Sadaļas Sadaļas

Uzņēmumu radītā pievienotā vērtība, milj. eiro, 2017.g

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 21 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 21 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

6 vietas "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
3 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
3 vietas Latvijas Zaļā partija
2 vietas Jaunā VIENOTĪBA
2 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
2 vietas "Latvijas attīstībai"
1 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
Ziņas
Lielvircavas Kultūras nams – mantojums jaunajam Jelgavas novadam
Jaunā Jelgavas novada deputātiem par vienu no pirmajiem uzdevumiem kļūs mājvietas meklēšana Platones pagasta Lielvircavas pašdarbības kolektīviem. Īres līgums ar kultūras nama īpašnieku beigsies augustā, bet līdzšinējā novada deputātu atkārtotajai vēlmei iegādāties ēku par trīsreiz augstāku cenu nekā tā novērtēta, iebilda Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM).

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Ilūkstes un Ozolnieku novados vēlas skaidru redzējumu par vietvaru nākotni
Pirms novadu apvienošanas nenotika īsta diskusija – bija tikai monologs no valdības puses, bet tagad nav pat monologa – ir tikai biedējošs klusums. Šādi pašreizējo situāciju raksturo Ozolnieku un Ilūkstes novadā. Abās vietās pašvaldības, iedzīvotāji un uzņēmēji vēlas skaidru redzējumu – kāda būs novada nākotne pēc Satversmes tiesas (ST) lēmuma, ar kuru par neatbilstošu konstitūcijai tika atzīta iecere Ilūksti pievienot Augšdaugavas novadam un Ozolniekus – Jelgavas novadam. Ne valdība, ne Saeima šādu redzējumu pašreiz nespēj piedāvāt. 
Pēc Satversmes tiesas lēmuma Ozolnieki cer kļūt par jaunā novada attīstības centru
Satversmes tiesas (ST) lēmums par neatbilstīgu atzīt Ozolnieku pievienošanu Jelgavas novadam radījis pamatīgas jukas. Ozolniekos gan vēl cer, ka rezultāts būs labvēlīgs patstāvības saglabāšanai vai vismaz Ozolnieki kļūs par attīstības centru jau izveidotajā Jelgavas novadā.   Ministrijā gan uzskata, ka, visticamāk, būs jāatgriežas pie tās jau iepriekš izstrādātā modeļa par valstspilsētām kopā ar apkaimes novadiem.
Jelgavas novads no mēra drauga atkal grib pirkt būtiski sadārdzinātu kultūras namu; VARAM cenšas iejaukties
Satversmes tiesas (ST) lēmums, ka Ozolnieku novada apvienošana ar kaimiņu pašvaldību neatbilst Satversmei, nav vienīgais izaicinājums aizejošajai Jelgavas novada domei. Vairākus gadus pēc ieceres apturēšanas Jelgavas novada domes vadība lielā steigā ir atgriezusies pie plāna nu jau ar trešo piegājienu no mēra drauga par pusmiljonu eiro nopirkt lauku kultūras namu. Tikpat lielā steigā šajā darījumā nu cenšas iejaukties pašvaldību lietu ministrija, jo pirkums ir acīmredzami un būtiski sadārdzināts.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt