Sadaļas Sadaļas

Uzņēmumu radītā pievienotā vērtība, milj. eiro, 2017.g

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 7 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 7 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

6 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
4 vietas "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
2 vietas Jaunā konservatīvā partija
1 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
1 vietas "Kustība "Par!"", Jaunā VIENOTĪBA
1 vietas Latvijas Zaļā partija
Ziņas
Pierīgā pēc vietvaru vēlēšanām – gan cīņa par varu, gan piekāpšanās
Rīgai tuvākajos novados vēlēšanu rezultāti nesuši atšķirīgas ziņas – kamēr dažviet, piemēram, Jūrmalā un Salaspilī, šobrīd pat koalīciju īsti nevajag, citviet paredzamas asas cīņas par mēra krēslu. Viena no intrigām – kurš pārvaldīs bagāto Mārupes novadu un kurš no līdzšinējiem blakus esošo pašvaldību mēriem piekāpsies, lai sēstos apvienotajā Ādažu novada vadītāja krēslā? 

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Auto balsošana Ādažos raisa sajūsmu
Pašvadību vēlēšanas šogad aizvadītas Covid-19 ēnā. Divās pašvaldībās – Jēkabpilī un Ādažos – izmēģinājuma kārtā varēja balsot arī no personīgā auto. Iedzīvotāji par šādu ideju bija sajūsmināti. Tā ir iespēja gan taupīt savu laiku, gan Covid-19 laikā pēc iespējas samazināt saskarsmi.
Ādaži noraida Carnikavas ieceri būvēt jaunu mūzikas skolu; pirms novadu apvienošanās samilst konflikts
Dažas nedēļas pirms pašvaldību vēlēšanām jaunajā Ādažu novadā, kurā iekļauts arī Carnikavas novads, jau samilzis pirmais strīds. Apvienotajā finanšu komisijā Ādaži ar vadošās balss tiesībām noraidījuši Carnikavas Mūzikas un mākslas skolas būvniecības projektu, atstājot to izskatīšanai jaunā sasaukuma deputātiem. Carnikavas domē gan uzskata, ka atteikumam neesot pamata, tāpēc iesniegta sūdzība Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā (VARAM).

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt