Valsts vietējās nozīmes ceļi ar melno segumu

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 24 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 24 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

11 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
3 vietas "Latvijas attīstībai"
2 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
2 vietas Jaunā konservatīvā partija
1 vietas Zaļo un Zemnieku savienība
Ziņas
Plīsušas caurules dēļ draudi Vecumnieku Jaunā ezera liktenim; vietējie rīko akciju
Bauskas novada iedzīvotājus satraucis Vecumnieku Jaunā ezera liktenis – bojātas caurules dēļ, caur kuru mākslīgi veidotajā ezerā ieplūst ūdens no Vecā ezera, ūdens līmenis ir krietni krities. Ja tas netiks mainīts līdz ezera aizsalšanai, bojā var aiziet visas zivis. Lai gan vietvarā atzina, ka uzdevums nav viegls, tomēr deputāti iedzīvotāju rīkotajā akcijā solīja atrast līdzekļus un salabot bojāto vietu. Tā Latvijas Radio raidījumā "Labrīt" stāstīja laikraksta "Bauskas Dzīve" galvenā redaktore Anita Rozentāle.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Tautas panorāmas sižeta ētera datums:20. maijs, 2021

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Daļai pašvaldības uzņēmuma «Īslīces ūdens» klientu par ūdensapgādi jādomā pašiem
Bauskas novada pašvaldības uzņēmuma SIA "Īslīces ūdens" jaunā pagaidu valde lauzusi līgumu ar 19 klientiem, jo izrādījies, ka dziļurbums, no kura ūdens tiek saņemts, jau kopš padomju laika beigām ir bezsaimnieka manta. Pašvaldībā to sauca par ārkārtas situāciju, tāpēc pagaidām ūdens apgāde neesot pārtraukta, vien rēķini par patērēto ūdeni netikšot izrakstīti. Turpmāk gan iedzīvotājiem būšot jādomā par sava urbuma izveidi.
Sāka krīzes laikā. Uzņēmēji Iecavas pusē attīsta tomātu un zaļumu audzēšanas biznesu
Bauskas novada Iecavas pagastā Hēlija Feldmane un Andris Stepanovičs-Monkevičs izveidojuši uzņēmumu "Letis". Viņi jau pirms 12 gadiem nelielā platībā – 2,4 hektāros – gan uz lauka, gan siltumnīcās sāka audzēt salātus, baziliku un ķiršu tomātus. Tagad uzcelta arī ražošanas ēka, kur atrodas noliktava un telpas salātu mazgāšanai, kā arī darbinieku ģērbtuves un neliela virtuvīte, saimnieki stāstīja Latvijas Radio raidījumā "Stiprie stāsti". 
Bauskas muzejā atklāta izstāde «Rotaļlietu stāsti»
Bauskas muzejā atvērta izstāde "Rotaļlietu stāsti", kurā apskatāma kolekcionāra Jāņa Bites plašā rotaļlietu kolekcija. Vecākās rotaļlietas ir pat vairāk nekā gadsimtu senas, bet jaunākās ražotas pagājušā gadsimta deviņdesmitajos gados. Izstāde būs apskatāma divus mēnešus. Sestdienās ieeja būs pret ziedojumiem Ukrainas atbalstam.
Bauskas novadā ukraiņi un vietējie iedzīvotāji pulcējās pasākumā «Saules mūžu Ukrainai!»
Spēcīgais vējš ir nieks, salīdzinot ar bumbu sprādzieniem Ukrainā, saka Ukrainas iedzīvotāji, kuri Bauskas novada Īslīcē kopā ar vietējiem iedzīvotājiem nedēļas nogalē piedalījās pasākumā ''Saules mūžu Ukrainai!''. Pasākumā no kara šausmām izmukušajiem ukraiņiem bija iespēja zem mierīgām debesīm klausīties mūzikas skanējumu, iepazīties ar vietējiem iedzīvotājiem un kopā pīt Ukrainas armijai tik nepieciešamos aizsargtīklus.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt