Latvijā
Nacionālās apvienības Rīgas mēra amata kandidāts būs Einārs Cilinskis
Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK (VL-TB/LNNK) Rīgas nodaļa trešdien, 20. februārī, kopsapulcē lēmusi par Rīgas mēra amata kandidātu virzīt bijušo Saeimas deputātu un vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Eināru Cilinski, liecina apvienības Rīgas nodaļas priekšsēdētāja Edvarda Ratnieka paziņojums vietnē "Twitter".
Blakusesošas brūkošas ēkas dēļ aizliedz izmantot Tukuma Sporta skolas lielo šautuvi
Tukumā gandrīz pirms diviem gadiem par bīstamu tika atzīta daļa ēkas Melnezera ielā 1, tomēr domnieki tā arī nepieņēma lēmumu par ēkas remontēšanu vai nojaukšanu.  Tagad ''laika zobs'' darījis savu, un, baidoties, ka konstrukcija var uzkrist virsū blakus esošajam korpusam, pieņemts lēmums aizliegt izmantot tajā esošo Tukuma Sporta skolas lielo šautuvi.    
Latvijas goda konsula Ukrainā automašīnā atrod kontrabandas cigaretes
Par nepakļaušanos robežsargu prasībām trešdien uz Ukrainas–Ungārijas robežas īslaicīgi aizturēts Latvijas goda konsuls Ukrainā Jurijs Ihnatko. Viņa mašīnā atrastas pilnas somas ar kontrabandas cigaretēm - vairāk nekā 6500 paciņu. Reaģējot uz notikušo, Ārlietu ministrija Ihnatko no amata atsaukusi. 
Epidemioloģe: Gripas epidēmijas beigas gaidāmas marta sākumā
Pašlaik tikai vienā no Slimību profilakses un kontroles centra uzraudzības teritorijām saslimstība ar gripu pārsniedz epidēmijas slieksni jeb 100 gadījumus uz 100 000 iedzīvotāju. Pēc tam, kad arī pēdējā reģionā saslimstība nokritīs zem norādītā sliekšņa, jāpaiet divām nedēļām, pirms var pasludināt epidēmijas beigas.
LVSADA ignorē domnīcu par mediķu algām; ministre to sauc par izvairīšanos no atbildības
Veselības ministrijā (VM) norisinās kārtējā domnīcas sēde par jaunā mediķu atalgojuma modeļa izstrādi. Paredzēts, ka tajā piedalīsies teju visu lielāko veselības aprūpes nozares asociāciju un citu jomu pārstāvji. Tikmēr Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) domnīcu ignorēs, saucot to par bezjēdzīgu un tādu, kurā ministrija atradusi sev „ērtākos” dalībniekus.  
No 10. marta rīdzinieki varēs pārslēgt līgumus par atkritumu apsaimniekošanu
Trešdien, 19. februārī, Rīgas domes Mājokļu un vides departaments noslēdzis līgumus ar SIA “Clean R” un SIA “Eco Baltia vide” par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Rīgā no 20. maija, bet iedzīvotāji un juridiskās personas varēs slēgt līgumus par šo pakalpojumu no šī gada 10. marta,  informēja Rīgas dome.
Atlaista Rīgas zoodārza valde
Trešdien, 19. februārī, no amata atlaisti Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza valdes priekšsēdētājs Ingmārs Līdaka un valdes loceklis Andris Morozovs ("Saskaņa"),  paziņojumā medijiem informēja Morozovs un arī Rīgas dome.
Jaunākie
Interesanti