Pašvaldības vidusskolu skaits 2019.gadā

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 24 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 24 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

11 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
3 vietas "Latvijas attīstībai"
2 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
2 vietas Jaunā konservatīvā partija
1 vietas Zaļo un Zemnieku savienība
Ziņas
Sāka krīzes laikā. Uzņēmēji Iecavas pusē attīsta tomātu un zaļumu audzēšanas biznesu
Bauskas novada Iecavas pagastā Hēlija Feldmane un Andris Stepanovičs-Monkevičs izveidojuši uzņēmumu "Letis". Viņi jau pirms 12 gadiem nelielā platībā – 2,4 hektāros – gan uz lauka, gan siltumnīcās sāka audzēt salātus, baziliku un ķiršu tomātus. Tagad uzcelta arī ražošanas ēka, kur atrodas noliktava un telpas salātu mazgāšanai, kā arī darbinieku ģērbtuves un neliela virtuvīte, saimnieki stāstīja Latvijas Radio raidījumā "Stiprie stāsti". 

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Tautas panorāmas sižeta ētera datums:20. maijs, 2021

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Bauskas muzejā atklāta izstāde «Rotaļlietu stāsti»
Bauskas muzejā atvērta izstāde "Rotaļlietu stāsti", kurā apskatāma kolekcionāra Jāņa Bites plašā rotaļlietu kolekcija. Vecākās rotaļlietas ir pat vairāk nekā gadsimtu senas, bet jaunākās ražotas pagājušā gadsimta deviņdesmitajos gados. Izstāde būs apskatāma divus mēnešus. Sestdienās ieeja būs pret ziedojumiem Ukrainas atbalstam.
Bauskas novadā ukraiņi un vietējie iedzīvotāji pulcējās pasākumā «Saules mūžu Ukrainai!»
Spēcīgais vējš ir nieks, salīdzinot ar bumbu sprādzieniem Ukrainā, saka Ukrainas iedzīvotāji, kuri Bauskas novada Īslīcē kopā ar vietējiem iedzīvotājiem nedēļas nogalē piedalījās pasākumā ''Saules mūžu Ukrainai!''. Pasākumā no kara šausmām izmukušajiem ukraiņiem bija iespēja zem mierīgām debesīm klausīties mūzikas skanējumu, iepazīties ar vietējiem iedzīvotājiem un kopā pīt Ukrainas armijai tik nepieciešamos aizsargtīklus.
Augošo cenu laikā pašvaldībām grūtības uzturēt par ES naudu saceltos objektus
Pirms administratīvi teritoriālajām reformām teju katra vietvara centās Eiropas Savienības (ES) finansējumu izmantot sporta haļļu un peldbaseinu būvniecībai. Līdz ar straujo energoresursu cenu kāpumu to uzturēšana gan radījusi pamatīgas galvassāpes. Tomēr vismaz pagaidām neviena no uzrunātajām pašvaldībām neesot gatava kādu no tām kaut vai tikai uz laiku slēgt.
Ja ir nauda, būs drošība. Vietvarās atšķirīga nostāja par obligātu pašvaldības policiju
Iecerēts, ka no 2024. gada visās pašvaldībās būs obligāti jāveido pašvaldības policija. Šobrīd pašvaldības atšķirīgi risina sabiedriskās kārtības jautājumus. Proti, dažviet ir pašvaldības policija, kas savās spējās neatpaliek no Valsts policijas, bet citur vien prāto, vai tādu maz veidot. Vietējo kārtības sargu pienākumu daudzums un to uzturēšanas izmaksas arī ir atšķirīgas, līdz ar to atšķirīgs ir arī drošības līmenis.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt