Uzņēmumu radītā pievienotā vērtība, milj. eiro, 2017.g

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 38 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 38 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

12 vietas "Valmierai un Vidzemei"
4 vietas "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
2 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
1 vietas Jaunā VIENOTĪBA
Ziņas
Aitkopis no Naukšēniem ziedo saimniecības apvidus auto Ukrainai
Jau šonedēļ ceļā no Jaunmārupes uz Ukrainu dosies 14 automašīnas, ko ziedojuši cilvēki no dažādām Latvijas vietām. Pēc nedēļas aptuveni vēl tikpat daudz. Vienu no tām ziedojis lauksaimnieks no Naukšēniem. Lai gan ļoti iespējams, ka sniegtā palīdzība kalpos īsam laikam, Naukšēnos saka – arī tas ir daudz, ja tā var palīdzēt tuvināt Ukrainu uzvarai.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Valmieras novadā sesto reizi notiks Pasaules koklētāju nometne
Šovasar jau sesto reizi Valmieras novadā tiks organizēta Pasaules koklētāju nometne sadarbībā ar virtuozo latviešu etnogrāfiskās kokles spēlētāju Laimu Jansoni. Piedāvājot bagātīgu vienas dienas programmu ar sadziedāšanos un dančiem noslēgumā, koklētāji šogad tiksies Kocēnos.
Saimniekiem Vaidavā piena un gaļas šķirnes aitas sargāt palīdz Pireneju kalnu suņi
Elizabete un Māris Bendiki pirms sešiem gadiem sāka saimniekot Valmieras novada Vaidavas pagasta "Ozolos", kur audzē 100 piena un gaļas šķirnes aitas un no aitu piena ar zīmolu "Bendiku piena aitas" ražo saldējumu, jogurtu, sieru un kefīru. Ganāmpulku sargā četri īpaši apmācīti sargsuņi, saimnieki stāstīja Latvijas Radio raidījumā “Stiprie stāsti”. 
Valmieras novadā mājražotāju popularizēšanai izveido digitālo karti
Valmieras novadā, lai popularizētu savu mājražotāju un zemnieku gatavoto produkciju, izveidota digitālā karte "Viesu un meistarklašu vietas Valmieras novadā". Šī karte domāta tiem, kas vēlas apceļot Latviju un pie reizes iepazīt kādu arodu, vai nogaršot un iegādāties lauku labumus. Latvijas Radio devās uz vienu no kartē iekļautajām saimniecībām, Ķoņu pagasta "Pilsgravām", lai nogaršotu kazas piena sieru.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt