Uzņēmumu radītā pievienotā vērtība, milj. eiro, 2017.g

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 9 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 9 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

5 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
5 vietas Zaļo un Zemnieku savienība
4 vietas "Latvijas attīstībai"
3 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
2 vietas Jaunā VIENOTĪBA
Ziņas
Skultē demontētās lidmašīnas nākotne joprojām neskaidra
Mārupes novada Skultē demontētās padomju laika lidmašīnas "IL-28" nākotne joprojām ir neskaidra, jo likumā par padomju un nacistisko režīmu slavinošu objektu eksponēšanas aizliegumu un to demontāžu ietvertie kritēriji esot diezgan neskaidri. Kultūras ministrijas ieskatā, lai izpildītu likuma prasības, ar demontāžu nepietiek, jo šis, ministrijas ieskatā, ir padomju režīmu slavinošs objekts. Savukārt darba grupā sliecas domāt, ka, noņemot lidmašīnu no pamatnes, tā kļūst tikai par tehnikas vienību.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Mārupes novadā gaidāms Latvijā augstākais siltuma tarifs
Līdz šim augstākais siltuma tarifs Latvijā gaidāms Mārupes novada iedzīvotājiem. Pašvaldības siltumuzņēmuma "Mārupes komunālie pakalpojumi" iesniegtais projekts regulatoram paredz cenu celt līdz 320 eiro par megavatstundu. Uzņēmuma vadība to skaidroja ar augsto dabasgāzes cenu. Plānots, ka šāds tarifs būs spēkā no 1. septembra.
Ādaži, Mārupe un Ķekava kļuvušas par pilsētām
Īstenojot administratīvi teritoriālo reformu, pieciem ciemiem tika piešķirts pilsētas statuss. Šomēnes par pilntiesīgām pilsētām kļuva Mārupe, Ādaži un Ķekava. Statusa maiņa gan nekādas būtiskas pārmaiņas līdzi nenesīšot, jo pašvaldībām visi pakalpojumi vienādi jānodrošina gan pilsētās, gan laukos dzīvojošajiem.
Mārupē plānots no marta par 68,9% palielināt siltumenerģijas tarifu
Pašlaik Mārupē siltumenerģijas gala tarifs ir 75,35 eiro par megavatstundu (MWh). Tostarp ražošanas tarifs ir 64,53 eiro par MWh, pārvades un sadales tarifs 8,34 eiro par MWh, tirdzniecības tarifs 0,37 eiro par MWh un akcīzes nodokļa komponente ir 2,11 eiro par MWh. 

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt