Latvijā
Rīgā ar klusuma brīdi piemin Holokausta upurus
Atceroties lielāko ebreju masveida iznīcināšanu Vācijas okupētajā Latvijā, Rīgā pie Brīvības pieminekļa un daudzviet citur trešdien iedegtas sveces. 1941. gada 30. novembrī un 8. decembrī noslepkavoja 25 000 cilvēku. Ar klusuma brīdi cilvēki šovakar arī Rīgā piemin nošautos ebrejus. 
Ziemā sagaida plašāku Baltkrievijas organizētu migrantu plūsmu uz Latviju
Pēdējās nedēļās atkal palielinājusies Baltkrievijas režīma organizētā migrantu plūsma uz Latviju un sagaida centienus Latvijā ievest iebrucēju grupas no Irānas. Vienlaikus nelegālās ieceļošanas ierobežošanai būtiskā žoga izbūve uz Latvijas un Baltkrievijas robežas noslēgsies vien 2024. gadā.
Jaunsardze ar gājienu un ziedu nolikšanu pie Brīvības pieminekļa atzīmē 30. gadadienu
Ar gājienu un ziedu nolikšanu pie Brīvības pieminekļa Latvijā trešdien, 30. novembrī, atzīmē 30. gadadienu, kopš izveidota Jaunsardze. Šo gadu laikā izaugusi jauna paaudze, un daļa savas gaitas turpina profesionālajā dienestā. Jaunsardzē atzina, kopš kara sākuma Ukrainā būtiski pieaugusi jauno cilvēku interese par valsts aizsardzību un vēlme iegūt praktiskas iemaņas.
Noraida Civilās savienības likuma skatīšanu Saeimā
Iniciatīvu par visu ģimeņu tiesisko aizsardzību, kurā tika rosināts tiesiski atzīt ārpus laulības savienībā dzīvojošus pārus un nodrošināt viņu sociālo aizsardzību, Saeimas Mandātu komisija šodien noraidīja. Šāda atzīšana un aizsardzība attiektos arī uz viendzimuma pāriem.
Covid-19 pacientu skaits slimnīcās pieaug; miruši 5 sasirgušie
Aizvadītās diennakts laikā Latvijā saņemti ziņojumi par pieciem mirušajiem Covid-19 slimniekiem, bet slimnīcās esošo pacientu skaits ar Covid-19 pamatdiagnozi ir pieaudzis, sasniedzot 97, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) un Nacionālā veselības dienesta dati.
Rīgas dome neatklāj, cik naudas tērē sāls kaisīšanai ziemā
Šogad no rīdzinieku makiem vairāk naudas aiziet arī par tehnisko sāli, ko ziemā kaisa ielās, lai izkausētu sniegu un ledu. Taču, cik tas iedzīvotājiem maksā, dome neatklāj, vienlaikus mierinot, ka iedzīvotāji šogad ir ieguvēji, jo, salīdzinājumā ar kopējo cenu pieaugumu, kāpums par ielu kaisīšanu nav būtisks. 
Rindu mazināšana, tarifu izmaiņas, mediķu algu kāpums – ko eksperti sagaida no nākamās Veselības ministrijas
Nav šaubu – nākamajā valdībā veselības ministra portfelis būs viens no vissmagākajiem un sarežģītākajiem. To parādījis arī valdības veidošanas process, jo atšķirībā no daudzām citām ministrijām tieši uz veselības ministra amatu neviena potenciālā koalīcijas partija "neraujas". Un darbs nesolās būt viegls – cīņa ar kovida sekām, mediķu algu jautājums un virkne reformu. Kas pēc dažādu ekspertu domām šobrīd ir galvenie veselības aprūpes jomā kārtojamie darbi, kuriem uzmanība būs jāpievērš nākamajam nozares ministram?
Svarīgākais šobrīd