Latvijā
Bunkus slepkavība, iespējams, saistīta ar mīklainu uzņēmēja pazušanu
Daudzdzīvokļu mājas Jūrmalā īpašnieka maksātnespējas process vienoja advokātu Mārtiņu Bunku un būvuzņēmēju Andri Bojāru. Bunku atrada nošautu savā automašīnā, bet Bojārs jau vairāk kā pusgadu ir pazudis bez vēsts, svētdien ziņo LTV raidījums “De facto”. Policijā norāda, ka sakarība starp abiem tiek izskatīta kā viena no versijām.
Pēdējo gadu lielākais ugunsgrēks māca ne tikai dzēst, bet arī sadarboties
Ugunsgrēka dzēšanai Ādažu poligonā bija nepieciešama gandrīz nedēļa. Izdega 770 hektāri, un šis bija lielākais meža ugunsgrēks Latvijā  pēdējos gados. Tas liek atbildīgajiem dienestiem izvērtēt sadarbību, jo tuvāko māju īpašnieki sūdzējušies par neziņu un uzskata, ka atbildīgie dienesti nav interesējušies par iedzīvotāju drošību. 
Bērnus ar īpašām vajadzībām audzinošās mammas tiekas «Brīvbrīdī»
Noslēgusies labdarības organizācijas "palīdzēsim.lv" rīkotā "Brīvbrīža" sezona. Mammām, kuras audzina bērnus ar īpašām vajadzībām, brīvprātīgie deva iespēju kaut brīdi atpūsties, pieskatot viņu bērnus un nodarbojoties ar viņiem. Sievietes atzīst, ka nereti tieši iespēja satikt sev līdzīgas mammas un aprunāties ar viņām deva vislabāko brīvbrīdi diennakts rūpēs par slimo bērnu. 
Sarkandaugavas vecupes piesārņojuma novēršanai plāna nav
Pirms pāris nedēļām Sarkandaugavas iedzīvotāji no Rīgas mēra saņēma solījumu, ka gar Tvaika ielu tikšot izbūvēta promenāde. Tomēr vietējos iedzīvotājus ideja samulsinājusi – ceļš vestu gar Sarkandaugavas vecupi, kas kopš padomju laikiem spēcīgi piesārņota ar naftas produktiem un smagajiem metāliem. Turklāt tās attīrīšanu neviens nesola.
Zemās diasporas aktivitātes dēļ vairāk parlamentāriešu izvēlas Rīga
Šogad Saeimas vēlēšanās ievērojamais ārvalstīs reģistrēto balsstiesīgo skaits apvienotajam diasporas un Rīgas apgabalam ļaus izvēlēties par trīs deputātiem vairāk nekā iepriekš. Tiesa, zemā ārvalstīs reģistrēto vēlētāju aktivitāte nozīmē, ka faktiski teju trešdaļa parlamentāriešu, iespējams, atkal tiks izvēlēti Rīgas vēlēšanu iecirkņos
Pāvilostas vēsturi aicina izzināt zelta smilšu pulksteņa graudos
Pirms diviem gadiem Pāvilostas novadpētniecības muzeja savdabīgi veidotā ekspozīcija „Pāvilosta padomju laikā” ieguva Latvijas Muzeju biedrības gada balvu. Taču muzeja darbinieki nav apstājušies pie sasniegtā un sadarbībā ar Palangas kūrorta muzeju šopavasar pabeiguši darbu pie jaunas un modernas digitālas ekspozīcijas „Pāvilostas zelta smilšu graudi”, kas stāsta par mazpilsētas attīstību pēdējā simtgadē.
CSDD velosipēdu reģistru var izmantot tikai policija
Jau septiņus gadus Ceļu satiksmes drošības direkcijā (CSDD) var reģistrēt savu velosipēdu. Reģistrs gan pieejams tikai policijai, un citi, piemēram, lietotu mantu uzpircēji, lai pārbaudītu braucamrīka patieso īpašnieku, reģistru izmantot nevar.
Šodien Rīgā notiks tradicionālais ielu nakts brauciens
Šodien norisināsies tradicionālais Rīgas ielu nakts brauciens. Pasākumā piedalīties var ikviens interesents, dodoties trasē ar skrituļslidām, skrituļdēļiem un skrejriteņiem. Brauciens šogad notiks Skanstes ielā, kura autovadītājiem pasākuma laikā būs slēgta.
Jaunākie
Populārākie
Interesanti