Pašvaldības vidusskolu skaits 2019.gadā

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 31 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 31 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

7 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
3 vietas "MŪSU PARTIJA"
2 vietas LATGALES PARTIJA, "Latvijas attīstībai"
2 vietas "Daugavpils novada partija"
1 vietas "Latvijas Krievu savienība"
Ziņas
Daugavpilī viesnīcā izmitinātos Ukrainas bēgļus varētu pārcelt uz Olimpiskā centra lielo zāli
1. jūlijā stājas spēkā samazinātais atbalsts par Ukrainas bēgļu izmitināšanu. Otrajā lielākajā Latvijas pilsētā – Daugavpilī – patvērumu raduši pāri par 500 bēgļu, kuri pārsvarā izmitināti pašvaldības un valsts izglītību iestāžu dienesta viesnīcās. Daļa – dzīvokļos, ko izīrē vietējie iedzīvotāji. Bet vairāk nekā 140 bēgļu mitinās vienā no lielākajām Daugavpils viesnīcām, un tieši šiem cilvēkiem nu draud palikšana bez mitekļa. Tāpēc dome apsver izmitināšanu Daugavpils Olimpiskā centra lielajā zālē.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Smagu situāciju piedzīvo Daugavpils uzņēmums «Ditton pievadķēžu rūpnīca»
Pirmdien Daugavpils pievadķēžu ražotāja "Ditton pievadķēžu rūpnīca" akcionāri nolēma atļaut valdei pārdot atsevišķus uzņēmuma aktīvus, novirzot gūtos ieņēmumus "Ditton pievadķēžu rūpnīcas" saistību dzēšanai. Plānots pilnībā vai daļēji pārdot nekustamo īpašumu, kustamās ražošanas iekārtas. Tāpat akcionāri lēma par budžeta izdevumu daļas optimizāciju, kas nozīmē arī personāla optimizāciju un neizslēdz darbinieku atlaišanu. Tas jau ir otrais lielais metālapstrādes uzņēmums, līdztekus ar “Lokomotīvju remonta rūpnīcu”, kas Daugavpilī piedzīvo krīzi.
Daugavpilī sāks remontēt vienīgo tiltu pār Daugavu
Pirmdien, 27. jūnijā, sākas vērienīgi Daugavpils stratēģiskā tiltā pār Daugavu – Vienības tilta remontdarbi, informēja Daugavpils ”Komunālās saimniecības pārvaldes” vadītājs Aivars Pudāns.
Daugavpilī apkure no jūlija būs par 3,9% lētāka
Siltumenerģijas tarifs Daugavpilī ar šā gada 1. jūliju būs par 4,32 eiro jeb 3,9% zemāks – 90,64 eiro par megavatstundu (MWh), salīdzinot ar šobrīd piemēroto, informēja Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijā (SPRK), kas izvērtējusi un apstiprinājusi pašvaldības AS "Daugavpils siltumtīkli" jauno siltumenerģijas tarifu.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt