Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 38 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 38 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

12 vietas "Valmierai un Vidzemei"
4 vietas "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
2 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
1 vietas Jaunā VIENOTĪBA
Ziņas
Profesionālās izglītības biedrība: Pandēmijas laikā ar praktisko iemaņu apguvi tehnikumos sekmējies labi
Pandēmijas laikā ar praktisko iemaņu apguvi tehnikumos ir sekmējies labi, to pierāda pagājušā gada kvalifikācijas eksāmenu rezultāti, tā Latvijas Radio norādīja Profesionālās izglītības biedrības valdes priekšsēdētājs Agris Ruperts. Skolas bijušas radošas un pat organizējušas praktiskās apmācības skolēnu mājās, piemēram, pavāriem vedot pārtiku un pēc tam rezultātu nofilmējot videomateriālā. 

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Valmieras novadā dažādu nozīmīgu ēku maketi skatāmi mini ciemā
Alūksnes jaunā pils, Trikātas un Vijciema baznīcas, Mēru muiža, tagad arī nodegusī Brenguļu pamatskola – visas šīs ēkas Vidzemē atrodas dažādās vietās, bet Cempos tās var skatīt vienuviet jeb mini ciemā. Pareizāk sakot, tie ir šo ēku miniatūri maketi. Mini ciema autore ir tūrisma gide Santa Paegle.
Svarīgi kaut ko atstāt aiz sevis – Mareks un Dace atjauno biedrības namu Mujānos
Svarīgi dzīvē ir paveikt kaut ko paliekošu. Tā savu motivāciju atjaunot pirms 90 gadiem celto Mujānu Izglītības biedrības namu raksturo Mareks Nika. Namu pirms 90 gadiem cēla paši Mujānu iedzīvotāji, jo pagastā bija aktīva sabiedriskā dzīve. Arī tagad jaunie saimnieki Mareks un Dace saskata, ka tā varētu būt vieta gan kultūras pasākumiem, gan kā vieta, kur tikties vietējiem cilvēkiem.
Ministrija sabiedrisko transportu pēc pieprasījuma Vidzemes laukos salīdzina ar taksometru; projektu izvērtē Saeimā
Pēc sabiedriskā transporta pieejamības pilotprojekta "Transports pēc pieprasījuma" noslēguma Vidzemes plānošanas reģionā vēlas to turpināt. Satiksmes ministrija protestē, ka "Transports pēc pieprasījuma" pielīdzināms taksometra pakalpojumiem, tomēr plānošanas reģionā uzsver, ka laukos attālumi pat līdz sabiedriskā transporta pieturai ir ļoti lieli. Projekts izvērtēšanai nonācis arī Saeimā.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt