Uzņēmumu radītā pievienotā vērtība, milj. eiro, 2017.g

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 12 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 12 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

8 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
3 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK", Latvijas Zaļā partija, Jaunā VIENOTĪBA, Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība", LATGALES PARTIJA
1 vietas Jaunā konservatīvā partija
1 vietas "PROGRESĪVIE"
Ziņas
Cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem līdz gada beigām Latvijā cer atvērt teju 50 jaunas grupu mājas
Līdz 2023. gadam visā Latvijā paredzēts atvērt teju 50 jaunas grupu mājas klientiem ar garīga rakstura traucējumiem. Nupat tādas izveidotas arī Limbažos, Rēzeknē un Cēsīs. Labklājības ministrijā (LM) uzsvēra, ka šāda veida pakalpojums, kad klients no slēgta tipa institūcijas nonāk brīvākā vidē un mācās rūpēties par sevi pats, ir ļoti pieprasīts tieši ģimeņu vidū.
Rēzekniete pēc darba sāk «otro maiņu» – palīdz ukraiņiem Latgalē
"Es nespēju citādāk, ir jāpalīdz, jo ir svarīgi apzināties, ka Ukraina šobrīd cīnās par visu Eiropu," – tā saka rēzekniete Diāna Selecka, kura savā brīvajā laikā sniedz atbalstu ukraiņiem. Selecka ir administratore sociālo tīklu "Facebook" lapai "Украинцы в Латгалии" jeb "Ukraiņi Latgalē". Palīdzība ir nepieciešama gan informatīva, kārtojot dažādas formalitātes, gan materiāla, palīdzot ukraiņiem iekārtot dzīvesvietu Latgalē. 

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Rēzekne aizņemsies 1,5 miljonus eiro dabasgāzes iegādei
Lai varētu veikt priekšapmaksu, apkures sezonai iegādājoties dabasgāzi, "Rēzeknes siltumtīkliem" nepieciešams aizņemties 1,5 miljonus eiro. Aizņēmuma galvotājs ir Rēzeknes pilsētas pašvaldība. Taču, cik ilgam laikam par šo summu varēs iegādāties dabasgāzi, "Rēzeknes siltumtīklos" vēl nemāk teikt, jo šobrīd nosacījumi, lai iegādātos dabasgāzi, neesot izdevīgi, cerot, ka rudenī kas mainīsies.
Rēzeknē personām ar garīga rakstura traucējumiem būs iespēja dzīvot grupu dzīvokļos
Rēzeknē personām ar garīga rakstura traucējumiem ir izveidoti grupu dzīvokļi, ēkas pārbūvē ieguldot vairāk nekā vienu miljonu eiro. Grupu dzīvokļi dos iespēju personām ar garīgiem rakstura traucējumiem dzīvot sabiedrībā, kļūt patstāvīgākiem, nevis būt izolētiem slēgtās institūcijās. Šis ir ceturtais deinstitucionalizācijas infrastruktūras objekts Rēzeknē. Šobrīd grupu dzīvokļi tiek aprīkoti, lai pavisam drīz uzņemtu pirmos iemītniekus.
Rēzeknē ar dabasgāzes iegādi nesteidzas
Kopš apkures sezonas beigām dabasgāzes katlumājas Rēzeknē netiek darbinātas. Siltumražotājam līdz ar to nav jāpērk dārgā dabasgāze, taču pilsētas centra iedzīvotājiem jāiztiek bez karstā ūdens. “Rēzeknes siltumtīklos” skeptiski šobrīd vērtē iespējas jau vasarā noslēgt līgumus par dabasgāzes iegādi ilgtermiņā vai vismaz rudens mēnešiem.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt