Sadaļas Sadaļas

Uzņēmumu radītā pievienotā vērtība, milj. eiro, 2017.g

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 31 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 31 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

7 vietas "Daugavpils novada partija"
3 vietas LATGALES PARTIJA
3 vietas "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
2 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
Ziņas

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Ilūkstes un Ozolnieku novados vēlas skaidru redzējumu par vietvaru nākotni
Pirms novadu apvienošanas nenotika īsta diskusija – bija tikai monologs no valdības puses, bet tagad nav pat monologa – ir tikai biedējošs klusums. Šādi pašreizējo situāciju raksturo Ozolnieku un Ilūkstes novadā. Abās vietās pašvaldības, iedzīvotāji un uzņēmēji vēlas skaidru redzējumu – kāda būs novada nākotne pēc Satversmes tiesas (ST) lēmuma, ar kuru par neatbilstošu konstitūcijai tika atzīta iecere Ilūksti pievienot Augšdaugavas novadam un Ozolniekus – Jelgavas novadam. Ne valdība, ne Saeima šādu redzējumu pašreiz nespēj piedāvāt. 
Jaunais Augšdaugavas novads meklēs reģionālās nozīmes attīstības centrus
Ilūkstes novada pievienošana Augšdaugavas novadam neatbilst Satversmei – ar šādu lēmumu īsi pirms garajām svētku brīvdienām klajā nāca Satversmes tiesa, norādot ka ne Ilūkstes, ne jaunveidojamajā novadā nav reģionālas vai nacionālas nozīmes attīstības centra. Kamēr likumdevējam ir dots pusgads atrast situācijas risinājumus, jaunajai Augšdaugavas novada pašvaldībai un ievēlētajiem deputātiem jāsāk strādāt, lai nodrošinātu iedzīvotājus ar nepieciešamajiem pakalpojumiem un paralēli teritorijā meklētu un veidotu arī attīstības centrus.
Daugavpils apkārtnē otrajā gadā cīņā ar latvāņiem cerības uz panākumiem
Jau otro gadu Daugavpils jeb jaunveidojamā Augšdaugavas novada pašvaldības īpašumā esošajās zemēs notiek latvāņu apkarošana – tos pļauj vai iznīcina ar integrēto augu aizsardzības metodi. Šogad ar latvāņiem cīnās 35 zemes vienībās – septiņos novada pagastos vairāk nekā 25 hektāru platībā. Pēc Valsts augu aizsardzības dienesta datiem – kopumā Daugavpils apkārtnē latvāņi aizņem gandrīz 200 hektārus un gandrīz puse no tiem ir pašvaldībai piederošie īpašumi.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt