ziemassvētku melodijas, jo šajā nometnē tiekas talantīgi jaunieši ar īpašām vajadzībām, kuri iekļuvuši laureātu godā Integratīvajā mākslas festivālā "Nāc līdzās!" un sāk gatavot savus priekšnesumus labdarības koncertam "Nāc līdzās Ziemassvētkos!".
Rosina būtiski paaugstināt sodu par smēķēšanu neatļautās vietās
Vairāk nekā sešas reizes paaugstināt sodu par smēķēšanu neatļautās vietās – no 15 līdz 100 eiro  – šāds ir Veselības ministrijas (VM) ierosinājums. Plānots, ka likuma grozījumi varētu stāties spēkā līdz ar nākamā gada sākumu. Ministrija cer, ka paaugstinātie sodi no kaitīgajiem dūmiem pasargās nesmēķētājus. 
«Saskaņa» joprojām nav parakstījusi koalīcijas līgumu ar GKR, taču arī Zepam nesokas ar atbalstu
Gaidāmo Rīgas domes priekšsēdētāja vēlēšanu priekšvakarā partija"Saskaņa" joprojām nav parakstījusi koalīcijas līgumu ar "Gods kalpot Rīgai!" (GKR), kuras pārstāvis Oļegs Burovs kandidē uz galvaspilsētas mēra amatu, taču arī otram mēra krēsla tīkotājam Viesturam Zepam ("Latvijas Attīstībai") nav izdevies savākt cerēto opozīcijas partiju atbalstu, noskaidroja aģentūra LETA.
Atrastus dokumentus nedrīkst publicēt sociālajos tīklos
Lai gan likums liek savus personu apliecinošos dokumentus rūpīgi sargāt, nereti cilvēki pasi vai ID karti tomēr pazaudē. Ko darīt cilvēkiem, kuri šādu dokumentu atrod uz ielas vai sabiedriskajā transportā? Vai ir pareizi dokumenta bildi publicēt sociālajos tīkos un tā meklēt saimnieku?
Daugavpilī remontē dzīvokļus cilvēkiem ar garīgiem traucējumiem; LM neļauj viņus tur izmitināt
Deinstitucionalizācijas plāna ietvaros pērn, neskatoties uz vietējo iedzīvotāju iebildumiem, tika pieņemts lēmums Daugavpils vienā no mikrorajoniem pašvaldībai piederošos dzīvokļos izmitināt vairāku kategoriju iedzīvotājus ar garīga rakstura traucējumiem un jauniešus no patversmes, veidojot grupu dzīvokļus. Lai arī remontdarbi dzīvokļos Križu mikrorajonā jau sākti, izmitināt tajos personas ar garīga rakstura traucējumiem Labklājības ministrija pašvaldībai tomēr neļauj. Pašlaik pašvaldībā tiek apsvērti citi varianti dzīvokļu izmantošanai un vienlaikus arī deinstitucionalizācijas plāna īstenošanai.
Jaunākie
Interesanti