Uzņēmumu radītā pievienotā vērtība, milj. eiro, 2017.g

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 18 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 18 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

8 vietas Zaļo un Zemnieku savienība
2 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
2 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
2 vietas "Tev, Jūrmalai"
1 vietas Jaunā VIENOTĪBA, "Kustība "Par!""
Ziņas
FOTO: Jūrmalnieki piketē par Bulduru bibliotēkas saglabāšanu esošajās telpās
Par Bulduru bibliotēkas saglabāšanu pašreizējā vietā jau iepriekš parakstījušies vairāk nekā 700 jūrmalnieku, bet 11. augustā ap piecdesmit cilvēku liela atbalsta grupa pulcējās piketā pie Jūrmalas domes. Piketētāji aicināja bibliotēku nepārvietot, jo apkurei nepieciešamie pārdesmit tūkstoši eiro pilsētas budžetu neiznīcināšot. Turklāt, īstenojot domnieku plānu un bibliotēkas krājumu pārceļot uz Dubultiem, bet Jūrmalas teātra ēkā Bulduros izveidojot grāmatu izsniegšanas punktu, tikšot izjaukta vietējās kopienas šūniņa.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Kāds būs Bulduru un Asaru bibliotēku liktenis? Pēc tikšanās ar domes amatpersonām iedzīvotāji plāno piketu
Jūrmalā turpinās neskaidrības par Bulduru un Asaru bibliotēku nākotni. Ziņots, ka bibliotēku Asaros šoruden paredzēts slēgt, bet Bulduros esošo pārcelt uz Centrālo bibliotēku. Iedzīvotāji cenšas aizstāvēt savas bibliotēkas, tāpēc aicināja uz tikšanos Jūrmalas domes amatpersonas, lai uzzinātu, kas notiks ar abām bibliotēkām, grāmatām un darbiniekiem.
Jūrmalā no 1. augusta siltumenerģijas tarifs pieaugs par 6,5%
Šā gada 1. augustā spēkā stāsies jauns SIA "Jūrmalas siltums" siltumenerģijas tarifs, ko izvērtējusi un apstiprinājusi Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK). Līdz ar to Jūrmalā siltumenerģijas tarifs būs 92,76 eiro par megavatstundu (MWh) jeb par 6,5% augstāks, salīdzinot ar šobrīd piemēroto, informēja SPRK.
Reorganizējot Jūrmalas bibliotēkas, plāno izmest līdz 17 000 grāmatu
Jūrmalas iedzīvotāji ir sašutuši par pašvaldības lēmumu samazināt vietvaras bibliotēku skaitu. Jo īpaši lielu rezonansi sociālajās platformās izsauca domes nostāja slēgt ēku Bulduros, kuru izmanto vairāk nekā 1300 lasītāju. Bibliotēku paredzēts pārcelt uz Dubultiem. Savukārt Asaros to no rudens paredzēts likvidēt. Lai pārformētu bibliotēkas, iestādēm var nākties izmest līdz pat 17 tūkstošiem grāmatu.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt