Sadaļas Sadaļas

Uzņēmumu radītā pievienotā vērtība, milj. eiro, 2017.g

+ -

Vēlēšanas šajā novadā pārceltas uz rudeni! Lasīt vairāk

Ziņas
Rēzeknes novadā vēlēšanām gatavo vairāk sarakstu nekā iepriekš
Rēzeknes un Varakļānu novados atlikušas tikai dažas dienas, lai savu izvēli paspētu izdarīt deputātu mandātu kandidāti, iesniedzot sarakstus. Abos novados partijas iecerējušas izmaiņas savos sarakstos. Rēzekne novadā gatavo vairāk sarakstu nekā iepriekš – jūnijā paredzētajās vēlēšanās.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Rēzeknes novadā nepiemērotas ceļu nobrauktuves apgrūtina darbu zemniekiem
Rēzeknes novadā pēc seguma atjaunošanas valsts nozīmes autoceļam tā piegulošo zemju īpašnieki ir neapmierināti ar izbūvētajām ceļa nobrauktuvēm, kas esot šaurākas par iepriekšējām. Īpaši tas skar lopkopjus un zemniekus, kuriem jāspēj izmanevrēt pa šīm nobrauktuvēm ar lauksaimniecības tehniku. Lai no saimniecības nokļūtu uz lielā ceļa, zemniekiem nākas braukt pat pa apsētajiem tīrumiem.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt