Latvijā
Audžuģimene lūdz vērtēt iespējamo emocionālo vardarbību bērnunamā «Stikli»
Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijā (VBTAI) trešdien, 25.aprīlī, ar iesniegumu vērsusies Bataragu ģimene, lūdzot vērtēt iespējamo emocionālo vardarbību pret bērniem bērnunamā "Stikli" Ventspils novadā. Iespējamos pārkāpumus iestādē ģimene fiksējusi arī ar Latvijas Televīzijas (LTV) raidījuma "Aizliegtais paņēmiens" slēpto kameru.
Lielvārdē pirmo reizi pārbauda armijnieku un operatīvo dienestu sadarbību
Nacionālo bruņoto spēku (NBS) aviācijas bāzē Lielvārdē trešdien, 25. aprīlī, pirmoreiz pilna apjoma mācībās praksē tika pārbaudīts ārkārtas situāciju pasākumu plāns. Mācībās, kuru galvenais uzdevums bija pilnveidot sadarbību ar operatīvajiem dienestiem, piedalījās vairāk nekā 300 dalībnieku.
Internetā publicē zagtas e-pasta adreses un to iespējamās paroles
Kādā interneta vietnē daļēji publiskotas daudzus gadus nelegāli vāktas interneta lietotāju e-pasta adreses un ar šiem lietotājiem saistītās interneta paroles. Apjomīgajā sarakstā atrodami arī Latvijā reģistrēti domēni, to skaitā – dažādu valsts iestāžu darbinieku e-pasta adreses. Interneta drošības eksperti atzīst – šādi apkopojumi parādās laiku pa laikam, bet tik apjomīga datu bāze vēl nav redzēta.
Arī tirgotāji brīdinās par pieaugošo bērnu traumatismu
Arī dažādu preču un pakalpojumu tirgotāji turpmāk brīdinās bērnus un vecākus par pieaugošo bērnu traumatismu, sarunā Latvijas Radio raidījumā “Pēcpusdiena” sacīja Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas pārstāve Vita Šteina.
Rīgas domes opozīcija prasa revidēt miljoniem eiro vērtos sabiedrisko attiecību tēriņus
Viens no karstākajiem diskusiju tematiem pašlaik notiekošajā Rīgas domes sēdē būs 98. darba kārtības punkts. Tas ir opozīcijas partijas «Latvijas attīstībai» deputāta Mārtiņa Bondara ierosinājums izrevidēt sabiedrisko attiecību tēriņus domes struktūrās. Opozīcijas rīcība seko pēc žurnālistikas centra «Re:Baltica» izpētītā, ka Rīgas mēra «saskaņieša» Nila Ušakova popularitātei pēdējos gados iztērēti vismaz astoņi miljoni eiro rīdzinieku naudas.
Deputāti nelemj par «oligarhu lietas» materiālu publiskošanu
Saeimas Juridiskās komisijas deputāti trešdien, 25.aprīlī, nelēma par „oligarhu lietas” materiālu publiskošanas likumprojektu virzīšanu uz pirmo lasījumu Saeimā. Deputāti uzdeva Tieslietu ministrijas darba grupai izstrādāt likumprojektu, kas krimināllietu materiālus padarītu pieejamākus sabiedrībai.
Gājēju pārejas Latvijā mēdz būt bīstamas ceļu infrastruktūras dēļ
Gājēju pārejas Latvijā ir bīstamas lielā mērā tieši ceļu infrastruktūras dēļ.
 
"Drošas braukšanas skolas" vadītājs Jānis Vanks stāsta, ka uz pārejām, kur ir divas vai vairāk joslas katrā virzienā, vienmēr būs bīstami. Tāpat drošas nav arī gājēju pārejas rotācijas apļa malā pie kādas no izbrauktuvēm. 
Drabešos līdz ar skolas reorganizāciju jauns mērķis – personības izaugsme
Vai paredzētā internātskolu slēgšana, reorganizācija ir tik liels bieds, kā nereti tiek uzsvērts, runājot par vienas vai otras internātskolas nākotni? Amatas novada pieredze apliecina, ka internātskola var mainīties un pie tam pat pretendēt uz elitāras skolas nākotni. Novadā šis ir pirmais mācību gads, kad bijušās Drabešu internātskolas vietā te ir Drabešu Jaunā pamatskola. Vārds „jaunā” sevī ietver skolas būtību – tās filozofija ir personības izaugsme, kopienas skola, kurā līdzdarbojas skolēni, skolotāji un arī vecāki.
Jaunākie
Populārākie
Interesanti