Uzņēmumu radītā pievienotā vērtība, milj. eiro, 2017.g

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 0 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums
6 vietas Jaunā VIENOTĪBA, "Kustība "Par!"", LATGALES PARTIJA
6 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
2 vietas Zaļo un Zemnieku savienība
2 vietas "Latvijas attīstībai"
2 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK", Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
1 vieta Jaunā konservatīvā partija
Ziņas
Par septiņgadīgās Justīnes slepkavību rosina apsūdzēt tēvu un pamāti
Par septiņgadīgās Justīnes slepkavību rosina apsūdzēt tēvu un pamāti
Valsts policija (VP) pabeigusi izmeklēšanu kriminālprocesā saistībā ar septiņgadīgās Justīnes Reinikovas slepkavību. 17. novembrī kriminālprocesa materiāli nodoti Austrumlatgales prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai pret divām personām – meitenes tēvu un pamāti. Abiem vecākiem, kuri joprojām atrodas apcietinājumā, tiek inkriminēta slepkavība pastiprinošos apstākļos, informēja VP.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Rēzeknes un Varakļānu novadā atšķirīgi vērtē «Aizved mani» soliņu lietderību
Rēzeknes un Varakļānu novadā atšķirīgi vērtē «Aizved mani» soliņu lietderību
Kopš unikālo soliņu "Aizved mani" uzstādīšanas Rēzeknes novada Dekšāres pagastā pagājis mēnesis. Pagaidām gan vēl nav novērota liela iedzīvotāju interese par to izmantošanu, taču sociālās saziņas vietnēs saņemti gan atzinīgi, gan nievājoši komentāri. Vienotas nostājas par projekta lietderību trūkst arī vietējām pašvaldībām.
Bērza saplākšņa ražotājs «Verems» pie Rēzeknes īsteno 80 miljonu eiro investīciju projektu
Bērza saplākšņa ražotājs «Verems» pie Rēzeknes īsteno 80 miljonu eiro investīciju projektu
Rēzeknes pievārtē norit būvniecība "Latvijas finiera" meitasuzņēmuma SIA "Verems" paplašināšanās projektā, kas Eiropā lielākajam bērza saplākšņa ražotājam ļaus teju divkāršot saražotās produkcijas apjomu un Rēzeknes novadā radīt vairāk nekā 70 jaunas darbavietas. Plānots, ka kopējās "Latvijas finiera" investīcijas tuvākajos gados pārsniegs 200 miljonus eiro, iekļaujot arī būvniecības projektus Kuldīgā un Bolderājā.  
Dekšārēs izvieto Latvijā pirmos «Aizved mani!» soliņus
Dekšārēs izvieto Latvijā pirmos «Aizved mani!» soliņus
Dekšārēs Rēzeknes novadā jau vairākus gadus nav ne veikala, ne savas aptiekas, turklāt sabiedriskais transports kursē vien pāris reizes nedēļā, tādēļ vietējie iedzīvotāji nupat ceļa malās uzstādījuši divus soliņus ar nosaukumu "Aizved mani!". Tie ir pirmie šāda veida soliņi Latvijā, un to galvenais mērķis ir mudināt apstāties garāmbraucošos šoferīšus, lai līdzcilvēkus aizvestu līdz pagastam tuvākajai pilsētai – Varakļāniem.  
Jaunietes no ASV asistē angļu valodas stundās Rēzeknes novada skolās
Jaunietes no ASV asistē angļu valodas stundās Rēzeknes novada skolās
Šajā mācību gadā četrās skolās Rēzeknes novadā strādā jaunietes no ASV. Abām piešķirta Fulbraita stipendija ar iespēju mācīt angļu valodu izglītības iestādēs vairāk nekā 90 valstīs. Jaunās skolotāju asistentes par labu Latvijai lēmušas gan tādēļ, ka šeit ir ģimenes saknes, gan lai izzinātu pēc iespējas atšķirīgāku kultūru un nodotu zināšanas skolēniem tieši lauku skolās.