Sadaļas Sadaļas

Pašvaldības vidusskolu skaits 2019.gadā

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 32 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 32 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

5 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
4 vietas "Mēs - Talsiem un novadam"
3 vietas Jaunā VIENOTĪBA
3 vietas "Talsu novada attīstībai", "Latvijas attīstībai"
2 vietas Latvijas Zaļā partija
2 vietas "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
Ziņas
Īres namu trūkums Talsos neļauj piesaistīt speciālistus
Multifunkcionālās halles celtniecības plāni Talsu novadā aktualizējuši īres namu trūkumu. Tikmēr uzņēmēji norāda, ka dzīvokļu trūkums jau šobrīd neļauj viņiem attīstīties un celt darba ražīgumu. Talsenieki izpētījuši veiksmes stāstus Vidzemē, tāpēc uzņēmēji ir pārliecināti, ka tas ir paveicams. Ekonomikas ministrija sola, ka nākamajā gadā tiks atvērta programma īres namu būvniecībai. 

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Sarkanais krusts Talsu novadā izveidojis pirmo veļas māju
Latvijas Sarkanais krusts Talsu novada Laidzē izveidojis pirmo veļas māju, kas apkalpo piecus sociālās aprūpes centrus tuvējos novados un arī vairākus dienas centrus. Veļas māja, kurā ik mēnesi izmazgā vairākas tonnas veļas,  ir veidota kā sociālais uzņēmums. Sarkanais krusts šādas veļas mājas plāno veidot arī citos reģionos. 
Kā skolas Kurzemē gatavojās jaunajam mācību gadam?
1.septembris – Zinību diena – allaž bijusi svinīgs brīdis un atkalatsatikšanās skolēniem un pedagogiem. Šogad vārds atkalsatikšanās ieguvis pavisam citu nozīmi un apjausmu, cik tā ir svarīga un cik viegli tā atkal var kļūt par virtuālu sarunāšanos. Kā skolas sagatavojušās jaunajam mācību gadam, kā veicas ar iknedēļas Covid-19 un vakcinēšanos?
Turpina aizstāvēt Latviju – Zemessardzes veterāne Rota Tesļuka
Četrus gadus Zemessardzes 46. bataljona veterāni ir Talsu novada Laucienes pagasta iedzīvotājas Rotas Tesļukas pārziņā. Viņas ģimene Zemessardzei pievienojās pirmajās dienās, viņa pati – mazliet vēlāk. Reizēm sanākot arī vārdu krustugunis par to, vai Latvija ir tāda, kādu viņi cerēja pirms 30 gadiem. Veterānu apvienības vadītājai ir pārliecība, – ja nevari vairs ar darbiem, tad vismaz ar vārdiem atbalsti tos, kuri dara. 

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt