Uzņēmumu radītā pievienotā vērtība, milj. eiro, 2017.g

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 20 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 20 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

6 vietas "LIEPĀJAS PARTIJA"
5 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
2 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
1 vietas "Kustība "Par!"", Jaunā VIENOTĪBA, "PROGRESĪVIE"
1 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
Ziņas
Ansamblis «Amber Strings» no Liepājas triumfē ASV izpildītājmākslu čempionātā
Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas stīgu instrumentu ansamblis "Amber Strings" nule kā atgriezies no Pasaules izpildītājmākslu čempionāta ASV. Liepājnieki tajā startēja trīs kategorijās: akadēmiskās mūzikas, mūsdienu mūzikas un brīvās klases kategorijā. Un visās trijās 73 valstu dalībnieku konkurencē izcīnīja zelta medaļas.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Liepājā ar akvaponikas metodi audzē baziliku, rozmarīnu un citus augus
Pašlaik Zinātnes un izglītības inovāciju centra (ZIIC) Dabas mājā Liepājā var apskatīt akvaponiku – sistēmu, ar kuras palīdzību iespējams audzēt pārtiku nevis zemē, bet ūdenī. Pētījumu veikusi Liepājas Universitātes jauno mediju mākslas doktorante un pētniece Maija Demitere. Akvaponikas objektam, kurā aug baziliks, rozmarīns un citi augi, nav tikai praktiska pārtikas audzēšanas funkcija, vienlaikus tas kalpo kā dizaina objekts.
«Summer Sound» apmeklētāji: Festivāls ir izdevies!
Ar pasaules mūzikas zvaigznes Džona Ņūmana uzstāšanos Liepājas pludmalē izskanējis 10. pludmales festivāls “Summer Sound”. Latvijas Televīzijas uzrunātie apmeklētāji atzina, ka festivāls ir izdevies, iegūti jauni draugi un, protams, noķerta festivāla sajūta.
Liepājā festivālā «Summer Sound» policijai darba netrūkst
Liepājā turpinās Baltijā lielākais pludmales festivāls “Summer Sound”. Aizvadīta pirmā festivāla diena un nakts, kurā darba netrūka arī Valsts policijas un Muitas pārstāvjiem, kas devās narkotiku reidos festivāla telšu pilsētiņā. Kopumā uzsākti 3 kriminālprocesi par narkotisko vielu glabāšanu.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt