Latvijā
KNAB nesaskata slēpto aģitāciju Finanšu ministrijas slavinošā reklāmā
Šonedēļ Latvijas Radio sāka skanēt Finanšu ministrijas apmaksāta reklāma, kurā cildināti ekonomikas attīstības panākumi. Tā kā līdz Saeimas vēlēšanām palicis vien pusotrs mēnesis, radio klausītājiem, ekspertiem un arī konkurējošo partiju pārstāvjiem radās aizdomas par slēpto priekšvēlēšanu aģitāciju. Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB) pārkāpumu gan nesaskata.
No 13.Saeimas vēlēšanu sarakstiem CVK svītro 7 kandidātus
Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) šodien no 13.Saeimas deputātu kandidātu sarakstiem izsvītroja septiņus kandidātus, par kuriem bija saņemta Iekšlietu ministrijas Informācijas centra informācija, ka kandidāti neatbilst Saeimas vēlēšanu likuma prasībām, informēja CVK.
Kariņš: Lībiņa-Egnere spēs atrisinās problēmas maksātnespējas nozarē
Pašreizējai Saeimas deputātei, "Jaunās Vienotības" tieslietu ministra amata kandidātei Inesei Lībiņai-Egnerei ir gan nepieciešamā izglītība, gan vīzija par to, kā sakārtot problēmas maksātnespējas nozarē, intervijā Latvijas Radio teica Eiropas Parlamenta deputāts, "Jaunās Vienotības" premjerministra kandidāts Krišjānis Kariņš.
13.Saeimas deputātu kandidāti Malta, Strušels un Ulme noliedz sadarbību ar VDK
13.Saeimas deputātu kandidāti Artūrs Malta ("Par alternatīvu"), Juris Strušels ("LSDSP/KDS/GKL") un Arvīds Ulme (ZZS) noliedz, ka bijuši Latvijas PSR Valsts drošības komitejas (VDK) aģenti, komentējot Centrālās vēlēšanu komisijas informāciju, ka viņi, iespējams, ir sadarbojušies ar VDK, aģentūrai LETA pastāstīja paši kandidāti.
Sāk tiesāt remontu solītāju - krāpnieku Dairi Ābolu; uzklausa lieciniekus
Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesā tiesnesis Imants Dzenis ceturtdien, 16.augustā, uzklausīja lieciniekus un cietušos krimināllietā, kurā par piesavināšanos apsūdzēts Dairis Ābols. Vīrieti tiesā par to, ka viņš solījis cilvēkiem izremontēt mājas, paņēmis avansu, bet, darbus neizdarot, pazudis.  
Mazsalacā un Līgatnē skolas jau optimizētas, naudu skolotāju piemaksām nesaņems
Jaunā mācību gada pirmajos četros mēnešos pedagogiem vairākos Latvijas novados izmaksās prēmijas, kam valdība piešķīra 1,4 miljonu eiro apjomā. Taču piemaksas saņems novadi, kas optimizē skolu tīklu. Un naudu nesaņems arī vairākas Vidzemes pašvaldības, kurās reformas notika jau pirms vairākiem gadiem vai norit tagad.      
No 13.Saeimas vēlēšanu sarakstiem CVK varētu svītrot 8 kandidātus
Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) saņēmusi visu 13.Saeimas vēlēšanām reģistrēto deputātu kandidātu sarakstu pārbaužu rezultātus no Iekšlietu ministrijas Informācijas centra un Totalitārisma seku dokumentēšanas centra (TSDC), kā rezultātā lemts par vairāku deputātu kandidātu svītrošanu no kandidātu sarakstiem.
Prokuratūrai nodod apjomīgo lietu par kontrabandas cigaretēm Centrāltirgū
Augustā Valsts policija pabeidza izmeklēšanu vienā no kriminālprocesiem par tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu, pārvietošanu un realizāciju lielos apjomos. Aizdomās par nelegālu akcīzes preču apriti Rīgas Centrāltirgū aizturētas desmit personas. Lieta nodota prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai.
Ar jauno ieroču aprites likumu plāno stingrākus noteikumus un atļaujas uz pieciem gadiem
Lai pārņemtu Eiropas Savienības (ES) direktīvas prasības, Iekšlietu ministrija sagatavojusi jaunu Ieroču aprites likumprojektu. Tajā paredzētas stingrākas normas šaujamieroču, gāzes un militāro simulāciju spēļu ieroču regulējumā. Lai arī kopumā nozares pārstāvji vērtē šo likumprojektu pozitīvi, ir arī iebildumi. Proti, mednieku biedrības kritizē ministrijas ieceri atjaunot terminētās ieroču atļaujas.
Jaunākie
Populārākie
Interesanti