Spēle par 3. vietu
4 - 1
Sports / Hokejs
«Sabres» atspēlējas un izcīna sesto uzvaru pēc kārtas
Sesto uzvaru pēc kārtas pirmdien guvusi latviešu hokeja uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo “Sabres”, kas papildlaikā ar 5:4 uzvarēja Pitsburgas “Penguins”, liecina organizatoru informācija.
HK «Kurbads» jaunpienācējs Šerbatovs: Vēlos atgriezties KHL
Latvijas čempionvienības HK "Kurbads" nesenākais papildinājums Elizers Šerbatovs ir gatavs komandai palīdzēt līdz Kontinentālā kausa trešās kārtas beigām, bet pēc tam vēlas atgriezties Kontinentālājā hokeja līgā (KHL), sarunā ar lsm.lv pastāstīja spēlētājs.
Bārda – hokeja izslēgšanas spēļu rota
Novembris bieži tiek dēvēts par ūsu mēnesi. Pirms 15 gadiem divi draugi Austrālijā izlēma audzēt ūsas tieši novembrī, ieviešot šo tradīciju. Tomēr hokeja laukumā ūsas un bārdas manāmas ne tikai novembrī.
Hokejists Dziekals: Sapnis nav beidzies, viss vēl ir priekšā
Latvijas hokeja uzbrucējs Mārtiņš Dzierkals ikdienā spēlē Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandā Rīgas „Dinamo”, un viņš ir arī viens no potenciālajiem Latvijas izlases spēlētājiem Tāpat viņam jau ir pieredze Amerikas hokejā, un viņam sapnis par spēlēšanu uz visaugstākās hokeja skatuves vēl nav izsapņots.
HK «Kurbads» uzbrucējs Upītis: komandai jāuzlabo disciplīna
Aizvadot pēdējo spēli pirms dalības Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) Kontinentālā kausa izcīņas trešajā posmā, Latvijas čempionvienība „Kurbads” otrdien savā laukumā hokeja virslīgas mačā ar rezultātu 6:0 sagrāva „Liepāju”. Tomēr uzbrucējs Juris Upītis nebija līdz galam apmierināts ar komandas sniegumu.
Meija gūst divus vārtus, «Dinamo» uzvar pirmajā spēlē pēc rudens pārtraukuma
Pirmajā spēlē pēc pārtraukuma Rīgas „Dinamo” uzbrucējs Gints Meija otrdien guva divus vārtus vienības uzvarā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) mačā pret Ņižņekamskas „Ņeftehimik” (4:3), liecina KHL informācija. Vēl trešā perioda vidū „Dinamo” bija vadībā ar 4:0, taču viesi prata sadeldēt deficītu.
HK «Rīga» piekāpjas MHL pastarītei «Kuņluņ Red Star Juniors»
Latvijas hokeja vienība „Rīga” otrdien Krievijas jaunatnes hokeja līgas (MHL) mačā otrdien Ķīnā pēcspēles metienu sērijā ar 2:3 piekāpās vietējai „Kuņluņ Red Star Juniors” komandai, ziņo MHL. Latvijas komandai šis bija trešais zaudējums pēc kārtas.