Sadaļas Sadaļas

Uzņēmumu radītā pievienotā vērtība, milj. eiro, 2017.g

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 27 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 27 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

8 vietas "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
2 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
2 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
2 vietas Jaunā konservatīvā partija
1 vietas LATGALES PARTIJA
Ziņas
Krāslavas Valsts ģimnāzijai anulē Valsts ģimnāzijas statusu
Ministru kabinets nolēmis Krāslavas Valsts ģimnāzijai anulēt Valsts ģimnāzijas statusu Izglītības un zinātnes ministrijā (IZM) skaidroja, ka tas tiek darīts nepietiekamā skolēnu skaita dēļ 10.–12.klašu grupās. Proti, valsts regulējumā prasība ir vismaz 120 skolēni, bet Krāslavā to ir 109. Ar šo valdības lēmumu pierobeža kļūs vājāka, ar mazākām iespējām attīstībai, lielākie zaudētāji būs tieši vidusskolēni, tā šos procesus traktēja Krāslavas ģimnāzijā un novada domē.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Indrā tapis jauns vides objekts – austs labirints
Diedziņš pie diedziņa, lupatiņa pie lupatiņas, un tā Krāslavas novada Indras pagastā uzausti daudzi vairākus metrus gari deķi. No tiem šobrīd izveidots krāsains labirints, aicinot pārbaudīt savas orientēšanās spējas. Labirinta autores ir Indras pagasta iedzīvotājas, kuras līdz šim pie stellēm nekad nebija sēdējušas.
Krāslavas novada lielzemnieki pierobežā beidzot iegūs sakārtotu ceļu
Krāslavas novada Indras pagastā vairāku lielu zemnieku saimniecību attīstību bremzē ceļi, kas šķīdoņu periodā nav izbraucami. Problēmas ir jau sen, tomēr līdz šim sakārtošanas darbi nevedās. Centrālās finanšu un līgumu aģentūras izsludinātā Eiropas Savienības projektu konkursa rezultātā, 18 miljonus eiro novirzot deviņiem degradēto teritoriju revitalizācijas projektiem septiņās pašvaldībās, beidzot radusies cerība sakārtot arī šo pierobežas saimniecībai būtisko ceļu un radīt 12 jaunas darbavietas.
Indrā izveidots tekstila labirints
Krāslavas novada Indrā jau par tradicionālu pasākumu ir kļuvuši Ievārījuma svētki, par godu šim notikumam Indrā tiek veidots Zaptes dārzs, kurā var atpūsties un vākt ogas, tagad dārzu papildina neparasts objekts – tekstila labirints.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt