Pašvaldības vidusskolu skaits 2019.gadā

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 9 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 9 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

5 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
5 vietas Zaļo un Zemnieku savienība
4 vietas "Latvijas attīstībai"
3 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
2 vietas Jaunā VIENOTĪBA
Ziņas

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Vecāki sūdzas par attālināto mācību nenodrošināšanu Mārupes Valsts ģimnāzijā
Mārupes Valsts ģimnāzijas 5. klases skolēnu vecāki pauž satraukumu par mācību procesa ilgstošu nenodrošināšanu, klasei atrodoties karantīnā. Šīs klases skolēnu mācības klātienē visa septembra laikā apmeklējuši četras darba dienas. Ar to, ka šāda situācija varētu izveidoties un divas reizes pēc kārtas, bija jārēķinās, tomēr lielākais satraukums ir par to, ka tiešsaistes mācību process tikpat kā nenotiekot. Vecāki aprēķinājuši, ka septembrī nodrošināta aptuveni piektā daļa no visā mēnesī ieplānotajām mācību stundām.
Mēģinājumos arī vingro – Mārupes Valsts ģimnāzijas zēnu kora vadītājai jāizglītojas arī sportā
29. jūlijā #dziedundejo2021 norise «Saulesvija» ievijās skanīgajā un līksmajā Mārupes novadā. Šeit varēja sastapt dzīvespriecīgos Mārupes Valsts ģimnāzijas zēnu kora dalībniekus un tā vadītāju Ingu Cirsi. Koris darbojas jau kopš 1993. gada. Kolektīvs aktīvi muzicē, piedalās skolas un novada pasākumos. Viesojies arī Vācijā, Itālijā un Horvātijā. Kora repertuārs ir ļoti dažāds – no klasikas līdz mūsdienu komponistu dziesmām. 
«Mārlapiņu» saimnieka veiksmes atslēga – 30 atšķirīgas mārrutku receptes
Lapiņu ģimenes uzņēmumā "Mārlapiņi" ik gadu pārstrādā pusotru tonnu mārrutku, no tiem gatavojot 30 dažādus produktus, bet populārākais no tiem ir "Mārlapiņu bomba", kas briest mēnesi un pēc tiek sapildīts pudelēs, to Latvijas Radio raidījumā "Stiprie stāsti" atklāja Māris Lapiņš. 
VARAM prasa Mārupes domei rīcības plānu dalītās atkritumu savākšanas sistēmas izveidei
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) pieprasa Mārupes novada domei līdz 1. septembrim iesniegt rīcības plānu dalītās atkritumu savākšanas sistēmas izveidei un pilnveidošanai Mārupes novadā, ietverot konkrētus pasākumus, indikatorus to izpildes novērtēšanai un pasākumu īstenošanas termiņus, informēja VARAM.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt