Sadaļas Sadaļas
Ekonomika
Bioloģiskās lauksaimniecības asociācijas vadītājs: Patērētājs neaizdomājas, kāpēc gaļa ir tik lēta
LTV digitālā satura projekta “Būris” pirmā sērija par gaļēdājiem un vegāniem, kas atrodama sabiedrisko mediju portālā LSM.LV, raisījusi lielu skatītāju interesi un daudzus komentārus. Pat ja neesam gatavi atteikties no gaļas ikdienas uzturā, būtu svarīgi izvēlēties vietējo preci. Lai veicinātu un atbalstītu tādu pārtikas ražošanu, kas ir ilgtspējīga un balstās uz vietējiem ražotājiem, Eiropas Savienība jau pērn pieņēma stratēģiju "No lauka līdz galdam". Turklāt gaļa ir viens no būtiskākajiem aspektiem šajā stratēģijā, jo vairāk nekā pusi no siltumnīcas gāzu emisijām lauksaimniecības sektorā pasaulē rada tieši tās ražošana.
«Rail Baltic Estonia» vadītājs: «Rail Baltica» neizdosies uzbūvēt līdz 2026. gadam
Lai gan dzelzceļa līnijas "Rail Baltica" būvniecība ir sākusies visās trīs Baltijas valstīs, pašreizējo mērķi to uzbūvēt līdz 2026. gadam īstenot vairs nav iespējams, un dzelzceļa līnijas pabeigšana būs jāatliek līdz desmitgades beigām, atzinis uzņēmuma "Rail Baltic Estonia", kas projektu īsteno Igaunijā, valdes priekšsēdētājs Tenu Grinbergs.
Uzņēmējs Normunds Bergs: Salīdzinoši dzīvojam lieliski un mūsu problēmas patiesībā ir «neproblēmas»
Skatoties uz Latviju no "lielāka attāluma", esam laimīgajā miljardā, kas nozīmē, ka, salīdzinājumā ar lielāko daļu pasaules dzīvojam lieliski un mūsu problēmas patiesībā ir "neproblēmas." Tā intervijā Latvijas Radio raidījumā "Krustpunktā" sacīja uzņēmuma "SAF Tehnika" valdes priekšsēdētājs Normunds Bergs, vienlaikus norādot uz jomām, kur, viņaprāt, Latvijā tomēr nesokas tik labi.
Bezdarbs Latvijā samazinās, bet ienākumu nevienlīdzība palielinās
Covid-19 pandēmijas dēļ bezdarbs Latvijā palielinājās no 6 līdz 8%, un tas ir krietni mazāk, nekā tika prognozēts iepriekš. Salīdzinājumam – 2008. gada finanšu krīzē bez darba palika vairāk nekā 20% iedzīvotāju. Bezdarba līmeni izdevies saglabāt zemu, pateicoties valsts atbalstam – dīkstāves pabalstiem un citiem atbalsta veidiem. Ekonomisti gan norāda, ka pandēmijas laikā trūcīgie kļuvuši nabadzīgāki, bet turīgie – bagātāki.
«Pievienotā vērtība»: Cik pievilcīga investoriem ir Igaunijas «Ekspress Grupp»
Mediju grupa "Ekspress Grupp" ir līderis ne vien savā mītnes zemē Igaunijā, bet arī citās Baltijas valstīs. Grupā ietilpst vairāk nekā 10 uzņēmumu, kas darbojas dažādās jomās. Latvijā, piemēram, strādā portāls "Delfi" un biļešu tirdzniecības platforma "Biļešu paradīze". Vai ir īstais brīdis iegādāties "Ekspress Grupp" akcijas?
IT karjeras diena pulcē nozīmīgākos nozares darba devējus un vairāk nekā 1000 darba meklētāju
Latvijā ir ļoti liels informācijas tehnoloģiju speciālistu trūkums. Lai šo problēmu palīdzētu risināt, šodien jau otro gadu Rīgā, Arhitektūras un mediju centrā "H2O 6" notiek lielākais IT karjeras pasākums Latvijā "WORK[IT]". Tas vienuviet pulcē nozīmīgākos IT nozares darba devējus un vairāk nekā 1000 darba meklētāju. Mērķis ir palīdzēt uzņēmumiem atklāt jaunus talantus, bet darba meklētājiem uzzināt par karjeras iespējām nozarē. 
Latviešu uzņēmēja Anglijā pārsteidz pasauli ar galvu reibinošiem panākumiem
No pirmās pārdotās lietas par pusotru mārciņu līdz miljonu apgrozījumam četru gadu laikā – latviešu uzņēmējas Daces Gailes panākumi biznesā izpelnījušies ievērību un atzinību visā pasaulē. Šobrīd viņas uzņēmums ieguvis divas kārtējās prestižās balvas, saņem pasūtījumus no augstākās klases slavenībām, pasūtījumus no populārākajiem televīzijas šoviem un eksportē produkciju uz daudzām pasaules valstīm.
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt