Budžeta ieņēmumi 2020.g

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 25 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 25 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

8 vietas "Kuldīgas novadam"
2 vietas Zaļo un Zemnieku savienība
2 vietas "Latvijas attīstībai"
2 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
1 vieta Jaunā konservatīvā partija
Ziņas
Jauni mēri būs jāmeklē Ādažos, Salaspilī, Kuldīgā un Siguldā
14. Saeimas vēlēšanu rezultāti viesīs izmaiņas arī novadu domēs. Par jaunu priekšsēdētāju būs jāvienojas četru domju deputātiem, kas gan nebūšot liela problēma. Ādažos liels izaicinājums būs mācību gada vidū atrast jaunu skolas direktoru, kas arī kļuvis par jaunās Saeimas deputātu.
Kabiles mežā izveidotā nacionālo partizānu piemiņas vieta papildina Latvijas un Igaunijas kopējā militārā mantojuma karti
Lai stāstītu par vienu no svarīgām lapaspusēm Latvijas vēsturē, Kuldīgas novada Kabiles pagasta mežā izveidota nacionālo partizānu kustības izziņas vieta. Savulaik tur bijis Kabiles grupas priekšpostenis. Latvijas un Igaunijas kopējo militārā mantojuma karti šis objekts papildinās ne tikai ar ziņām par grupas centieniem atgūt Latvijas neatkarību, bet arī visas kustības vēsturi un iespēju sajust, kādi bija apstākļi, ilgus gadus uzturoties mežos.   

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Kabiles meža vidū atklāj Nacionālo partizānu kara piemiņas vietu
Kuldīgas novada Kabiles pagastā meža vidū ceturtdien, 15. septembrī, atklās Nacionālo partizānu kara piemiņas vietu, kas kļūs par šobrīd nozīmīgāko Kurzemē, kur pieminēt vēstures notikumus, kas saistīti ar nacionālo partizānu pretošanās kustību padomju varai. No ozola koka tur izveidota iespaidīga memoriālā siena ar 294 latviešu nacionālo partizānu apvienības "Kurzeme" kaujinieku vārdiem, kas iegravēti ozola plātnēs. Piemiņas objekts ir nodibinājuma "Rubeņa fonds" aktīvistu un atbalstītāju daudzu gadu darba rezultāts.
Kuldīgas novada vērtības iedvesmo māksliniekus jauniem darbiem – tapusi izstāde «Kad vietas runā»
Mākslas zinātnieces un kritiķes Maijas Rudovskas saknes meklējamas Kuldīgā. Nu jau vairāk nekā 10 gadu viņa darbojas kā neatkarīgs kurators, bet pēdējos divos gados iesaistījusies Kuldīgas mākslinieku rezidences radošo notikumu tapšanā. Pagājušajā gadā Rudovskas vadībā tapa projekts, kurā dažādi autori dodas uz vietējiem pagastiem, lai vēlāk par tiem runātu savos darbos.
9 vietvaras nav iesniegušas konkrētus plānus padomju slavinošo pieminekļu nojaukšanai
13 vietvaras iesūtījušas ministrijai konkrētus plānus padomju un nacistisko režīmu slavinošo pieminekļu nojaukšanai, bet deviņas vēl ne. Kopumā 69 pieminekļi jālikvidē likumā noteiktajā termiņā – līdz 15. novembrim. Iesūtītos plānus ministrija turpmāk izvērtēs, kā arī prasīs paskaidrojumus pašvaldībām, kas tos vēl nav iesūtījušas.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt