Sadaļas Sadaļas

Uzņēmumu radītā pievienotā vērtība, milj. eiro, 2017.g

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 12 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 12 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

8 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
3 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK", Latvijas Zaļā partija, Jaunā VIENOTĪBA, Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība", LATGALES PARTIJA
1 vietas Jaunā konservatīvā partija
1 vietas "PROGRESĪVIE"
Ziņas
Vasarā pamazām atdod parādus par siltumu
Aizvadītā apkures sezona bija auksta un gara, vēl jūnijā, saņemot rēķinus par maiju, nācās maksāt par patērēto siltumenerģiju. Daudziem, gaidot nākamo apkures sezonu, ir jāatmaksā parādi par iepriekšējo. Lai gan ziema bija gara, tas īpaši kopējo parādu summu uzrunātajās Latgales pašvaldībās nav palielinājies.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Kā sokas ar asins ziedošanu Latgalē? REPORTĀŽA no Ludzas
Jūlija sākumā asins trūkums Latvijā bija tik dramatisks, ka slimnīcas jau brīdināja par iespējamu plānoto operāciju atcelšanu. Pašlaik situācija ir uzlabojusies, un Valsts asinsdonoru centrā asinis nonāk gan no stacionārajiem asins nodošanas punktiem, gan arī no izbraukumiem, kad mediķi paši dodas pie donoriem uz konkrētām apdzīvotām vietām. Kā sokas ar asins ziedošanu Latgalē?
FOTO: Rēzeknē atklāts skanošais vides mākslas objekts «Savpatība»
Mākslas objekts “Savpatība”, kas 15. jūlijā tika atklāts pie Latgales vēstniecības “Gors” Rēzeknē, ir muzikāls vēstījums, ko vairāku gadu garumā radījuši diriģents un Latvijas Radio kora mākslinieciskais vadītājs Sigvards Kļava un režisors Roberts Rubīns. Savdabīgie spoguļobjekti aicina saredzēt un sadzirdēt pašam sevi, kā arī caur dziedošiem un dažādus instrumentus spēlējošiem dažādu Latvijas novadu ļaudīm atklāt mūsu valsts savpatību.
Rēzeknē par ebreju kopienas dzīvi stāsta izrāde «Mans kaimiņš ebrejs»
9. jūlijā Rēzeknes Zaļās sinagogas kvartālā pirmizrādi piedzīvojusi teātra “Joriks” muzikāli dokumentālā izrāde latviešu un krievu valodā “Mans kaimiņš ebrejs”. Tajā aptverts laika posms no brīža, kad ebreji pirmo reizi pieminēti Rēzeknes vēstures lappusēs līdz pat mūsdienām. Ja kādam šī izrāde kaut ko liks pārdomāt, tas jau būs daudz, pauž tās režisors Mārtiņš Eihe. 

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt