Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 20 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 20 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

6 vietas "LIEPĀJAS PARTIJA"
5 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
2 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
1 vietas "Kustība "Par!"", Jaunā VIENOTĪBA, "PROGRESĪVIE"
1 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
Ziņas
Pētījums: 44% skolotāju šaubās par palikšanu profesijā
Savas profesijas patrioti – skolotāji tomēr šaubās, vai turpinās strādāt nozarē. Veicot pētījumu, atklājies, ka tikai 56% skolotāju sevi redz strādājam savā profesijā arī pēc pieciem gadiem. Viens no biežākajiem pamatojumiem ir nepietiekams atalgojums un skolotāja darba prestiža mazināšanās. 

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Eksperti: Eiropas kultūras galvaspilsētas titula ieguvējus pēc uzvaras gaida smags darbs
10. maijā taps zināms, kura no reģionālajām Latvijas pilsētām – Daugavpils, Liepāja vai Valmiera – 2027. gadā kļūs par Eiropas kultūras galvaspilsētu. Latvijas Radio aptaujātie eksperti ir vienisprātis, ka uzvara konkursā ir tikai pirmais solis. Pēc tam pilsētai būs smagi jāstrādā, lai izveidotu ne tikai daudzveidīgu un pievilcīgu kultūras piedāvājumu, bet arī veicinātu pilsētas attīstību, kas pēc tam nesīs pienesumu tās ekonomikai.
Mūzikai 100, mākslai 95 – šogad Liepājā vērienīgi notikumi Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolai
Šonedēļ, 12. maijā, bijušās rūpnīcas "Liepājas metalurgs" teritorijā norisināsies apjomīgs gleznošanas simpozijs, kam Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola (LMMDV) piesaistījusi pieredzējušus un sabiedrībā atpazīstamus māksliniekus – Kristianu Brekti, Andri Vītoliņu, Miķeļi Fišeru, Jāni Tropu, Uldi Rubezi un Aldi Kļaviņu. Simpozijā ''Metalurga''  industriālajā teritorijā piedalīsies 120 skolas audzēkņi. Simpozijs ir daļa no skolas 95 gadu jubilejas programmas, turklāt šogad 100 gadu jubileju svin Liepājas Emila Melngaiļa Mūzikas vidusskola.
Populārais Liepājas tūrisma objekts «Siļķu brāķis» vēris durvis jaunās telpās
Populārais Liepājas tūrisma objekts “Siļķu brāķis” vēris durvis jaunās telpās – pašā Liepājas tirdzniecības kanāla krastā – Vecajā ostmalā 53, kur atrodas viens no senajiem sarkano ķieģeļu spīķeriem. Tā ir vieta, kur Liepājā nonāk jūrā nozvejotais loms, vieta, kur pilsētā atrodas zivju restorāns un notiek zivju pārstrāde. Vietas maiņa ļāvusi arī papildināt iepriekšējo ekspozīciju un to bagātināt.
Nākamnedēļ nosauks «Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027» titula ieguvēju
Konkursa "Eiropas kultūras galvaspilsēta 2027" fināla kārtā sacensība turpinās starp 3 Latvijas pilsētām – Daugavpili, Liepāju un Valmieru. Titula pretendentes šonedēļ klātienes vizītēs apmeklē Eiropas Komisijas žūrijas delegācija 4 ekspertu sastāvā, bet uzvarētāju paziņos 10. maijā, informēja Kultūras ministrijā.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt