Sadaļas Sadaļas

Uzņēmumu radītā pievienotā vērtība, milj. eiro, 2017.g

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 20 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 20 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

6 vietas "LIEPĀJAS PARTIJA"
5 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
2 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
1 vietas "Kustība "Par!"", Jaunā VIENOTĪBA, "PROGRESĪVIE"
1 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
Ziņas
Dažādo prioritāšu dēļ Dienvidkurzemes novada un Liepājas pašvaldību pārstāvji apvienoties nevēlas
Pirmdien Liepājas domes vadība tikās ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) pārstāvjiem, lai pārrunātu ministrijas ideju no 2025. gada Liepājas pilsētu apvienot ar Dienvidkurzemes novadu, tādā veidā izpildot Satversmes tiesas sprieduma atziņas par nesen veikto administratīvi teritoriālo reformu. Jau pirms tās Liepājas domes un jaunajā Dienvidkurzemes novadā iekļauto pašvaldību pārstāvji uzsvēra, ka šādu apvienošanu nevēlas, jo ostas pilsētai un lauku teritorijām ir atšķirīgas prioritātes.
Septembrī Liepājas Mākslas forumā svinēs mūsdienu mākslas atklājumu svētkus
No 24. līdz 26. septembrim festivāls “Liepājas Mākslas forums” septīto reizi aicinās būt kopā mūsdienu mākslas jaunatklājumu svētkos, informēja organizatori. Festivālā gaidāmi 10 laikmetīgās mūzikas, vizuālās un kustību mākslas notikumi, kā arī divas pirmizrādes ģimenēm un trīs kino mākslas darbi. Festivāla programmā plānota Beļģijas, Francijas un Latvijas mākslinieku dalība, un to, kā ierasts, organizē Liepājas koncertzāle “Lielais dzintars”.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Svētkus veidojam mēs paši. Kā kurzemnieki gatavojas skolēnu dziesmu svētkiem
E-dziesmu svētki ir sākušies un risināsies līdz 31. oktobrim. Tie ir citādi svētki, kuri ļauj dokumentēt tieši šo brīdi, kurā dzīvojam, kā arī pielikt punktu ilgajam mēģinājumu procesam, jo jau pirms gada pandēmija izjauca paredzēto svētku norisi klātienē. Kurzemē tiekamies ar XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku dalībniekiem no Liepājas un Kuldīgas. Savās sajūtās dalās tautas un mūsdienu dejas dejotāji, folkloristi, teātra spēlētāji, vizuāli plastiskās mākslas veidotāji un koristi.
Pa Liepāju jau nedēļu klaiņo ķengurs
Liepājā jau teju nedēļu klaiņo no tuvējā mini zoodārza izmukušais valabija ķengurs Sidnejs. Iedzīvotājus, kuri to pamana, aicina ziņot un pašiem necensties aizturēt.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt