Sadaļas Sadaļas

Uzņēmumu radītā pievienotā vērtība, milj. eiro, 2017.g

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 38 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 38 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

12 vietas "Valmierai un Vidzemei"
4 vietas "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
2 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
1 vietas Jaunā VIENOTĪBA
Ziņas
Latviju šķērsos ap 200 ultra velobraucēju. Tautas sporta apskats
4000 kilometru izaicinājumu "North Cape 4000" pie Gardas ezera Itālijā 24. jūlijā uzsāka teju 200 ultra velobraucēji ar mērķi pēc 4450 kilometriem sasniegt Eiropas ziemeļu punktu Nordkapā. Ceļā uz Norvēģiju, kur temperatūra ir +5 grādi, ir arī Juris Skrebels un Vīnē dzīvojošais Mārcis Martinsons. Savukārt Jānis Balders un Andis Āboltiņš dažādu iemeslu dēļ līdz startam netika. Tikmēr Lielbritānijā ar panākumiem atzīmējās Latvijas ultragaro distanču skrējēji Uģis Datavs un Mārcis Gubāts.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

VIDEO: Pašvaldību vēlēšanu debates Valmieras un Ogres novados
Tuvojoties pašvaldību vēlēšanām, kas notiks 5. jūnijā, Latvijas Televīzijas Ziņu dienests un sabiedrisko mediju portāls LSM.lv piedāvā vērienīgu un vēl nebijušu debašu maratonu – debates ar deputāta amata kandidātiem no visiem Latvijas novadiem.
«Tautas panorāma» Valmieras novadā: Grandiozas būves, bet nesakārtots tirgus laukums
Tā ir bīstama vieta, kur var sasist brilles un salauzt kaulus. Tādas sūdzības "Tautas panorāma" saņem par tirgus laukumu Valmierā. Kāpēc Valmieras pašvaldībai ir pa spēkam īstenot grandiozas būves un sekmēt biznesa attīstību, bet tā nespēj izdomāt, kā sakārtot tirgu? Ko iedzīvotāji saka par pašvaldības darbu un par gaidāmo kopīgo saimniekošanu jaunizveidotajā plašajā Valmieras novadā?

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt