Valsts vietējās nozīmes ceļi ar melno segumu

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 25 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 25 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

8 vietas "Kuldīgas novadam"
2 vietas Zaļo un Zemnieku savienība
2 vietas "Latvijas attīstībai"
2 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
1 vietas Jaunā konservatīvā partija
Ziņas
Kuldīgas slimnīcā jaunas tehnoloģijas un bažas par iespējām nākotnē
SIA "Kuldīgas slimnīca" pēdējo gadu laikā ir izdevies modernizēt aprīkojumu, piesaistot Eiropas Savienības (ES) finansējumu, taču medicīnas iestādes vadība pauž bažas, ka nākotnē mazajām slimnīcām šādas iespējas nebūs. Šobrīd ievērojumi uzlabojies darbs Intensīvās terapijas nodaļā, kur pieejamas mūsdienīgas gultas un tehnoloģijas. Ar ES finansējumu turpina labiekārtot Kuldīgas slimnīcas Sterilizācijas nodaļu.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Kurzemē vislielākais Ukrainas kara bēgļu pieplūdums Liepājā un Ventspilī
Kurzemē pašvaldības šobrīd spēj nodrošināt nepieciešamo palīdzību bēgļiem. Latvijas Radio apjautāja vairākas Kurzemes pašvaldības, kurās bēgļu skaits ir atšķirīgs, un katra pašvaldība arī mēģinājusi rast kādu iespēju, kā morāli un materiāli atbalstīt Ukrainas civiliedzīvotājus, kuri bēg no kara apdraudētajām teritorijām.
Kuldīgas novada skolās bērniem no Ukrainas palīdz iejusties arī vienaudži
"Katram skolēnam no Ukrainas ir izveidota individuāla programma," – tā saka Kuldīgas novada pašvaldības Izglītības pārvaldē. Mācību darbs skolās atšķiras – dažās bērni uzturas visu mācību laiku, dažās nāk tikai uz atsevišķām nodarbībām. Skolās arī cenšas nodrošināt skolēniem palīgus, kas ir gan skolotāji, gan vienaudži. Kuldīgas novadā skolēni un bērndārznieki ir uzņemti astoņās izglītības iestādēs.
No zālēm līdz 4x4 auto – Latvijas cilvēki gādā nepieciešamo vietvarām kara plosītajā Ukrainā
Teju katrai pašvaldībai Latvijā ir kāda sadraudzības pilsēta ārpus valsts robežām, arī Ukrainā. Savstarpējie sadarbības līgumi paredz arī sadarbības jomas. Lielākoties tā ir kultūras, tūrisma, izglītības un sporta joma, iekļauta arī uzņēmējdarbība. Krievijas agresija Ukrainā sadarbībai piešķīrusi pavisam citu jēgu un aspektu – atzina gan Latvijas Pašvaldību savienībā (LPS), gan uzrunātajās vietvarās. Pašvaldības sniedz ne tikai vispārēju atbalstu Ukrainai, bet uztur sakarus un palīdz savām partnerpilsētām tieši ar tām nepieciešamāko.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt