Valsts reģionālie grants ceļi

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 0 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums
6 vietas Jaunā VIENOTĪBA, "Kustība "Par!"", LATGALES PARTIJA
6 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
2 vietas Zaļo un Zemnieku savienība
2 vietas "Latvijas attīstībai"
2 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK", Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
1 vieta Jaunā konservatīvā partija
Ziņas
Gaidāma vairāku novadu šķiršanās. Atvērt reformas likumu – atvērt Pandoras lādi?
Gaidāma vairāku novadu šķiršanās. Atvērt reformas likumu – atvērt Pandoras lādi?
"Reforma ir brāķis," tik lakoniski par pašvaldību administratīvo teritoriju pēdējām izmaiņām izsakās Saeimas Zaļo un Zemnieku savienības deputāts Valdis Maslovskis. Viņš vada Administratīvi teritoriālās reformas rezultātu izvērtēšanas apakškomisiju, un viņa vadībā pēc nedēļas Saeima plānojusi atvērt likumu, ar ko noteiktas pašvaldību teritorijas. Jau trešdien, 28. februārī, gaidāmas divu pašvaldību domes sēdes, kurās lems par iepriekš apvienotu novadu šķiršanās sākšanu. Likumdevējs pieļauj, ka bez jau publiski zināmajām novadu izmaiņām sagaidāmas vēl vairākas.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Ar cerību, ka cilvēkos kaut kas pamodīsies, latgalieši turpina palīdzēt Ukrainai
Ar cerību, ka cilvēkos kaut kas pamodīsies, latgalieši turpina palīdzēt Ukrainai
Koncerti ar Ukrainas jauniešu un bērnu uzstāšanos, mītiņi, ziedojumu vākšana un ierakumu sveču liešana – apritot diviem gadiem kopš Krievijas pilna mēroga iebrukuma Ukrainā, 24. februārī arī Rēzeknē un Daugavpilī aktīvie reģiona ļaudis kopā ar ukraiņiem, kuri tagad dzīvo Latgalē, organizē dažādus atbalsta pasākumus Ukrainai.
Kaunatas skolā skolēni un zemessargi lej ierakumu sveces Ukrainai
Kaunatas skolā skolēni un zemessargi lej ierakumu sveces Ukrainai
Kaunatas vidusskolas skolēni un citi Rēzeknes novada iedzīvotāji šomēnes lej ierakumu sveces kopā ar vietējiem karavīriem un zemessargiem. Šāda veida akciju Zemessardzes 3. Latgales brigādes 36. kaujas atbalsta bataljons organizē jau otro gadu. Šoreiz visi kopā izveidoja vairākus simtus ierakumu sveču, ko Nacionālie bruņotie spēki jau tuvākajā laikā nogādās karavīriem Ukrainā.  
«Uz papīra» vairs nav «speciālā». Kā dzīve rit Rozentovas pamatskolā – iestādē, kur mācījās divi aiz...
«Uz papīra» vairs nav «speciālā». Kā dzīve rit Rozentovas pamatskolā – iestādē, kur mācījās divi aizdomās turamie par dubultslepkavību Rēzeknē
Janvāra sākumā Latviju pāršalca ziņa, ka Rēzeknē trīs nepilngadīgie aizturēti aizdomās par divu vīriešu slepkavību un vēl viena cilvēka smagu savainošanu. Divi no aizdomās turētajiem mācījās Rozentovas pamatskolā Rēzeknes novada Maltā. Rozentovas pamatskola nav parasta skola – te mācās bērni ar dažāda smaguma garīgās veselības un attīstības traucējumiem. Vēl līdz janvārim tās nosaukumā bija vārds "speciālā". Šādas skolas visā valstī pēc Tiesībsarga ieteikuma tiek pārsauktas, lai mazinātu diskrimināciju un absolventu dokumenti darba tirgū būtu līdzvērtīgi vispārējo skolu beidzējiem.
Deputāti nav vienisprātis par Varakļānu pievienošanu Madonai
Deputāti nav vienisprātis par Varakļānu pievienošanu Madonai
Varakļānu Kultūras namā pulcējoties ap simt apkārtnes iedzīvotājiem, jautājumos un replikās par novada nākotni vairākums paudis atbalstu priekšlikumam Varakļānus pievienot Madonas novadam. Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministres Ingas Bērziņas ("Jaunā Vienotība") priekšlikumu gan neatbalsta viņas frakcijas deputātes Saeimā.