Valsts vietējās nozīmes ceļi ar melno segumu

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 0 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums
6 vietas Jaunā VIENOTĪBA, "Kustība "Par!"", LATGALES PARTIJA
6 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
2 vietas Zaļo un Zemnieku savienība
2 vietas "Latvijas attīstībai"
2 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK", Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
1 vietas Jaunā konservatīvā partija
Ziņas
Rēzeknes novadā Ukrainas kara bēgļu turpmākai izmitināšanai telpas ir, taču nav naudas to remontam
Latvijā, tāpat kā daudzās citās Eiropas valstīs, turpina uzņemt bēgļus no Ukrainas. Rēzeknes novadā vien izmitināti vairāk nekā 300 patvēruma meklētāji no šīs valsts. Kara bēgļi tiek izmitināti gan viesu namos, gan nesen slēgtajā Adamovas internātskolas ēkā, taču pašvaldībā lēš – pieaugot bēgļu skaitam, viņu izmitināšanai būs nepieciešams daudz lielāks valsts atbalsts.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Mācītājs Rinalds Broks: Ļaunumam ir Kremļa un Putina seja
Prāvests Rinalds Broks kalpo Rozentovas Svētā Krusta Pagodināšanas baznīcā Rēzeknes novada Maltas ciematā. Maltā dzīvo dažādu nacionalitāšu cilvēki, daudzi no tiem ir krievvalodīgie. Kopš Ukrainas kara sākuma draudze ir paudusi savu attieksmi, paceļot pie baznīcas Ukrainas karogu. Mācītājs Broks uzskata, ka nedrīkst klusēt par to, kas pašlaik notiek pasaulē, un tuvojoties Lieldienām, aicina padomāt par cilvēciskām vērtībām.
Rēzeknes novadā varēs saņemt atbalstu latvāņu apkarošanai
Rēzeknes novada teritorijā pēc 2021. gadā veiktās zemes īpašnieku aptaujas latvāņi aizņem pāri par 92 hektāriem (ha). Lai finansiāli motivētu un atbalstītu zemes īpašniekus ierobežot latvāņu izplatīšanos, Rēzeknes novada pašvaldība no šī gada piedāvā atbalsta programmu.
Rēzeknē atskurbtuves pakalpojumu cena uz pusi palielināsies
Rēzeknē no 1. aprīļa atskurbtuves pakalpojumi maksās uz pusi dārgāk – par vienu stundu būs jāmaksā vairāk nekā 11 eiro. Rēzeknē atskurbtuves pakalpojumus no 2017. gada nodrošina Rēzeknes pašvaldības Sociālais dienests. Atskurbtuve izveidota patversmes telpās.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt