Sadaļas Sadaļas
Ziņas
Skrundas pusē daudzdzīvokļu ēkas apsaimniekot paši izvēlas pamazām
“Tā ir iespēja vairāk līdzekļu atvēlēt daudzdzīvokļu ēkas uzturēšanā un apkārtnes labiekārtošanā, kā arī nepārmaksāt par pakalpojumiem,” tā atzīst tie dzīvokļu īpašnieki, kuri, izveidojot biedrības, paši uzņēmušies ēkas apsaimniekošanu. Skrundas novadā dzīvokļu īpašnieku biedrībām ir dažāda pieredze – mērāma gan vairāk nekā 10 gadu, gan viena mēneša garumā.
Sāpīgākie lēmumi skolu tīkla reformā būs jāpieņem jaunievēlētajām pašvaldībām
Vissāpīgākie lēmumi skolu tīkla reformā būs jāpieņem jaunajām pašvaldībām pēc 5. jūnija vēlēšanām. Jau 2023. gadā valsts finansējumu pilnībā nesaņems tās izglītības iestādes, kurās būs neatbilstošs skolēnu skaits. Protams, svarīgi sasniegt arī kvalitātes kritērijus, taču ar to vien finansējumu noturēt nevarēs, tā paredz Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) informatīvais ziņojums.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Covid-19 pandēmija, visticamāk, neliegs jauniešu vasaras darba iespējas
Par spīti Covid-19 pandēmijai, šobrīd šķiet, ka jauniešiem vasarā būs iespēja piepelnīties, darot vasaras darbus. Tomēr saslimstības rādītāji vasarā var ietekmēt to, kādā apjomā un kāds darbs jauniešiem būs pieejams. Neskatoties uz to, gan pašvaldības, gan uzņēmēji un arī valsts atbildīgās iestādes gatavojas jauniešu nodarbināšanai, un visi ir gatavi strauji mainīt plānus un pielāgoties tam, kāda būs situācija.
Kuldīgā pabeigts vērienīgs ielu atjaunošanas projekts
Vienu no apjomīgajiem ielu atjaunošanas projektiem, ieguldot 4,5 miljonus eiro, īstenojusi Kuldīgas novada pašvaldība. Izdevies uzlabot infrastruktūru ne tikai vienā no pilsētas maģistrālajām ielām, kas ved uz vecpilsētu, bet atsevišķi nodalīta arī lietus ūdens kanalizācija. Līdzās praktiskiem vairāku ielu remontdarbiem, domāts par vecpilsētas videi piemērotu ceļa segumu, gājēju un velobraucējiem vajadzībām.  

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt