Sadaļas Sadaļas
Ziņas
Liepājā, kuras vairs nav, tagad palīdz atgriezties viedtālrunis
Galvenais, lai tālrunī būtu lietotne “3D ēkas Liepājā”, kuru izstrādājis Liepājas Digitālo inovāciju parks. Pagaidām pilsētas ainavā var ieraudzīt – gandrīz kā īstas – trīs ēkas, kuru jau sen vairs nav, taču katrai no tām bijusi svarīga loma ne tikai Liepājas vēsturē. Un izstrādātājiem ir lieli plāni.
Pirmais koncerts atjaunotajā koncertdārzā «Pūt, vējiņi»! varētu notikt nākamā gada maijā
Maija vidū Liepājā spāru svētkus piedzīvoja topošais koncertdārzs “Pūt, vējiņi”, kas atrodas Jūrmalas parkā. Pirmais koncerts tur varētu notikt nākamā gada maijā, bet jau šovasar ikviens varēs aplūkot leģendārās koncertestrādes “Pūt, vējiņi” pārbūves vizuālās aprises. Ir nojaukti agrāk estrādi aptverošie žogi un barjeras, kas ļaus iekļaut koncertrdārzu kopējā Jūrmalas parka teritorijā un sasaistīt ar pludmales zonu.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Liepājā pēc taksista saduršanas policija atrod iespējamo uzbrucēju; lietu nodod prokuratūrai
Pagājušā gada 31. decembrī Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirknī tika saņemta informācija par to, ka Liepājā ir sadurts vīrietis – taksometra vadītājs. Likumsargi noskaidroja un uz aizdomu pamata par nozieguma izdarīšanu aizturēja vīrieti. Šobrīd izmeklēšana kriminālprocesā par slepkavības mēģinājumu ir pabeigta, un tas ir nodots prokuratūrā kriminālvajāšanas uzsākšanai.
No Kurzemes vēstures. Gavieze, stacija zudušajam dzelzceļam
Krievijas impērijas laikos no šejienes pa dzelzceļu veda maizi uz Libavas (Liepājas) ostu. Pirmās republikas laikā – pienu un cukurbietes no daudzām saimniecībām, Padomju laikā pasažieru vilcieni kursēja četras reizes dienā. Bet 1997. gadā vilcienu satiksme no Liepājas uz Priekuli un Vaiņodi tika slēgta. Kopš tā laika vairāk nekā pirms gadsimta celtās stacijas ēkas stāvoklis kļūst aizvien bēdīgāks…
Liepājas vecākajā baznīcā drūp tornis
No Liepājas vecākā dievnama – Svētās Annas luterāņu baznīcas – torņa logu ailām gabaliem krīt nost apmetums, tāpēc drošībai pie ēkas galvenās ieejas izveidota pagaidu nojume.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt