Pašvaldības vidusskolu skaits 2019.gadā

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 32 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 32 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

5 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
4 vietas "Mēs - Talsiem un novadam"
3 vietas Jaunā VIENOTĪBA
3 vietas "Talsu novada attīstībai", "Latvijas attīstībai"
2 vietas Latvijas Zaļā partija
2 vietas "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
Ziņas
Pie Dundagas atjaunos segumu uz vietējiem ceļiem
Talsu novadā pie Dundagas sākts atjaunot segumu vietējā autoceļa Dundaga–Ģipka (V1367) asfaltētajā posmā, bet vietējā autoceļa Ģibzde–Dundaga (V1371) segumu atjaunos visā garumā, informēja valsts SIA "Latvijas Valsts ceļi" (LVC).
Talsu novadā muzeji dodas krājumu «medībās»
Lai vairākās pilsētās un pagastos mēģinātu izzināt, kādas vērtības slēpjas ēku bēniņos, pagrabos, pagultēs vai vienkārši sen necilātos foto albumos, Talsu novada muzeji līdz pat rudenim dosies “Krājuma medībās”. Pirmās krājuma medības Sabilē izrādījušās muzejiem necerēti veiksmīgas – lai gan skaitliski ieradās maz cilvēku, tomēr viņi atnākuši ar vērtīgiem atklājumiem.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Vandzenē izrok vēsturiska kuģa vraku
Pirms dažām nedēļām Rojas pludmalē tika izskalots sena kuģa vraks, bet nu vēsturiska barža izrakta 20 kilometru attālumā no jūras, Vandzenes pagastā. Jaunākajai paaudzei tas ir negaidīts pārsteigums, bet vietējie, kuri piedzīvojuši kolhoza "Ļeņins" laikus, skaidroja, ka kuģis ierakts zemē praktisku iemeslu dēļ. Šobrīd nu jau pamatīgi sarūsējušais kuģis tiek utilizēts.
Kurzemē vislielākais Ukrainas kara bēgļu pieplūdums Liepājā un Ventspilī
Kurzemē pašvaldības šobrīd spēj nodrošināt nepieciešamo palīdzību bēgļiem. Latvijas Radio apjautāja vairākas Kurzemes pašvaldības, kurās bēgļu skaits ir atšķirīgs, un katra pašvaldība arī mēģinājusi rast kādu iespēju, kā morāli un materiāli atbalstīt Ukrainas civiliedzīvotājus, kuri bēg no kara apdraudētajām teritorijām.
Audits atklāj problēmas Mērsraga tēriņos; Talsu novads vēršas pie likumsargiem
Šovasar Talsu novadā apvienojās četri Ziemeļkurzemes novadi, kuriem līdz gada beigām bija jādzīvo ar saviem līdzekļiem. Mērsragam tas neizdevās, un jau rudenī Talsu novadam nācās segt robu ceļu fondā. Arī dažādos dokumentos tika pamanītas nepilnības, un Talsu novada pašvaldība nolēma veikt auditu. Tas atklāja vēl lielākas problēmas, un Talsu novads nolēmis vērsties tiesībaizsardzības iestādēs.
Pēc četru vietvaru apvienošanas Talsu novadam taps jauns ģerbonis
Talsu novadā apvienojās četras Ziemeļkurzemes pašvaldības – katra ar savu raksturu un katra ar savu lepnuma simbolu, kas rotāja to ģerboņus. Jaunais Talsu novads nonāca dilemmas priekšā – atjaunot vēsturisko Talsu apriņķa ģerboni, kad četras pašvaldības jau dzīvoja kopā, vai veidot pavisam jaunu. Talsi izvēlējās otro variantu, un ideju radīšanā iesaistīti iedzīvotāji.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt