Pašvaldības vidusskolu skaits 2019.gadā

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 21 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 21 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

6 vietas "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
3 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
3 vietas Latvijas Zaļā partija
2 vietas Jaunā VIENOTĪBA
2 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
2 vietas "Latvijas attīstībai"
1 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
Ziņas
Jelgavas novadā demontē padomju laika piemiņas akmeni
Pirmdien, 9. maijā, Jelgavas novadā vietēji zemnieki demontējuši padomju laika piemiņas akmeni. Aptuveni piecas tonnas smagais akmens paliks zemnieku īpašumā, kuri sola tiem dot jaunu dzīvi. Savukārt piemiņas plāksnīte turpmāk glabāsies Ģederta Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejā.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Jelgavas novadā izpilddirektores dēļ pārgrupējas koalīcija
Piektdien varētu būt tā diena, kad pēc ilgstošas slimošanas domē atgriežas Jelgavas novada pašvaldības izpilddirektore Līga Lonerte. Viņa sasirga mirklī, kad domes opozīcija panāca disciplinārlietas sākšanu par virkni iespējamiem pārkāpumiem un viņas atstādināšanu. Kopš tā laika opozīcija ir nokļuvusi pie varas, izpilddirektores rīcībā ar faktiem nostiprināts daudz iespējamu likumpārkāpumu, bet jaunā domes vadība viņas atbildību izvērtēt nesteidzas. Tas novedis pie koalīcijas pārgrupēšanās.
Jelgavas novadā pēc veiksmīga «zaļā» asfalta eksperimenta zinātnieki turpinās iesākto
Jelgavas novada Vilces pagastā pirms pusgada uzklātais eksperimentālais “zaļais” asfalts, kura sastāvā ir arī nolietotas riepas, joprojām ir ideālā stāvoklī. Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) zinātnieki darbu turpinot, un jau rudenī tikšot izveidots vēl viens eksperimentālais posms ar uzlabotu asfalta receptūru. Šādu asfaltu neesot aizliegts ražot arī šobrīd, bet, visticamāk, plašāk tas varētu tikt izmantots pēc pāris gadiem, kad tehnoloģija būšot kārtīgi pārbaudīta un ražotāji būs atbilstīgi aprīkojuši iekārtas.
Jelgavas novadā cenšas atjaunot kaimiņu kopīgo talku tradīciju
Kopš pagājušā gada nogales biedrība “Dimzēni” Jelgavas novadā rīko talkas, tādējādi cenšoties atjaunot seno talkas tradīciju. Talkas, kad kaimiņi devās viens pie otra, lai kopīgi paveiktu lielākos un grūtākos darbus, bija populāras pagājušā gadsimta sākumā, bet mūsdienās vēlme palīdzēt lielākoties rodoties tikai tad, ja notikusi kāda nelaime.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt