Iedz. skaits 2020.g sākumā

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 12 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 12 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

12 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK", Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība", Latvijas Zaļā partija
2 vietas "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
2 vietas Jaunā VIENOTĪBA
2 vietas KRIMULDAS NOVADA PARTIJA
1 vieta "Latvijas attīstībai", VIDZEMES PARTIJA
Ziņas
Patriotiskās spēlēs Siguldas novadā saliedē jauniešus
Patriotiskās spēlēs Siguldas novadā saliedē jauniešus
Siguldas novada Laurenču sākumskolā piektdien, 10. maijā, jauniešu patriotiskajā spēlē "Komandā ir spēks" pulcējās 7. līdz 9. klašu skolēni no vairākām Latvijas vietām. Galvenais mērķis bija caur dažādām aktivitātēm jauniešus izglītot par Latvijas vēsturi, valsts aizsardzību, drošības un politikas jautājumiem.
Mālpils ukraiņiem kļuvusi par otrajām mājām. Divu ģimeņu pieredzes stāsti
Mālpils ukraiņiem kļuvusi par otrajām mājām. Divu ģimeņu pieredzes stāsti
Siguldas novada Mālpils pagastā patlaban dzīvo ap 80 patvēruma meklētāju no Ukrainas. Nelielajā pagastā ukraiņu ģimenes kopš kara sākumā sev radušas mājas bijušā tehnikuma kopmītnēs, kur sākotnēji uzturējās pat ap 200 cilvēku. Šo divu gadu laikā ukraiņu kopienai šeit izveidojusies cieša saikne arī ar vietējo kopienu. Kā ukraiņi savu ikdienu pavada arī nelielos Latvijas pagastos un kā raugās nākotnē?

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Siguldas novada domes vadītāja Sausiņa zaudē amatu
(papildināts)
Siguldas novada domes vadītāja Sausiņa zaudē amatu (papildināts)
Karstas politiskas cīņas ceturtdien risinājās Siguldas novadā. Ar 14 pašvaldības deputātu balsīm par un piecām pret no amata atstādināta līdzšinējā domes priekšsēdētāja Līga Sausiņa (Nacionālā apvienība). Kaut arī domes kolēģu uzticību Sausiņa zaudējusi, viņai ir savs atbalstītāju loks iedzīvotāju un pašvaldības darbinieku vidū, kas šodien sanāca uz piketu atstādinātās priekšsēdētājas atbalstam. 
Novadu reformas ķīlnieki: Siguldā deklarētie bērni tuvākajā skolā Ropažos nesaņem brīvpusdienas
Novadu reformas ķīlnieki: Siguldā deklarētie bērni tuvākajā skolā Ropažos nesaņem brīvpusdienas
Ir vecāki, kuri dažādu iemeslu dēļ savām atvasēm neizvēlas mājām tuvāko bērnudārzu vai skolu. Taču tas ir pašu vecāku lēmums, ko izdarot, viņi apzinās, ka, iespējams, nesaņems atsevišķas priekšrocības un atbalstu no pašvaldības, jo bērns mācās citur. Tomēr ir arī pretēja situācija – kad bērni apmeklē dzīvesvietai tuvāko izglītības iestādi, taču pēkšņi kļūst "svešie starp savējiem". Tā novadu reformas rezultātā 137 Siguldas novada bērni, kas apmeklē tuvāko izglītības iestādi Ropažu novadā, atbalstu par ēdināšanu nesaņems ne no vienas pašvaldības. Vai ir normāli, ka novadu reformas dēļ ģimenes kļūst par situācijas ķīlniekiem?
Siguldas novada deputāti prasa mēres Sausiņas atcelšanu, pārmet pienākumu atstāšanu novārtā
(papildi...
Siguldas novada deputāti prasa mēres Sausiņas atcelšanu, pārmet pienākumu atstāšanu novārtā (papildināts)
Vairums Siguldas novada domnieku pieprasa domes vadītājas Līgas Sausiņas (Nacionālā apvienība) atcelšanu. Pieminētais iemesls – Sausiņa savas personīgās ambīcijas noliekot augstāk par darba pienākumiem un nespējot veikt pašvaldības darbu, kas saistīts ar budžeta izstrādi, tā izpildi un caurskatāmību. Sausiņai pārmet arī viņas partijas kolēģi. Domes vadītāja izteiktajiem pārmetumiem kategoriski nepiekrīt, norādot, ka tā ir kolēģu nodevība.