Uzņēmumu radītā pievienotā vērtība, milj. eiro, 2017.g

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 15 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 15 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

3 vietas LATGALES PARTIJA, Jaunā VIENOTĪBA
3 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
3 vietas APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI, Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība", Jaunā konservatīvā partija
2 vietas "Latvijas attīstībai"
2 vietas Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija
1 vietas Zaļo un Zemnieku savienība
1 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
Ziņas
Preiļu novada Kastīre gatava atteikties no 5. augusta ielas nosaukuma
Viena no ielām Latvijā, kuras nosaukums saistīts ar komunistisko režīmu vai rusifikācijas politiku, ir 5. augusta iela, kas atrodas Preiļu novada Kastīres ciematā. Iedzīvotāju un vēsturnieku skaidrojumi, ko simbolizē datums nosaukumā, atšķiras. Biedrībā “Publiskās atmiņas centrs” uzskata, ka ielas nosaukums simbolizē Latvijas iekļaušanu Padomju Savienībā. Biedrības ieskatā, šī iela, tāpat kā vairāk nekā 100 citu vietvārdu nosaukumu, noteikti jāmaina. 

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Preiļu novadā slēdz trīs skolu internātus; iedzīvotāji bažījas arī par skolu slēgšanu
Preiļu novadā ar jaunā mācību gada sākumu slēgs trīs skolu internātus. Pašvaldībā uzsver, ka lēmums pieņemts, domājot par to, lai bērni augtu ģimenē, nevis ārpusģimenes aprūpes iestādē, kā arī izvērtējot izglītības iestāžu internātu uzturēšanas izmaksas. Tikmēr iedzīvotājiem ir bažas, vai internāta slēgšana nav solis arī uz pašas skolas likvidāciju.
Galēnu pagastā remonta apdraudētās liepas saglabās; ceļa virsmu apstrādās īsākā posmā
Preiļu novada Galēnu pagastā, veicot valsts vietējā autoceļa Viļāni–Maltas Trūpi–Lomi virsmas rekonstrukciju, bija paredzēts nozāģēt ceļa malā teju pirms simts gadiem rindā sastādītas liepas. Koku ciršanai vietējā pašvaldība bija izsniegusi atļauju, taču to nebija saskaņojusi ar Dabas aizsardzības pārvaldi. Pašvaldība tagad liepas vairs neatļauj nozāģēt. Šis lēmums būtiski ietekmē "Latvijas Valsts ceļu" plānus saistībā ar ceļa virsmas rekonstrukcijas darbiem, tos krietni samazinot.
Joprojām atrodamas vairs neeksistējošu Latvijas novadu interneta vietnes
Gadu pēc novadu reformas joprojām ir pašvaldības, kas uztur bijušo novadu interneta vietnes, un atsevišķos gadījumos tās joprojām ir pieejamas. Lai gan pārsvarā jauna informācija tajās neparādās, pašvaldībās atzīst – vecās mājaslapas varētu mulsināt iedzīvotājus. Šis jautājums tikšot sakārtots. Tikmēr par pašvaldībām atbildīgajā ministrijā atzīst – noteiktu vadlīniju nav. 

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt