Sadaļas Sadaļas
Ziņas
Valmierā sāk veidot dabisko pļavu
“GreenFest” mākslas festivāla laikā no maija līdz oktobrim Valmierā, Cēsīs, Siguldā un Gaujas Nacionālā parkā tiks radīti vides mākslas objekti “landart” jeb zemes mākslas formā, tā pievēršot uzmanību dažādu dzīvotņu izzušanas problemātikai. Šajās dienās Valmierā aizvadīta pirmā šī gada aktivitāte, uzsākot veidot dabisko pļavu pilsētvidē.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Tautas panorāmas sižeta ētera datums:24. maijs

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Vēlēšanas Valmierā: Baiks savā sarakstā konsolidē novadu vadītājus; atklātu izaicinājumu met vien retais
Otrs lielākais Latvijas novads pēc iedzīvotāju skaita būs Valmieras novads, kurā apvienota Valmieras valstspilsēta  un septiņi līdzšinējie novadi. Te uz varu pretendē deviņi politiskie spēki – gan Valmieras pilsētā ilgstoši valdījusī reģionālā partija “Valmierai un Vidzemei”, kuras sarakstā startē arī vairāki novadu vadītāji, gan nacionālās partijas. Vairākas no tām jau noskaņojušās sadarboties ar tagadējo Valmieras mēru Jāni Baiku, savukārt citas, galvenokārt “zaļzemnieki”, ir noskaņotas kareivīgāk, vēsta Latvijas Televīzijas raidījums “De facto”.
Ārstu speciālistu brigādes glābj dzīvības arī Valmierā
Avārijās gūtu smago traumu, insultu un infarktu gadījumos izšķirošs ir laiks un cietušā ātra reanimēšana un aprūpe. Latvijā izveidotas sešas īpašas mediķu brigādes ar speciālistiem no Rīgas. Tām uzdevums glābt dzīvības ļoti kritiskās situācijās. Viena no brigādēm darbu sākusi Valmierā.
Kultūras nozares liktenis jaunveidojamā Valmieras novadā neskaidrs
Covid-19 pandēmijas ēnā nedaudz noklusis iepriekš karstais un apspriestais jautājums par administratīvi teritoriālo reformu. Kā paredz šīs reformas likums – no šā gada 1. jūlija Latvijā būs 42 pašvaldības. Latvijas Radio raidījuma “Reģioni Krustpunktā” viesi un eksperti atzīst – jaunajā Valmieras novadā par kultūras nozares nākotni un pārvaldību jautājumu pagaidām ir vairāk nekā atbilžu.
Valmierā ar Covid-19 slimā ārsta aizvietotāji ir pārslogoti
Šobrīd lielākās ģimenes ārsta prakses darbība Latvijā paralizēta. Valmieras ārsts Juris Jakovins smagā stāvoklī ar Covid-19 atrodas slimnīcā. Līdz ar to vairāk nekā 6000 pacientu veselības problēmu gadījumā jāmeklē cits ģimenes ārsts. Lai šiem cilvēkiem palīdzētu, nozīmēti četri citi ģimenes ārsti, kuri jau ir pārslogoti.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt