Valsts tiltu skaits

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 31 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 31 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

7 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
3 vietas "MŪSU PARTIJA"
2 vietas LATGALES PARTIJA, "Latvijas attīstībai"
2 vietas "Daugavpils novada partija"
1 vieta "Latvijas Krievu savienība"
Ziņas
Daugavpils 4 jaunus tramvajus pirks no vietējās Daugavpils Lokomotīvju remonta rūpnīcas
Daugavpilij četrus zemās grīdas tramvajus līdz nākamā gada beigām piegādās Daugavpils Lokomotīvju remonta rūpnīca, kas šādu iespēju ieguva iepirkumā. Līguma kopējā summa ir 7,4 miljoni eiro. Tramvaji tiks ražoti Daugavpilī, un tas uzņēmumam ar vairāk nekā 155 gadu vēsturi kļūs par jaunu darbības virzienu, kas savukārt radīs jaunas darbavietas un ieņēmumus pilsētai un reģionam.
Daugavpilī trūkst skolotāju mācībām latviski; aicina problēmu risināt valsts līmenī
Ik gadu Daugavpils skolās pakāpeniski palielinot latviešu valodā apgūstamo priekšmetu skaitu, "ir beigušies" skolotāji, kuri varētu mācīt valsts valodā, uz to uzmanību vērsa Daugavpils Izglītības pārvaldes vadītāja Marina Isupova. Pedagogi noveco, dodas pensijā un nepietiekamo latviešu valodas zināšanu dēļ darbu skolā pamet. Bet jauni vietā nenāk.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Vēlēšanas 2022: Daugavpilieši cer, ka vēlētāju aktivitāte Latgalē šoreiz neatpaliks no pārējiem reģioniem
Garas rindas pie iepriekšējai nobalsošanai atvērtajiem iecirkņiem, piektdien, 30. septembrī, veidojās daudzviet Latvijā, tostarp valsts otrajā lielākajā pilsētā – Daugavpilī. Varbūt šoreiz Latgale vēlētāju aktivitātes rādītājos tik ļoti neatpaliks no pārējiem reģioniem un Rīgas kā citus gadus. Šādu cerību pauž daugavpilieši, kas pilsoņa pienākuma neizpildīšanu nosoda kā bērnišķīgu rīcību un aicina apzināties – Latvija ir visu mūsu kopīgā vērtība, par ko jārūpējas.
VARAM prasa Daugavpils domei tuvākajā sēdē lemt par naudu padomju pieminekļu nojaukšanai; draud ar atlaišanu
Ja Daugavpils tuvākajā domes sēdē nelems par finansējumu pieminekļu nojaukšanai, tai draud domes atlaišana, norādīja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā (VARAM). Ministriju neapmierina Daugavpils iesniegtais totalitārā režīma slavinošo pieminekļu nojaukšanas plāns. Esot bažas, ka objektus nenojauks līdz 15. novembrim. Tikmēr pašvaldība jau atkal vērsusies Satversmes tiesā, apstrīdot likuma prasības.
Sācies mūzikas un mākslas festivāls «Daugavpils ReStArt»
Daugavpilī sācies jau 11. mūzikas un mākslas festivāls "Daugavpils ReStArt" ar mērķi atklāt mūzikas un mākslas daudzveidību. Šajā reizē 18 dažādu mūzikas, mākslas, teātra, kino un citu radošo jomu pasākumos ikviens mūzikas un mākslas baudītājs varēs atrast sev vispiemērotāko.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt