Sadaļas Sadaļas

Uzņēmumu radītā pievienotā vērtība, milj. eiro, 2017.g

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 31 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 31 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

7 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
3 vietas "MŪSU PARTIJA"
2 vietas LATGALES PARTIJA, "Latvijas attīstībai"
2 vietas "Daugavpils novada partija"
1 vietas "Latvijas Krievu savienība"
Ziņas
Vasarā pamazām atdod parādus par siltumu
Aizvadītā apkures sezona bija auksta un gara, vēl jūnijā, saņemot rēķinus par maiju, nācās maksāt par patērēto siltumenerģiju. Daudziem, gaidot nākamo apkures sezonu, ir jāatmaksā parādi par iepriekšējo. Lai gan ziema bija gara, tas īpaši kopējo parādu summu uzrunātajās Latgales pašvaldībās nav palielinājies.
Daugavpilī padomju karavīru memoriāla renovācijai nepieciešams starpvalstu saskaņojums
Daugavpils pilsētas dome sadarbībā ar Krievijas Federācijas ģenerālkonsulātu Latvijā iecerējusi veikt padomju karavīru piemiņas memoriālu renovāciju. Ārlietu ministrija norāda – kamēr nav noslēgta starpvalstu vienošanās, darbu uzsākt nevar. Taču pilsētā joprojām nav uzbūvēts piemineklis Latvijas simtgadei, un šobrīd šī pieminekļa būvniecība ir apstādināta.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Daugavpils parkos vakara pastaigu laikā atskaņo mūziku
Meklējot veidus, kā šajā laikā dot iespēju cilvēkiem droši baudīt mākslu, Daugavpilī noteiktās dienās Dubrovina parkā un Andreja Pumpura skvērā ir iespējams doties pastaigās, baudot dažādu žanru mūziku. Paredzēts, ka mūzika skanēs līdz pat augusta beigām.
Daugavpilī darbu uzsākusi «Keramikas laboratorija»
Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs sadarbībā ar Latvijas Laikmetīgās keramikas centru jau devīto reizi rīko starptautisko simpoziju “Keramikas laboratorija”. Daugavpils cietoksnī divu nedēļu garumā dalībnieki no septiņām valstīm veidos keramikas mākslas darbus un eksperimentēs ar apdedzinājumiem, informēja organizatori.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt