Sadaļas Sadaļas

Uzņēmumu radītā pievienotā vērtība, milj. eiro, 2017.g

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 28 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 28 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

8 vietas Zaļo un Zemnieku savienība
5 vietas LATGALES PARTIJA
2 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
Ziņas
Latgalē sāk seno amatu un prasmju digitalizāciju
Latgalē ir uzsākts nopietns darbs pie seno amatu un prasmju saglabāšanas. Realizējot vairākus projektus, biedrība "Ludzas amatnieks" ir uzsākusi dažādu seno prasmju un amatu meistaru apzināšanu un viņu prasmju un arodu digitalizāciju. Pašlaik apzināti 150 seno amatu pratēji, un līdz šā gada beigām par retāko un senāko amatu pratējiem taps astoņas mācību filmas.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Latgalē daļa pedagogu nogaida ar vakcinēšanos pret Covid-19
Jaunā izglītības un zinātnes ministre Anita Muižniece (Jaunā konservatīvā partija) ir nobažījusies par pedagogu lēno vakcinācijas pret Covid-19 tempu. Līdz šim vakcināciju pret Covid-19 saņēmusi vien nepilna puse jeb aptuveni 47% skolotāju. Un tas rada bažas par klātienes mācībām rudenī. Ministre cer, ka vakcinēšanas procesa virzīšanā nāks palīgā arī Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība. Cik aktīvi vakcinējas pedagogi Latgalē? 
Ludzas novadā uzvar ZZS, domē iekļūst 3 saraksti
Pašvaldību vēlēšanās Ludzas novadā uzvarēja Zaļo un Zemnieku savienība, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas provizoriskie dati pēc balsu saskaitīšanas visos 28 iecirkņos.

Par Zaļo un Zemnieku savienību nobalsoja 48,36% vēlētāju, par Latgales partiju balsoja 32,36%, vēl domē iekļuva “Saskaņa”, kuru atbalstīja 11,61% iedzīvotāju.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt