Valsts vietējās nozīmes ceļi ar grants segumu

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 0 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums
6 vietas Jaunā VIENOTĪBA, "Kustība "Par!"", LATGALES PARTIJA
6 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
2 vietas Zaļo un Zemnieku savienība
2 vietas "Latvijas attīstībai"
2 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK", Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
1 vieta Jaunā konservatīvā partija
Ziņas

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Rēzeknes novada Sakstagalā audzē krāsainos pūpolus
Rēzeknes novada Sakstagalā audzē krāsainos pūpolus
Pūpoli, līdzās krāsainām olām un šūpolēm, ir vieni no Lieldienu svētku simboliem. Pūpolsvētdienā ar "pūkainām aitiņām" klātiem zariem veselības pērienu saņem daudzi pieaugušie un bērni. Tāpat pūpoli ir neatņemams svētku galda rotājums. Kas ir pūpols un kā atrast īsto pūpolu, ko iestādīt dārzā, zina stādu audzētavas "Sakstagals" saimniece Zaiga Graudiņa, kuras lielajā dažādu stādu kolekcijā ir ne tikai sudrabainie, bet arī rozā un īsu brīdi pat melnie pūpoli. 
Rēzeknes un novada apvienošana: pilsēta par, novads kategoriski nepiekrīt
Rēzeknes un novada apvienošana: pilsēta par, novads kategoriski nepiekrīt
Iecerēts, ka 2029. gadā pašvaldību vēlēšanas vairākās valstspilsētās un novados notiks vienotā administratīvajā teritorijā. Šāda pārvaldības maiņa un likuma norma skars arī Rēzekni un tai blakus esošo novadu. Vienprātības par apvienošanu šobrīd gan nav – pilsētas vadība uzskata, ka kopīga saimniekošana būs efektīvāka un izdevīgāka abām pusēm, savukārt novada pašvaldība tam kategoriski nepiekrīt un jau šomēnes rīkos iedzīvotāju aptauju.
Ar cerību, ka cilvēkos kaut kas pamodīsies, latgalieši turpina palīdzēt Ukrainai
Ar cerību, ka cilvēkos kaut kas pamodīsies, latgalieši turpina palīdzēt Ukrainai
Koncerti ar Ukrainas jauniešu un bērnu uzstāšanos, mītiņi, ziedojumu vākšana un ierakumu sveču liešana – apritot diviem gadiem kopš Krievijas pilna mēroga iebrukuma Ukrainā, 24. februārī arī Rēzeknē un Daugavpilī aktīvie reģiona ļaudis kopā ar ukraiņiem, kuri tagad dzīvo Latgalē, organizē dažādus atbalsta pasākumus Ukrainai.