Budžeta ieņēmumi 2020.g

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 24 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 24 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

11 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
3 vietas "Latvijas attīstībai"
2 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
2 vietas Jaunā konservatīvā partija
1 vieta Zaļo un Zemnieku savienība
Ziņas
Neliels Bauskas novada uzņēmums sāk kāpostu eksportu
No neliela uzņēmuma Bauskas novada Brunavas pagastā uz Norvēģiju aizceļojusi pirmā skābēto kāpostu krava. Tikšot sākts arī produkcijas eksports uz Rumāniju un Bulgāriju. Kā atzīst biedrībā "Latvijas dārznieks", šādi gadījumi neesot bieži, jo mazajiem ražotājiem esot grūti konkurēt ar cenu un saražot nepieciešamo apjomu.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Tautas panorāmas sižeta ētera datums:20. maijs, 2021

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Nedēļu pēc uzstādīšanas slēdz gājēju pontonu tiltu Mežotnē
Nepilnu nedēļu pēc uzstādīšanas gājēju pontonu tilts Bauskas novada Mežotnē atkal slēgts, jo šķērsot to sausām kājām neesot iespējams. Iemesls esot augstais ūdens līmenis Lielupē pie Mežotnes. Savu laiku nokalpojušas esot arī tilta konstrukcijas. 
Bauskā spēļu zāle no ēkas izspiež piecus mazākus uzņēmumus
Vienā no uzņēmuma "Bauskas nami" piederošajām ēkām no septembra piecu uzņēmumu vietā darbosies spēļu zāle. Ēkas īpašnieks nomas līgumu laušanu skaidro ar gāzes sadārdzinājumu, ko mazie uzņēmēji nevarēšot nosegt. Savukārt deputāti to atbalstījuši, jo spēkā esošajā  teritorijas plānojumā nav iezīmēta no spēļu zālēm brīva vieta.
Par Latvijas Jauniešu galvaspilsētas titulu cīnās Jelgava, Bauska un Cēsis
Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) izsludinātajā konkursā par Latvijas Jauniešu galvaspilsētas titula iegūšanu 2023. gadā pieteikušās trīs pašvaldības – Jelgavas pilsētas, Bauskas novada un Cēsu novada. Pēc pirmās kārtas visi trīs pretendenti izvirzīti konkursa otrai kārtai un ir izsludināta desmit dienu publiskā balsošana – līdz 28. jūlija pusnaktij, informēja ministrijā.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt